Бог Предвічний народився!

Ось уже й Різдва дочекались. За Вифлеємською зіркою прийшли Три Царі, щоб привітати малого Ісусика. З дарами та словом щирим.

Ці владарі з далеких країв були у тривалій дорозі до дива. Син Божий народився! І ніхто крім них про це ще не відав! Усе ще у цього дитятка попереду - і дива, і розп'яття, і воскресіння. Але наразі в убогій яскині лежить усього лиш малюк. Зворушливий і беззахисний. І тільки янголи та Три Царі бачать в ньому Бога.

Святвечір. Традиційні 12 страв на столі, застеленому вишитим убрусом. Жовтий пломінець свічки тепло горить, кидаючи легкі тіні на світлі обличчя родини, що зібралась славити народження Сина Божого. Десь далеко чути: «Бог предвічний народився…» Колядка шириться світом, злітає до небес, щоб відгукнутися в серці кожного українця.

Колядує Україна, вітає світ із народженням Сина Божого, який покликаний зцілити людей від зневіри, неправди і марноти. Святкуючи Різдво, смакуючи наїдками, пам’ятаймо для чого прийшов у наш світ Ісус. І тоді з радістю і чистою душею привітаймо один одного.

Христос рождається! Славімо Його!

Мал. О. Коваленка

-

 


КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ЛЕВ6 січня 2017 19:41 Відповісти IP:  141.170.238.--- Славімо Його!
  • ПРОФЕСОР ОРИНА ФАРІОН9 січня 2017 15:12 Відповісти IP:  92.112.27.--- ти погано володієш українською орфографією. ТРЕБА ПИСАТИ НЕ "СЛАВ І МО", А С Л А В И М О ЙОГО! ЧИ, МОЖЕ, ТИ НАСПРАВДІ Є МОСКВИН ?
  • ЛЕВ9 січня 2017 21:16 Відповісти IP:  141.170.238.--- Ну хто би говорив... Наказовий спосіб "славмо", але в даному контексті прийнято вживати "славімо". Так що з українською орфографією в тебе спільного стільки, як в гонору з гонореєю...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram