Біжи, Лейло, Біжи! Україна прийматиме сирійських біженців?

Завдяку Фейсбуку українське поспільство довідалось, що думає про безвіз заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов. Видко ночами не спав чоловік, думу думав. Тужився, чай з цукром пив, рибу ложкою їв, оливками мозок мастив. І врешті розродився геніальним відкриттям – щоб отримати безвіз з ЄС, треба стати їм потрібними! Алилуя! Уряд і парламент якісь там умови виконували, закони приймали, переговори переговорювали. А треба було нашим очільникам держави прийти до любомудрого Сергія Пєтухова, впасти на коліна перед всерозумним і той просвітив би недолугих, вказав би дорогу в Європу недосяжну. І роз’яснив – щоб стати потрібними Європі, треба не ображатися, а «запропонувати ЄС взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів». Усе ж так просто, правда?

«Думаю наша країна могла би повність взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів. Що скажете? Це могло би стати важливим проявом солідарності з Європою у вирішенні спільної проблеми», - просторікує у Фейсбуці пан Пєтухов. Отже рецепт безвізу елементарний – треба прийняти певну кількість мігрантів з тої ж Голландії, яка не хоче мати з нами асоціацію. І дурниця, що європейці вже мають проблеми з біженцями із арабських країн, аж до нападів на європейців і терористичних актів, в яких брали участь мігранти. Але ж нам безвіз потрібен будь-якою ціною? Хіба нє? То чому ж зупинятись лише на мігрантах? Можна ж прийняти на розселення всіх кримінальників, проституток, наркоманів і нероб з усього світу. А якщо й це не зацікавить вередливих європейців, можемо крім лісу-кругляка запропонувати ще й можливість вивозити на нашу територію європейське сміття. Таким чином вирішилась би місцева проблема із харчуванням пенсіонерів і безхатьків.

Треба так зацікавити європейців, щоб вони самі до нас прибігли з безвізовим режимом в зубах, вклякнули у нашому парламенті і слізно просили українську владу прийняти безвіз, як дар. Не вміємо ми цінувати свої кадри, панове українці. Я б порадив президенту негайно створити Міністерство входу і виходу і призначити міністром пана Пєтухова. Нехай би цей високочолий муж шукав вихід із всіх тупикових ситуацій і вхід в усі бажані союзи. Може це навіть наше покликання – бути дуже потрібним Європі. І трошки собі.

Богдан Марциняк Волошин

В тему

У ВО "Свобода" повідомили, що вимагатимуть відставки Пєтухова  і пікетуватимуть Мін’юст 30 листопада.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm