Біжи, Лейло, Біжи! Україна прийматиме сирійських біженців?

Завдяку Фейсбуку українське поспільство довідалось, що думає про безвіз заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов. Видко ночами не спав чоловік, думу думав. Тужився, чай з цукром пив, рибу ложкою їв, оливками мозок мастив. І врешті розродився геніальним відкриттям – щоб отримати безвіз з ЄС, треба стати їм потрібними! Алилуя! Уряд і парламент якісь там умови виконували, закони приймали, переговори переговорювали. А треба було нашим очільникам держави прийти до любомудрого Сергія Пєтухова, впасти на коліна перед всерозумним і той просвітив би недолугих, вказав би дорогу в Європу недосяжну. І роз’яснив – щоб стати потрібними Європі, треба не ображатися, а «запропонувати ЄС взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів». Усе ж так просто, правда?

«Думаю наша країна могла би повність взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів. Що скажете? Це могло би стати важливим проявом солідарності з Європою у вирішенні спільної проблеми», - просторікує у Фейсбуці пан Пєтухов. Отже рецепт безвізу елементарний – треба прийняти певну кількість мігрантів з тої ж Голландії, яка не хоче мати з нами асоціацію. І дурниця, що європейці вже мають проблеми з біженцями із арабських країн, аж до нападів на європейців і терористичних актів, в яких брали участь мігранти. Але ж нам безвіз потрібен будь-якою ціною? Хіба нє? То чому ж зупинятись лише на мігрантах? Можна ж прийняти на розселення всіх кримінальників, проституток, наркоманів і нероб з усього світу. А якщо й це не зацікавить вередливих європейців, можемо крім лісу-кругляка запропонувати ще й можливість вивозити на нашу територію європейське сміття. Таким чином вирішилась би місцева проблема із харчуванням пенсіонерів і безхатьків.

Треба так зацікавити європейців, щоб вони самі до нас прибігли з безвізовим режимом в зубах, вклякнули у нашому парламенті і слізно просили українську владу прийняти безвіз, як дар. Не вміємо ми цінувати свої кадри, панове українці. Я б порадив президенту негайно створити Міністерство входу і виходу і призначити міністром пана Пєтухова. Нехай би цей високочолий муж шукав вихід із всіх тупикових ситуацій і вхід в усі бажані союзи. Може це навіть наше покликання – бути дуже потрібним Європі. І трошки собі.

Богдан Марциняк Волошин

В тему

У ВО "Свобода" повідомили, що вимагатимуть відставки Пєтухова  і пікетуватимуть Мін’юст 30 листопада.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Микола5 грудня 2016 17:52 Відповісти IP:  91.224.97.--- Це не Пєтухов, це цілий петушара.Мабуть з-під москалів.Чого він нам бажає?Від своїх циганів спасу немає, а то ще й сірійських нам для розведення пропонує.А за ними припруться ще десятки тисяч голодранців, які захочуть жити на Хрещатитку і ще й наші їм будуть прислуговувати.Я за відставку Пєтухова!
  • Юрій4 грудня 2016 17:12 Відповісти IP:  78.154.177.--- А що, толкова думка. Привозим сюди сирійців і вони прозрівають, дякують Аллаха за милість і задоволені повертаються додому, в Сирію, наводять там лад, проганяють москалів, Асад вкікає в Ростов , фінал , всі задоволені.
  • Влад1 грудня 2016 19:18 Відповісти IP:  93.188.38.--- УКРАЇНЦЯМ важливіше вільне та справедливе життя , як в демократичних державах !!!
  • Синьоока красуня30 листопада 2016 17:23 Відповісти IP:  78.111.186.--- Підвищення соціальних стандартів -це саме те, чого не вистачає пересічному українцю. Скоріше безвіз. Дєньги ляжку жмут...
  • ups30 листопада 2016 10:39 Відповісти IP:  46.203.56.--- влада може пи-ти, що хоче, а чи біженці сюди приїдуть, їх навідь Італія, Австрія і ряд інших не цікавлять, хочуть тільки ВБ та ФРГ
  • марія29 листопада 2016 12:25 Відповісти IP:  94.178.16.--- Влада, що не розуміє, що нащо простим українцям цей безвіз, якщо вони не мають коштів на ці поїздки. Це рішення всього навсього політичне. Хто з українців хотів то в нього вже давно є віза і преспокійно їздить собі в Європу. А ось з такими вимогами та ще купу сірійців нам можуть навязати, та в нас і так маса переселенців своїх, яких влада не може забезпечити.
    Коли чуємо з екранів політиків слова про безвіз з Європою то вже починає тошнити.
  • Свідомець30 листопада 2016 00:10 Відповісти IP:  92.113.81.--- Українці не безвіз хочуть . а втекти якомога швидше з цього солов"Їного раю на землі. Наливай козаче. грай музико-грай! Крапя горя не заллє. наливаймо ще і ще!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm