Чи проголосували б ви за мера-гея? - опитування львів’ян (ВІДЕО)

У межах проекту «Львів’яни Вголос» ми запитали у жителів міста, чи готові вони, нехтуючи християнськими цінностями та мораллю, обрати на посаду мера міста Львова особу із нетрадиційної сексуальною орієнтацією.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 46 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Калина28 квітня 2017 15:49 Відповісти IP:  46.133.107.--- По коментах зрозуміла що гей хоче нам доказати що збочення це не гріх.А наша релігія говорить що це великий гріх .Господь створив чоловіка і жінку для продовження роду людського .Як можуть одностатеві зачати дитинку?Живуть для задоволення своєї похоті .
 • Богдан24 травня 2017 20:06 Відповісти IP:  77.123.170.--- Іван Франко ,,Сотворення світу". ЧИТАТИ ВСІМ!!!
 • свідомець23 квітня 2017 16:31 Відповісти IP:  178.92.122.--- Якщо чесно я би може й проголосував за мера-гея у випадку якби випадково виявилася його орієнтація, але тільки в тому випадку якщо він усвідомлює що це погано, соромиться цього і бореться з цим а не навпаки хвалиться і бореться за популяризацію відхилення. Ну і звичайно я б не голосував за цього нещасного тільки з жалю, а подивився би чи адекватний, чи послідовний у виконанні обіцянок і чи пропонує щось добре.
 • Богдан23 квітня 2017 16:58 Відповісти IP:  77.123.170.--- Популяризувати гомосексуальність серед гетеросексуалів, це все одно що популяризувати чорношкірість серед европеоїдів. ) Людина або вже є такою, або не є. Розумієш? Популяризувати можна лише (і обов,язково ТРЕБА) у нашому суспільстві лише терпимість. Я кажу не лише про толерантність до лгбт, а взагалі... Терпимість до ближнього, у тому числі й до його недоліків.. Бо часом наші люди в маршрутці через якусь дрібницю мало не б,ються... Сам розумієш.. Хоча, як виявилось, Ти не зовсім безнадійний. Але мені вже ця тема набридла. Йду геть. А Тобі можу побажати усього найкращого! Хай Тобі щастить!! )
 • Гопа23 квітня 2017 10:27 Відповісти IP:  194.44.78.--- Клоуни. Краще повичищайте місто від сміття!!!!
 • Богдан23 квітня 2017 13:53 Відповісти IP:  77.123.170.--- От власне!!! З чого я й починав! )))
 • свідомець22 квітня 2017 22:58 Відповісти IP:  178.92.122.--- цитата
  Богдан: Пожартувати з гомосексуалів не гріх? Бо ТИ ТАК ДУМАЄШ! Папа Франциск иншої думки. То як ти гадаєш, чия думка виглядає авторитетнішою? Зрештою, ти можеш зацитувати мені бодай одне місце з Євангелія, де б сам Христос (вільний від будь-якого гріха) дозволяв собі подібні речі?? Тобі мало власних гріхів??? За собою дивися.
  Папа забороняє жартувати? Скинь лінк будь-ласка. Може і мені не варто так робити? А якщо папа не дай Бог змінить орієнтацію, то що, ціла Церква повинна вслід за ним так зробити?Чи все-таки відкликати його в такому випадку? Я не знаю де в Біблії є жарти. Наскільки я знаю, вона є священною книгою і тому написана в такому стилі який передбачає максимально серйозне і однозначне трактування. Зрештою Ісус прийшов не для того щоб жартувати. Він знав яка тяжка місія перед Ним і тому йому було не до жартів. Жартувати гріх? І до чого тут мої гріхи? Чи я когось осуджую? Я просто проти того щоб руйнувалася межа між дозволеним і недозволеним. А якщо я намагаюся вберегти і застерегти від гріха інших то це не що інше як рутинне виконання християнського обовязку.
 • Богдан23 квітня 2017 14:13 Відповісти IP:  77.123.170.--- Одна справа доброзичливо й по-дружньому з когось покепкувати (з тактом), а зовсім инша - кидатися словами, які часом реально можуть ранити глибше ніж ножі... Тому й сказано в Євангелії, що ,,За кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь!,, А щодо смердючого й гидкого... Почитай на дозвіллі сонети Шекспіра чи Мікелянджело, або, наприклад ,,Смерть у Венеції,, Томаса Манна, щоб зрозуміти, яким може бути одностатеве кохання...
 • свідомець23 квітня 2017 16:18 Відповісти IP:  178.92.122.--- Прекрасне за формою не завжди прекрасне за суттю. Особливо якщо воно огидне в очах Божих. Ці люди писали багато всякого не повязаного з гріхом тому нема потреби зациклюватися на їхніх вадах. Краще помолитися в покорі за прощення їхніх (і наших) гріхів.
  А якими такими поганими словами я декого зранив? І зрештою кого? Голубі в основному голубляться між собою і мають десь подібні дискусії. Ну а той хто вирішив просувати такі "цінності" повинен бути готовий до ймовірності бути зраненим і доречі таки мабуть краще словом... Може я тут якийсь мат написав, чи обізвав? Вибачте мене але я ще не досягнув такої християнської досконалості щоб терпеливо і толерантно донести до вас думку про те що гріх є гріх і не може бути нормою в християнському суспільстві. Для віровідступників -- може, але відповідати за себе все одно доведеться. А є кращі християни наприклад священики вони вміють толерантніше висловлюватися і можливо більш аргументовано.
 • свідомець22 квітня 2017 22:28 Відповісти IP:  178.92.122.--- цитата
  Бо мені просто язик не повернеться назвати помилками природи таких людей, як наприклад Сократ, Платон, Сапфо, Мікелянджело, Монтень, Леонардо, Шекспір, Караваджо, Андерсен, Вайлд, Чайковський, Пруст, Верлен, Жид, Шимановський, Лорка, Кокто, Жене .............................................................. Хоча...
  Якщо хтось називає відомих людей помилками природи це його проблеми його право і його рівень культури. Не є помилкою природи талант людини. Погані нахили от що є помилкою. Щодо відомих людей -- ідеальних нема, не варто ставити в приклад їхні гріховні звички. Вони зробили набагато більше доброго, того що дійсно заслуговує на увагу. Питання в іншому хто з вищезгаданих персонажів виставляв напоказ своє збочення вимагав визнання цього нормою і виховання дітей у такому ж дусі?
 • Богдан22 квітня 2017 22:44 Відповісти IP:  77.123.170.--- В якому дусі?? В цивілізованих країнах дітей просто змалечку вчать, що всі люди у цьому світі дуже різні, але до кожної людини треба ставитися з повагою! ОТ І ВСЕ!!
 • Потішило22 квітня 2017 16:37 Відповісти IP:  62.210.81.--- Скільки дискусії навколо дурного питання наче мерів обирають між геями і негеями.
  Толернатні хочуть для показухи своє толернатності щоб ними керувала помилка природи?
  Однорукого вам у водії зі співчуття.
 • Богдан22 квітня 2017 17:00 Відповісти IP:  77.123.170.--- Ти хоч заради цікавости погугли інформацію про те, скільки у цивілізованих країнах є цілком успішних політиків, господарників й т.д. з числа геїв та лесбійок. Люди добрі! Палеоліт давно вже закінчився!!!
 • Галичан22 квітня 2017 20:13 Відповісти IP:  85.25.103.--- Успішні помилки прориди... Й таке можливо. А негеїв скільки успішних можна загуглити? То якого хера вибирати з меншої процента?
  Нагадую грязну циганку, яка вдає провидицю через свою особливість - дивний одях і незвичний тип шкіри і лиця для нашого регіону.
  Гуляйте лісочком.
  Релігія вам не подобається? По логіці нерелігії взагалі вас можна як Гітлер.
  Нема чого нам навязувати хрінь бо комусь гранти оплачені.
  Немає ніякої проблеми в Україні з нетардиційними - ідеальний статус кво. Не подають поганого прикладу дітям неправильного неприродного - не переслідують, не бють, роблять дома що хочуть - не колише.
  Гола дупа теж природно, але є суспільні правила віддаляючі від тварин. Гомиків не звинувають що вони не такі - природа помилилась, хтось з смертельними хворобами народжується. Але будь-ласка пробувати змусити ненормальне сприймати за нормальне, бо гомосекам так хочеться? Позбавлені можливості мати дітей через орієнтацію - не повинні їх мати, ніяких усиновлень. Аналогічно шлюб для продовження роду по традиції з весіллям. Спільно живуть - просто спільно живуть, як в гуртожитках люди на заробітках.
  Спроби компенсувати втарчене через помилку природи з орієнтацією змушуючи всіх звичайних не помічати призвиде до більших проблем.
  Не порушуйте статус кво. Не дратуйте злих без вас людей.
 • Богдан23 квітня 2017 14:36 IP:  77.123.170.--- Які гранти? ) Якщо твій син (умовно) виявиться геєм (а кожен гей є сином гетерика), то ти теж скажеш, що він відробляє якісь там гранти від америкосів?? Н-да... Від Кацапстану з нашою ментальністю ми недалеко втекли... Й що озночає ,,без релігії?,, Я наприклад живу без релігії, а при цьому є вегетаріянцем, й лише тому, що вважаю АМОРАЛЬНИМ завдавати страждань живим істотам. А для таких як ти, я так бачу, релігія зі страхом пекельного вогню є просто обов,язковою, бо інакше ви своїх ближніх з патрохами зжерете!
 • Богдан22 квітня 2017 21:43 IP:  77.123.170.--- Елементарний брак культури й виховання плюс агресивне неуцтво практично в кожному реченні... Дискутувати нема з ким... Бо мені просто язик не повернеться назвати помилками природи таких людей, як наприклад Сократ, Платон, Сапфо, Мікелянджело, Монтень, Леонардо, Шекспір, Караваджо, Андерсен, Вайлд, Чайковський, Пруст, Верлен, Жид, Шимановський, Лорка, Кокто, Жене .............................................................. Хоча... З ким і про що тут говорити? (
 • P, S22 квітня 2017 14:43 Відповісти IP:  89.105.247.--- Навіщо цей опис про сексорієнтацію, міського голову необхідно оцінювати за його справи, а далі по інших якостях, коли давати оцінку Садовому, його не треба розглядати виокремлено від тієї нечисті яка називає себе владою, тому, що тарифи, пенсії, робочі (гідні) місця і усе інше (позитиву нуль) це також частка його вини, сидіти і робити вигляд, що я ні при чьом, це позиція львівського хруня яку вдало використовує наш пан мер знаючи весь хрунізм нашої громади і за це він [***], а все інше це розмови для торговців на базарі сємєчками. Він не вартує і підошви Буняка, якого він [***]в останніми словами. ( Мені відомо, що його прес служба робить висновки з дописів і коментарів львівян, передайте мою думку)
 • Леон22 квітня 2017 03:01 Відповісти IP:  46.219.236.--- Посміявся від душі;)))
  Особливо останній респондент потішив:
  "Гей? А хто то такий? Я його не знаю. Я би за того... як його? Гірняка!
  Але най буде той Гей... Но тільки не Садовий!"
  Пи.Си. Але які ж у нас панюсі львівські (післябальзаківського віку) обізнані з тонкощами "европейшьких" цінностей! Шо то вже є европейшьке місто!;)
 • ігор22 квітня 2017 01:12 Відповісти IP:  194.44.129.--- Ой як пєдріли всі вазбуділісь!
 • Богдан22 квітня 2017 08:26 Відповісти IP:  77.123.170.--- Моральний та інтелектальний рівень таких істот як ти говорить сам за себе...
 • Богдан21 квітня 2017 23:28 Відповісти IP:  77.123.170.--- Шановні, а чи готові Ви, у відповідності з христянськими цінностями й мораллю, ВІДМОВИТИСЬ від засобів контрацепції, тютюнопаління, хтивих думок й т.д. по списку гріхів? ГОТОВІ??? (І Вам на замітку, у відповідністю з ученням Церкви, ЖОДНА орієнтація як така НЕ Є гріхом, а психічною особливістю людини і не може бути причиною дискримінації. А христяни до таких людей повинні ставитись з делікатністю та повагою, зрештою як до будь-якого ближнього. Так навчає Церква. Хто не вірить - спитайтесь папи Франциска.)
 • свідомець22 квітня 2017 12:05 Відповісти IP:  178.92.189.--- Так звичайно сама орієнтація не є гріхом а просто схильністю до одного зі смертних гріхів. І якщо така людина бореться проти спокуси і не схвалює содомії а тим більше не пропагує її то така людина заслуговує на похвалу, підтримку і заохочення!
 • Богдан22 квітня 2017 16:51 Відповісти IP:  77.123.170.--- Що стосується мене особисто, я знаю про християнство (й не лише) більше, ніж всі мої знайомі ,,християни,, разом узяті. Тому я давно вже себе з цією вівчарнею не ідентифікую. Я є прихильником Епікура, Вольтера і іже з ними. Й це є моє право. Так само як моя сусідка має право пофарбуватися у яскраво зелений колір. Це ж її волосся! Чи не так? Яким боком це мене має обходити? Так само й ти можеш дотримуватись яких завгодно поглядів і вірити у що хочеш. Але в суспільстві нас всіх зобов,язує ЗАКОН (аж ніяк не Коран чи Біблія й т.п.). А відповідно до Конституції України, в нас нема ніякої обов,язкової ідеології чи то пак державної релігії. Це по-перше. А по-друге будь-яка дискримінація є заборонена. Цього й тримаймося. І буде нам щастя. )
 • свідомець22 квітня 2017 22:06 IP:  178.92.122.--- Ніхто не ставить нічиє право під сумнів чи то право на гомосексуальні звязки чи то право кинутися з десятого поверху і ніхто нікого не дискримінує. А схвалення гомосексуалізму не єобоязковим для всіх в Україні. Так звичайно християни люблять (повинні любити) всіх в тому числі збоченців і злочинців, молитися за навернення, але воліють уникати таких людей і не мати з ними справи. І мають на це право таке саме як ви -- назвати це дискримінацією або просто кинутися з десятого поверху наприклад. Уявіть собі що вам пхають в лице щось таке що смердить і потворне. Ви відвертаєте лице а вам пхають з другої сторони. Ви після кількох спроб мирно вирішити питання не витримуєте і в грубій формі відганяєте настирливого співрозмовника. А він виходить на вулицю і оголошує вас нетолерантним і буйним. Щось подібне зараз відбувається через засоби масової інформації і інші канали впливу. Не треба нам навязувати те що суперечить баченню більшості людей, що руйнує традицію. Не обовязково в усіх країнах мусить бути однаковий підхід. Якщо є бажання ласкаво прошу в Польщу стати під костелом або прийти на матч до футбольних уболівальників і там їх агітувати за гомотолерантні євроцінності. Може вони вас похвалять і по голівці погладять Європа як-не-як.
 • simply 21 квітня 2017 21:16 Відповісти IP:  82.145.222.--- Совки приречено і покірно ненавидять усіх, кого їм КАЖУТЬ ненавидіти - від Заходу до гомосексуалістів і навіть до просто здорових людей.
  Їм нав’язують нову страшилку «гейєвропа», що там неправильно сексом займаються!!!
  І їх зовсім не бентежить, що це є всюди, що так було споконвіків і буде так до їх закінчення.
  Їм завше будуть шукати ворога..
  І вони завжди будуть думати ТІЛЬКИ ТАК, як хочуть від sovjeticus dolbojobus...
 • Богдан21 квітня 2017 22:48 Відповісти IP:  77.123.170.--- Найсмішнішим виглядає те, що свою зашореність такі люди чомусь у нас люблять прикривати патяканням про християнські цінності. А Ви попросіть їх хоча б просто ПЕРЕЛІЧИТИ імена апостолів Христа! 99% моїх знайомих ,,християн,, , які чим не грішать точно - так це любов,ю до ближнього, цього зробити не годні! Не кожен з них навіть чотирьох євангелистів назве! Й такі люди комусь там щось там хочуть втирати!!!
 • свідомець22 квітня 2017 12:18 Відповісти IP:  178.92.189.--- Читати Біблію, знати апостолів, любити ближніх тощо треба. Але це не є індульгенцією для християн щоб чинити те що є гріхом а тим більше осуджувати інших. Кожен буде сам за себе відповідати перед Богом. Пожартувати з гомосексуалістів думаю не гріх. Головне щоб людина не сіяла ненависті до цих людей а навпаки прагнула допомогти навернутися. Крім того важливо щоб незважаючи на тиск з боку європи і америки, масової культури людина не втратила відчуття межі між дозволеним і недозволеним, нормою і відхиленням, гріхом і добропорядністю.
 • фіма22 квітня 2017 19:39 IP:  107.167.104.--- Союзний нарком Єжов, побачивши звіт по кадрах українських чекістів у лютому 1938-го, вимовив: "Подивився я на кадри - тут не Україна, а Біробіджан". Сьогодні - вальцман, гройсман, луценко, яценюк, аваков, гонтарева, маємо той самий Біробіджан !!!
 • Богдан22 квітня 2017 16:27 IP:  77.123.170.--- Пожартувати з гомосексуалів не гріх? Бо ТИ ТАК ДУМАЄШ! Папа Франциск иншої думки. То як ти гадаєш, чия думка виглядає авторитетнішою? Зрештою, ти можеш зацитувати мені бодай одне місце з Євангелія, де б сам Христос (вільний від будь-якого гріха) дозволяв собі подібні речі?? Тобі мало власних гріхів??? За собою дивися.
 • свідомець21 квітня 2017 20:43 Відповісти IP:  37.54.70.--- Захисти своє право бути [дибі]лом і ге*єм.
 • Богдан21 квітня 2017 21:11 Відповісти IP:  77.123.170.--- Ця особа очевидно належить до першої категорії... Бозя розуму не дала... Буває... (
 • свідомець21 квітня 2017 20:43 Відповісти IP:  37.54.70.--- Захисти своє право бути [дибі]лом і ге*єм.
 • Богдан22 квітня 2017 16:34 Відповісти IP:  77.123.170.--- У вільну хвилину перечитай собі ,,Якби ти знав, як много важить слово,, Івана Франка... Може трошки щось і до тебе дійде... Може...
 • свідомець22 квітня 2017 23:09 Відповісти IP:  178.92.122.--- Я знаю той вірш. Так, можливо не всі вміють гуманно висловлюватися. Але шокову терапію не я придумав. Сам Господь часом злегка карає людину щоб та схаменулася. До одного скоріше доходить в гострій формі а до іншого в лагідній. Тому нема проблеми.
 • свідомець21 квітня 2017 20:41 Відповісти IP:  37.54.70.--- Захисти своє право бути [***] і ге єм.
 • Алоізович21 квітня 2017 17:59 Відповісти IP:  134.249.116.--- Добавте правий канал на відео, тому що всі начитки і т.д. йдуть тільки в лівому
 • Fakt21 квітня 2017 17:33 Відповісти IP:  194.44.30.--- Вираз "гейропа" винайшли пропагандисти.
  Цим виразом намагаються навести на думку, що в Європі скрізь активно пропагується гомосексуалізм.
  В Італії, наприклад, шлюб між геями є заборонений.
  Європейські під'їзди та і стіни не обідрані і матюками не розписані . . .
  А діти усіх вищих російських та наших можновладців, чиновників, олігархів живуть і навчаються в Європі та США й геями не переймаються.
 • Дзюник21 квітня 2017 17:09 Відповісти IP:  178.136.240.--- Дуже цікавий хід противників Садового,правда трохи підсмерджує чорним піаром,але у всякому випадку ...нетрадиційний...Я лишень дозволю собі кілька зауважень...По перше не потрібно посилатись на "християнські цінності" у цьому випадку...Біблія - це суцільна педерастія,мужеложство і кровозмішування,в Старому Завіті трохи більше,в Новому - трохи менше,..Відсоток геїв серед отців,ксьонзів,а тим паче у целібаті на порядок вищий ніж у пересічних людей...Церква має постійні скандали на цьому грунті...По друге - треба було вибрати кореспондентку не з такою курвевською мармизою...І останнє...Дуже розумно,що з усіх опитаних залишили тих,яким ніби все одно,якої орієнтаціі є мер,лиш би був хороший господарник....Це якби пояснює,чому за Садового стільки проголосувало...І завершити інтерв"ювання треба було не бомжуватими львівянами,а такими собі витонченими львівськими панусями,які б інтелігентно пояснили громаді що у Львові є такі самі господарники як Садовий,тільки не геї...Кошулинський,наприклад...І наостанок делікатно,непомітно проблему гейства пов"язати з проблемою сміття...От тоді картина була б завершена...
 • Леон22 квітня 2017 03:10 Відповісти IP:  46.219.236.--- Симптоматично, що садоботи в цій темі тут же реагують;)))
  Інстинктивно, як одноклітинний організм на подразник (світло).
 • Богдан21 квітня 2017 20:27 Відповісти IP:  77.123.170.--- От власне! Я особисто не лише ЗА ГЕЯ, а й за МАРСІЯНИНА вже готовий голосувати, тільки б він реально ПЕРЕЙНЯВСЯ НАШИМ Містом! Бо скоро вже будемо жити у великому суцільному СМІТНИКУ! Ви бачили, що по мікрорайонах робиться? КАРАУЛ! А йде ЛІТО! А журналісточкам я б запропонував щось більш злободенне для нашого суспільства, наприклад, попитатися чи готові наші люди, зважаючи на повсюдно декларовані християнські цінності, врешті-решт раз і назавжди відмовитися від КОРУПЦІЇ у будь-якій формі? А то навіть на Личаківському цвинтарі, В ДВОХ КРОКАХ від могил наших Героїв, які загинули за КРАЩУ Україну, коли купуватимете квитки для групи туристів, Вас ,,на мігах,, запитаються, чи давати квитки, чи може без них (щоб просто частину Вам, а частину собі в кишеню), а це те, що мало б піти на порятунок НАШОЇ з Вами культурної спадшини для наших з Вами нащадків! А поляки нехай й далі гроші туди вбу[***]ть! Вони ж поняття не мають з ким мають справу! Уявіть собі, що навіть пам,ятник на могилі НАШОГО Великого Каменяра реставрували ... хто б Ви думали? Ті самі поляки!!!! Господи, яка ганьба!!!! Про яку мораль Ви говорите??? P.S.: На превеликий жаль, у нас швидше виберуть кудись жуліка-демагога у вишиванці, який кожного, не цікавлячись його віросповіданням зустрічає словами ,,Христос Воскрес!,, , аніж відкритого гея (шифрованих в нас і так всюди повно) чи скажімо, атеїста, хоч би він навіть був найпоряднішою людиною у світі. Така вже ментальність. До Европи ніби й близько, але ментально ще дууууууууже далеко... ((
 • Ірина21 квітня 2017 17:00 Відповісти IP:  151.57.106.--- в Берліні мер-гей..і шо??кльово керує..хай місто тримає гарно в руках,як сім'янин,а з ким він чи вона шпокається-пофіг
 • Беня21 квітня 2017 16:04 Відповісти IP:  194.44.84.--- Тримає міцно мікрофон, стоїть немов принцеса
  вона про мера, і про гея розпитувала у львівян
  а в подумках літала як стюардеса
 • Моя думка21 квітня 2017 14:06 Відповісти IP:  149.56.229.--- Провокаційне питання і не більше. Мера обирають не за статтю - це глупо. Обирають за те що може зробити.
  І так відхилення від природи - пересторога. Чому зрадливого чоловіка чи розпустну жінку-проститку не обирати мером нормально, а от необирати мером гея - це погано?
  Гранти зїдять ваших дітей з такими питаннями.
  Греції нехай розповідають кого мерами обиарти - їм 50 млдр доларів дали і ще 100 раніше.
 • Fakt21 квітня 2017 17:31 Відповісти IP:  194.44.30.--- Вираз "гейропа" винайшли пропагандисти.
  Цим виразом намагаються навести на думку, що в Європі скрізь активно пропагується гомосексуалізм.
  В Італії, наприклад, шлюб між геями є заборонений.
  Європейські під'їзди та і стіни не обідрані і матюками не розписані . . .
  А діти усіх вищих російських та наших можновладців, чиновників, олігархів живуть і навчаються в Європі та США й геями не переймаються.
 • Володимир21 квітня 2017 14:00 Відповісти IP:  194.44.84.--- Виглядає на те, що львів"яни скоріше виберуть [***]аса, ніж Садового. А може вже вибрали?
 • свідомець21 квітня 2017 20:46 Відповісти IP:  37.54.70.--- садовий -- .....ас!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram