Депутат Ігор Грещук. Сповідь

Голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігор Грещук, чия особа останнім часом стала об’єктом для закидів та звинувачень зі сторони газети «Експрес», спростував «наїзди» газети, заявивши натомість, що насправді «рильце в пушку» у головного редактора газети «Експрес» Ігоря Починка. Детальніше – у прямій мові Ігоря Грещука.

«Я, звичайно, вдячний такій поважній газеті як «Експрес» за пильну увагу, але маю серйозні застереження до редакції газети з приводу публікацій, що стосуються моєї особи.

По-перше, далеко не по-європейськи без моєї згоди вказувати і публікувати адресу мого дому, що суперечить законодавству, адже там мешкаю не тільки я, але й мої близькі. Не секрет, що в політиці я маю немало ворогів, хоча боюся я не за себе, а за безпеку своїх дітей.

По-друге, абсолютно не відповідають принципам професійної журналістики методи написання журналістами «Експресу» статті про мою особу. Адже якби вони бодай чули про професійну, об’єктивну, правдиву журналістику, то знайшли б можливість і час взяти у мене вичерпні коментарі та пояснення, щоб розмістити їх під висунутими на мою адресу закидами та звинуваченнями.

Що ж стосується моїх «маєтків» - двоповерхового будинку у місті Буськ, в існуванні якого мене чомусь звинувачують журналісти «Експресу», то хотів би зазначити, що цей дім вибудував не я, як стверджує видання, а мій тесть ще у 1991 році, коли Партії регіонів не було як такої.

Але якщо вже мова зайшла про маєтки, то хотів би порадити журналістам газети «Експрес» провести службове розслідування і зробити належні висновки щодо маєтків головного редактора газети «Експрес» пана Ігоря Починка. Якщо журналісти видання не в курсі, то я повідомлю, що маєтки Ігоря Починка розміщені неподалік Львова – на території села Шоломинь Пустомитівського району в урочищі «Вишеньки». Усе б нічого, от тільки громада села Шоломинь, на території якого і розкинулись близько 4 гектарів маєтків служителя пера – Ігоря Починка, в один голос заявляє, що шанований редактор «Експресу», який прославився скандальними статтями про сумнівні оборудки владоможців, сам незаконно захопив величезну територію мальовничого лісопарку під Львовом. До того ж на території соснового бору, який належить до лісів першої категорії, постали три величезні приватні будинки, як стверджують представники контролюючих органів, самобуди, два з них належать пану Починку та його сім’ї. Свої маєтки у сосновому лісі пан редактор загородив двометровим парканом з рифленої бляхи, тож жителі села тепер не можуть не те що подивитися на казкові будинки служителів пера, але й навіть в ліс по гриби зайти не можуть. Селяни стверджують, що лісопарк, в якому розкинулись мальовничі будинки, обведено парканом незаконно і це суперечить законодавству України. На жаль, головний редактор «Експресу» та журналісти видання незаконних оборудок не помічають.

Цікаво також, за які кошти збудовані будинки, мабуть, за гонорари від публікацій?

Жителі села Шоломинь запитують, навіщо головному редакторові газети «Експрес» одразу два будинки та ще й чотири гектари землі, адже одразу в двох домах не житимеш і на той світ з собою не забереш, тим більше будинки не дешеві. Але в таких людей, очевидно, свої примхи. Маючи посвідчення журналіста пан Починок, мабуть, упевнений, що може нехтувати законами нашої країни та думкою громади села, в якому живе. Жителі села Шоломинь засуджують його вчинки.

«Експрес» звинувачує мене у наявності автомобіля «Ягуар», який я, до речі, взяв у кредит і ще довго буду виплачувати. Але чомусь «Експерс» не помічає, що головний редактор газети пан Ігор Починок також їздить автомобілем «Ягуар». Цікаво, на цей автомобіль він також чесно назбирав з гонорарів? Що стосується іншого автомобіля, про який вказано у статті, то він ані мені, ані членам моєї сім’ї не належить.

Що ж стосується моєї бізнесової діяльності, то хочу наголосити, що за взяті у кредит кошти я не будував собі будинків, а будував соціально-побутовий об’єкт для жителів Буська і Буського району. Не я створив такі обставини, що на нашу країну як і на весь світ нахлинула криза, тому підприємство, в якому я працюю, не змогло вчасно виконати умови договору. «Експрес» пише про кримінальну справу, «порушену проти фірми депутата-регіонала», вводячи в оману своїх читачів. Адже кримінальна справа була порушено не проти мене як фізичної особи, а проти ТзОВ «Ріо-Міст», найманим працівником якого я є. Хочу наголосити, що я не є учасником чи власником цього ТзОВ. Проте від зобов’язань перед банком підприємство, в якому є я найманим працівником, ніколи не зрікалося і не зрікається та вирішуватиме проблему по мірі можливості.

Натомість хотів би порадити редакції газети «Експрес», яка так вболіває за соціальні об’єкти Буська, також повболівати за соціальні об’єкти Львова і повернути місту сумнівно «прихватизований» дитячий садок на вулиці Володимира Великого, в приміщенні якого і розміщена редакція газети. Хочу нагадати шановному головному редакторові «Експресу», що у Львові в черзі у дитячі садки стоять тисячі дітей, тим часом заклади дошкільної освіти чомусь роздерибанюють за безцінь, адже будівництво дитсадка, площею 1 600 метрів квадратних, обійдеться далеко не в 4,2 млн грн., як заплатив за нього бюджету «Експрес», а щонайменше у 30 млн грн.

Що ж торкається моєї меценатської діяльності, у відсутності якої мене звинувачує газета, то оцінку мені дасть Бог, а на місцевих виборах її уже дали виборці Буського району, обравши мене депутатом від Партії регіонів по мажоритарному округу».
 

 


КОМЕНТАРІ 52 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Светлана Чуфицкая2 січня 2015 08:47 Відповісти IP:  46.211.182.--- Хотелось бы сразу поставить точку над "і" в отношении суммы кредита- банк выдал по документам -73 тысячи 162 доллара США (на тот момент сумма в гривнах составила-363 тысячи гривен). На руки муж получил 70 тысяч долларов, потому что высчитали за страховку и еще что-то и УПРАВЛЯЮЩАЯ БАНКОМ БЕЛЕЦКАЯ ИННА ИРВИВНА -забрала из этих денег ещё 2 тысячи долларов и сказала, что так она договаривалась с Воронюком, мол, у них такая такса. А сумма -800 тысяч взялась по новому курсу 8.00 и с процентами по этому же курсу. А самое прикольное, что в Аппеляционном суде юрист банка на вопрос судьи-"почему подали 2 иска-и криминальный и гражданский, ведь это гражданское дело?" Этот Иванов ответил- "А потому что сумма была больше."(в смысле по криминальному). На суде мы постоянно требовали видеозапись о том, сколько раз мы были в банке и какие документы подавали. У банкиров был один ответ- записей нет, они их не хранят. А аудиозаписи суда вообще подделали. Да много там всего в этом деле мутил сначала следователь Соловка, а потом -прокурор Данищук и судья Беркещук, ну а потом уже тот же Данищук (второй раз прокурор на этом же процессе) и судья Хильчук. Ну да у этих двоих,вообще, тандем. Если Хильчук открыто говорит на одном из заседаний другого судового процесса, который длится вот уже 5(!!!) лет что ему пофиг, он брал и будет брать взятки, что у них с Данищуком крыша в Киеве, то о чем можно говорить???...... Если кому-то интересно будет-пожалуйста, предоставлю столько нарущений следственного и судового процесса, что до сих пор, поверьте, не пропало желание подвесить их всех за одно место....
 • Іван4 листопада 2011 05:06 Відповісти IP:  0.0.0.--- Суперечки, суперечки... В мене хата, в тебе гречка. Суперечка навпаки: В тебе гречка, в мене ти. Привіт PR-угрупуванням;)
 • 1233 листопада 2011 10:10 Відповісти IP:  109.201.0.--- Грещук сука з власного досвіду знаю
 • ги-ги3 листопада 2011 05:12 Відповісти IP:  0.0.0.--- а з решти коментарів виглядає, що вголос дописував :)
 • ха-ха2 листопада 2011 11:01 Відповісти IP:  0.0.0.--- з останніх трьох комнтарів виглядає, що сам Ігор Починок взявся активно дописвати у форум Вголосу. А ще він обіцяв сьогодні на своєму сайті дати в ніс Грещуку. А що пане редакторе, правда очі ріже? А Грещук гарно розписав про Починка, і фотографії підготував з його маєтками. Хатинка така нічого, порівняно з житлом Грещука - набагато крутіша, ну і чотири гектари лісу не кожен редактор у Львові (навіть у Києві) може собі "хапанути". До речі, в інтернеті можна знайти відео, де жителі села Шоломинь розповідають про бєзпрєдєл головного редактора газети Експрес Ігоря Починка, який незаконно захопив у їхньому селі гектари землі - лісу, обгородив їх парконом та ще й ровом обкопав, щоб цей паркан не демнтували з допомогою техніки. Хотілося б усю цю перепалку прочитати на сторінках Експресу, але прохання до газети - подайте заяву Грещка повним текстом, без скорочень.
 • Грещуку2 листопада 2011 08:29 Відповісти IP:  188.230.2.--- то може краще поцу Грещуку піти до церкви й висповідатися й сказати я згрішив -- вкрав. може тоді й простить Господь цьому мудаку гріхи а заодно й Ірині Марушкіній . Але в останньої один Бог -- гроші. Це донька визворлителя. У нього в душі нічого святого. ЇЇ батьки впивали повстанців, а вона в українському Львові відчуває себе як риба у маслі й постйно говорить російською. Чи є у цьому місті Свобода. Пані Ірина Фаріон, ви ще у Львові? Чи вже емігрували? Займіться мовою цієї жіночки -- Марушкіної.. Це не українська фамілія
 • для Ігорка2 листопада 2011 08:24 Відповісти IP:  188.230.2.--- А спочатку було ось це . То може досить розказувати казки пане Грещук Квиток члена Партії регіонів дозволяє не повертати банку 17,6 мільйона гривень позики ...Ось уже десять місяців в СІЗО перебуває батько двох неповнолітніх дітей Олександр Чуфицький. Чоловік не зміг вчасно повернути банку “Надра” кредит у розмірі 800 тисяч гривень. Згідно з рішенням суду, він проведе за гратами рік, а ще йому загрожують конфіскація майна та відшкодування на користь банку 800 тисяч гривень. А ось голова фракції Партії регіонів в обласній раді Ігор Грещук, що є керівником фірми “Ріо-Міст”, спокійно роз'їжджає вулицями міста своїм розкішним “Міцубісі Паджеро”. Хоча він взяв у банку “Надра” аж три кредити, і сьогодні його заборгованість перед ним сягає 17,6 мільйона гривень! Проте цей народний обранець, що не повернув банку чималу суму і, здається, не думає цього робити, чомусь досі не за гратами. Що різнить цих двох людей? Чуфицький — проста людина. Грещук — член Партії регіонів. Порушення кримінальної справи проти Чуфицького закінчилося його затриманням і ув'язненням. Грещук через півроку після порушення кримінальної справи за 364 статтею Кримінального кодексу стає керівником депутатської фракції Партії регіонів в облраді... Ця справа вражає цинізмом, адже виглядає на те, що коли у людини квиток члена Партії регіонів, то це гарантія вседозволеності. Високопоставлений регіонал, як пише у своєму листі тимчасовий адміністратор банку В. Жуковська, “завдав збитків банку на 17,6 млн. грн.”. Ба більше, з цього листа випливає, що депутат як керівник підприємства вдався до неприхованих махінацій, аби банк ніколи не побачив своїх грошей. Та замість ув'язнення його чекало підвищення у партійній кар'єрі. ...Історія ця почалася ще в 2007 — 2008 роках. Тоді ТзОВ “Ріо-Міст”, керівником якого є Ігор Грещук, отримало в банку “Надра” три кредити на реконструкцію будівлі універмагу в місті Буськ, на закупівлю будматеріалів і поповнення обігових коштів, предметом іпотеки стало приміщення універмагу. Однак подальші кроки депутата свідчать, що Ігор Грещук повертати банку гроші навіть не думав. Як зазначено в листі на ім'я голови обласної ради від тимчасового адміністратора ПАТ КБ “Надра” В. Жуковської, “з ціллю неповернення боргу керівник ТОВ “Ріо-Міст” вдається до протиправних дій, чітко усвідомлюючи, що будівля, розташована за адресою: м. Буськ, вул. Петрушевича, 3, знаходиться в заставі ПАТ КБ “Надра”, змінює назву споруди з “будівля універмагу” на “будівля торгівельного центру”, а також міняє поштову адресу на м. Буськ, вул. Петрушевича, 3б, і в подальшому, не повідомивши банк, реалізує заставне майно”. Придбав цю будівлю депутат облради Богдан Козак — власник мережі магазинів “Рукавичка”. Він шокований вчинком свого колеги-депутата. — Про те, що придбане нами приміщення, — розповідає “Експресу” Богдан Козак, — перебуває в заставі банку, Ігор Грещук нас не повідомив. Договір-купівлі продажу був завірений нотаріально, це зробила нотаріус Куйбіда, дочка колишнього мера Василя Куйбіди. Після купівлі будівлі універмагу ми почали там господарську діяльність. Однак з часом отримали від банку “Надра” листа з пропозицією взяти приміщення, котре придбали, в оренду. Нас це дуже здивувало, адже ми його купили і воно є нашою власністю. Про що я й поінформував банк. Тож ми підготували позов на Ігоря Грещука й будемо судитися. То неприємна ситуація. Я доводитиму в суді своє право на придбане приміщення або ж вимагатиму повернення витрачених грошей. Операціями з майном зацікавилися й правоохоронці. Прокуратура Буського району 26 липня минулого року порушила кримінальну справу №153-0153 за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2а. 364 КК України за фактом відчуження частини належної ТОВ “Ріо-Міст” будівлі універмагу, що є предметом іпотеки. За такий злочин існує кримінальна відповідальність від трьох до шести років. Прокурор Буського району Роман Андрес про хід розслідування справи повідомити телефоном відмовився. “Надсилайте запит, ми його розглянемо”, — заявив він. Однак, як повідомляють джерела, цю кримінальну справу закрили. Сталося це буцімто після того, як Ігор Грещук пристав до регіоналів і начебто заплатив до партійної каси частину грошей, які не повернув банку. І справді, якщо проаналізувати факти, то тут багато незрозумілого. Наприклад, ще минулого року в липні прес-служба обласної прокуратури в офіційному прес-релізі гучно звітувала: “Перевіркою, яку провела прокуратура Буського району в ТзОВ “Ріо-Міст”, встановлено, що службові особи товариства умисно, з корисливих мотивів, всупереч вимог Закону України “Про банки і банківську діяльність” та Закону України “Про іпотеку”, змінили поштову адресу майна, яке перебувало у заставі ВАТ КБ “Надра” за укладеним кредитним договором, перейменували його назву, про що не повідомили банківську установу. Продовжуючи свою злочинну діяльність, службові особи ТзОВ здійснили відчуження такого майна, а кошти, отримані від його реалізації, використали на господарські потреби, не сплативши при цьому заборгованості за отриманим у ВАТ КБ “Надра” кредитом в сумі 4,6 млн. грн. Унаслідок зловживання службовим становищем службовими особами ТзОВ “Ріо-Міст” інтересам ВАТ КБ “Надра” завдано шкоди на суму 4,6 млн. грн., що є тяжкими наслідками. За таких обставин 26 липня прокуратура Буського району порушила кримінальну справу”. За якийсь час Ігор Грещук стає видатним діячем Партії регіонів. І розповідати подробиці цієї справи в прокуратурі вже не поспішають. А як же запевнення Віктора Януковича про те, що закон один для всіх? Нині банк намагається відсудити власні кошти. А прокуратура, яка мала б допомогти йому їх отримати, як виглядає, покриває аферистів із синьо-білим партійним квитком. Бо факти дійсно вражаючі. Кредит не повертається, заставне майно шляхом махінацій продане. Ви думаєте, може хоча б гроші за продане майно Грещук повернув банку? Дзуськи! До речі, свого часу Ігор Грещук був нагороджений кількома релігійними відзнаками — орденом Ікони “Покрова Божої Матері” Козацького Війська Запорізького та орденом Святого Архистратига Михаїла Української Православної Церкви Київського патріархату. Але чи знають церковнослужителі, що пан Грещук не дотримується однієї з Божих заповідей: не вкради! А ще, як з'ясувалося, він входить до Громадської ради при ДПІ Буського району. Воістину, незбагненні шляхи Господні...
 • ось що не сподобалося Грещуку2 листопада 2011 08:09 Відповісти IP:  188.230.2.--- Прокуратура несподівано закрила кримінальну справу проти фірми депутата-регіонала, котрий обвів довкола пальця банк на 17,6 мільйона гривень ...У день, коли ми зателефонували до банку “Надра”, там ще ніхто про рішення прокурорів нічого не знав. “Такого не може бути, — сказали нам у юридичній службі, — усе ж абсолютно очевидно”. Як стало зрозуміло за якийсь час, очевидним було лише те, що зрозумілим не було нічого. А припущення про те, що партквиток члена Партії регіонів та керування депутатською фракцією “Регіонів” в облраді безперешкодно дозволяє порушувати закон, набуло офіційного підтвердження. Ми вже повідомляли про гучну кримінальну справу, в якій фігурував голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігор Грещук. Цей чоловік свого часу взяв чималу позику в банку “Надра” і не повернув кредитних коштів. Понад те, як зазначено в листі на ім'я голови обласної ради від тимчасового адміністратора ПАТ “КБ “Надра” В. Жуковської, “з метою неповернення боргу керівник ТОВ “Ріо-Міст” вдається до протиправних дій, чітко усвідомлюючи, що будівля, розміщена за адресою м. Буськ, вул. Петрушевича, 3, є у заставі ПАТ “КБ “Надра”, змінює назву споруди з “будівля універмагу” на “будівля торговельного центру”, а також міняє поштову адресу на м. Буськ, вул. Петрушевича, 3-б, і в подальшому, не повідомивши банк, реалізовує заставне майно”. А от отримані від продажу універмагу кошти пан Грещук навіть і не думав повертати банкові. Зате нині їздить автомобілем “Ягуар”. Ще торік прокуратура в діях посадових осіб “Ріо-Міст” побачила склад злочину. Тоді ж було порушено кримінальну справу №153-0153. І якщо ви думаєте, що пан Грещук опинився за гратами, то дуже помиляєтесь. Недавно ця ж прокуратура ухвалила рішення про закриття справи. Видається, що прокурорам добряче “позолотили” руку. Чи, може, вони злякалися партійного квитка пана Грещука? Але факт залишається фактом. Партквиток регіонала дозволяє сьогодні не повертати банкові “Надра” мільйони гривень, яких роками чекають вкладники цієї фінустанови... У банку “Надра” рішенням прокуратури шоковані й написали протест на прокурорську постанову. “Ми були переконані, що слідство в цій справі триває і її скерують на розгляд суду, — каже “Експресу” начальник управління комунікації банку “Надра” Аліна Корчагіна. — Тому закриття справи проти посадових осіб “Ріо-Міст” для нас виявилось повною несподіванкою. Тож рішення прокуратури ми оскаржили й далі домагатимемось від фірми повернення коштів, які вони взяли у банку. Позичальник добре знав, що будівля універмагу, на яку він брав позику, перебуває у заставі банку, однак це не спинило його від продажу споруди”. “Навіть ті фізичні особи, матеріальний стан котрих поганий, повертають позики, а депутат облради цього не робить. Який же він приклад подає своїм виборцям?” — обурюється Аліна Корчагіна. А тим часом депутат облради почувається як кіт у сметані та навіть краще. Він їздить двома респектабельними автівками, добудовує гараж, завершує облаштування розкішної кованої огорожі та двору. Це все журналісти “Експресу” побачили на власні очі. ...Щойно в'їхавши у Буськ, питаємо перших зустрічних, де вулиця Троянд. Саме там, за нашою інформацією, мешкає родина Грещуків. “А кого ви шукаєте?” — перепитує жінка, яка взялася показати дорогу. Почувши прізвище депутата, вона на якусь мить замислилась, а потім відповіла: “Грещук одну хату продав. А іншу добудовує якраз на вулиці Троянд”. Нам вдалося з'ясувати, що хата, яку пан Грещук продав, — це одноповерховий будинок на тій же вулиці Троянд, поруч із новим помешканням. Дивно чи ні, але в районному центрі, де живе понад 8 тисяч чоловік, пана Грещука знають усі, кого б ми не спитали. Чим же так прославився чоловік? Може, дороги в місті ремонтував? Школи відкривав? Садки будував? Бідним біля церкви обід роздавав? “Та де там! Ви смішні. Які там школи чи садки? Та він ніяких проблем міста не вирішував, а тільки проблем наробив. Зганьбився на всю область, — каже пан Микола, який мешкає на сусідній вулиці. — Ви чули про ту історію з кредитом? Повірити тяжко. Як то так? Така хата в нього, машини аж дві має, а кредит віддати не може?” Хату депутат-регіонал і справді гарну вибудував. Двоповерхову, зі скляною терасою та прибудованим ганком. Перед воротами синьою плиткою викладено величезний напис “Welkom!” Знак оклику, очевидно, має підсилювати гостинність пана депутата. Чи не правоохоронців і кредиторів Ігор Станіславович запрошує в гості? Не встиг депутат Грещук тільки гараж свій добудувати. На дві машини. Нині в ньому — робочий реманент та баняки з квітами дружини. Тому “Ягуар” і позашляховик “Мітцубісі Паджеро” туляться у дворі під горіхом. “Навіщо депутату дві автівки? — питають люди. — Одразу ж двома не поїдеш. І на той світ зі собою не забереш. Тим більше, машини недешеві”. Але в таких людей свої примхи. Маючи депутатський значок, пан Грещук упевнений, що може нехтувати законами нашої країни і думати, що повертати позичені в банку гроші необов'язково. Жителі Буська такий вчинок засуджують. “Не можна заплющувати очей на порушення закону, незважаючи на те, хто це робить. Депутат такий самий, як і всі інші люди, і повинен відповідати за свої вчинки”, — каже Володимир Ступак, депутат Буської міськради. Такої ж думки й інші його колеги. Та люди, які називають себе правоохоронцями, депутата-регіонала до відповідальності не притягують. Чому? Адже за статтями, за якими прокурори ще торік порушили кримінальну справу, народний обранець мав би загриміти за грати на 3—6 років.
 • 0072 листопада 2011 07:49 Відповісти IP:  46.200.65.--- А ДОЗВОЛА НА КІОСКИ " ІНТЕРПРЕС " ОТРИМУВАВ КОЛИ У ЛЬВОВІ ДІЯВ МАРАТОРІЙ!!!!!!!!!!!! ПИТАННЯ ДО САДОВОГО І КУЛИНИЧ ІРИНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЧОМУ ОДНИМ МОЖНА А ІНШИМ ЗАСЬ????????
 • Юрій2 листопада 2011 07:30 Відповісти IP:  0.0.0.--- два різних ягуара Ягуар Грещук - "бізнесмен", який пішов до влади задля чого? дайте відповідь Ягуар Починок - бізнесмен, який заробляє на популярності свого бізнесу. до влади не йде - чому? дайте відповідь то як в кожного той ягуар зявився зробіть висновки самі.
 • ощко2 листопада 2011 07:06 Відповісти IP:  91.124.24.--- грещук і є одним із засновників фірми, яка позичила гроші (фірма РІО друга буква І - Ігор , так як зветься наш "герой"), а прикрився регіонами , бо за сраку боїться. І не треба з'їжджати з теми. А то як в Достоєвського Раскольніковим скоро буде,. Чи багато найманих директорів їздять в районах на Ягуарах ? А лапшу плебсу можна вішати, може ще раз лохануться і виберуть "достойника".
 • Марті2 листопада 2011 06:05 Відповісти IP:  194.44.22.--- Наскільки я зрозуміла, Грещук не собі як фізичній особі брав кредит, а тому недоречно від нього як від Ігоря Грещука вимагати повернути цей кредит. Є претензії до фірми, де він є найманим праівником і не є ані власником, ані навіть учасником ТзОВ. Якщо б власник Вашої фірми сказав Вам як директору взяти кредит у банку, а потім би з певних причин не віддав би вчасно кредит, то Ви вважаєте, що судити мали б Вас? Брєд. Аналогічно з Грещуком. А мандатом прикритись може хіба депутат ВР, але не обласної, тим більше бути депутатом-регіоналом на Львівщині справа не така уже й приваблива. Але проблема не в Грещуку, а в газеті Експрес, яка прикривається високим і чистим, в той час коли її редактор захоплює землі, продає дітям цигарки, маєтки розбудовує за невідомі кошти. Словом робить усе те, проти чого виступає газета.
 • ім'я2 листопада 2011 05:44 Відповісти IP:  0.0.0.--- Сумно усе це виглядає. Один гроші в банку "свиснув", другий цигарками торгує... Хто з них кращий, якщо обидва їздять на ягуарах? Та напевно обидва вони мудаки і вирішують між собою лише хто з них більший, а хто менший мудак...
 • Марта2 листопада 2011 04:57 Відповісти IP:  0.0.0.--- Ні. Мене звати Марта, а не Ігор Починокі, я, як, бачите пишу не під придуманими ніками, а під своїм ім"ям. """Для мене принципово, щоб в кіосках, де за документами мають продавати газети, продавали цигарки""""" -- це дуже важливо. Поголжуюся з вами. Але як вам уже відповіли -- не Інтерпрес єдиний і зрештою хто довів, що цього дозволу у них немає. Я не бачу доказів. ....А тепер скажіть чи готовий Грещук офіційно заявити, що поверне кредит. не потрібно тут розводити демагогій і перемикати увагу читачів на інше. Навіть якщо людина позичає 5 копійок. вона повинна їх повернути. Я не побачила у цій "сповіді" слів про те ЧОМУ КРЕДИТ НЕ ПОВЕРНУЛИ і чи його повернуть. Я побачила у цій "Сповіді" такий підтекст: "хто посмів говорити. шо я мудак? Я ж -- депутата обраний від Партії регіонів по мажоритарному округу»."" І прочитавши статтю в "Експресі" скажу -- висновки її журналістів сто відсотків правдиві: чоловік пркривається мандатом. А якщо ви так вболіважте за життя наших громадян (розмірковуючи тут про те. де діти мають купувати цирагки), так скажіть: чому людина, яка не є депутатом має віддавати кредит, а депутат -- ні.
 • ім'я2 листопада 2011 04:21 Відповісти IP:  0.0.0.--- Ну яку Вам дати відповідь? Ви ген-ген який обізнаний - і розклад сесій знаєте, і що без дозволів кіоски встановлені (бездоказово говорите - надайте докази), і вартість викладки знаєти(чи просто так від стелі цифри називаєте). Ви мабуть їх конкурент. Але якщо Ви такий уважний, то подивіть ся, що на відстані 20 метрів від школи №2 знаходиться продуктово-цигарково-пивний кіоск. І що, де Ваші притензії до власників. А таких прикладів багато-багато. Тобто, якщо у Вас неприязнь, заздрість до конкретних людей, то так і скажіть, а не прикривайтесь ефімерними добрими намірами, бо виходить, що це прикриття Вашої боягузливості і нездатності об"єктивно оцінювати ситуацію. Щодо "крейзі" - то, для необізнаного 007,- це троши інша кримінальна драма...почитайте
 • до 0072 листопада 2011 02:50 Відповісти IP:  0.0.0.--- крейзі....такої думки аналізуючи ваші коменти... мабуть ви з мережі Високий замок??????? яким Інтерпрес переходить дорогу (зараз цигарками в .т.ч). хіба ви не швидше почали продаж тютюну в своїх МАФах (з ген ген якого року)???? буде відповідь?
 • не палив ніколи2 листопада 2011 02:05 Відповісти IP:  0.0.0.--- До 007: Ви мало обізнані з правилами торгівлі. Насправді алкоголь неможна продавати без касових апаратів, а цигарки можна. Зверніть увагу , наприклад, на продаж цигарок в продуктових кіосках. Та більше того, якщо ви подивитесь на ціни на газети, журнали, книжки та інші товари, що продаються в кіосках (між іншим не лише Інтерпресу, а цигрки продаються в газетних кіосках не лише цих власників, але й інших) то нескладні розрахунки Вас приведуть до того, що далеко не найбільший заробок буде від ненависних Вам цигарок. Тим більше, що націнка на цигарки чітко регламентована і значно нижча від націнки на будь-який інший товар.
 • 0072 листопада 2011 01:29 Відповісти IP:  0.0.0.--- ДО ВЖЕ СКАЗАНОГО ДОДАЮ ЩО ЦИГАРКИ В КІОСКАХ " ІНТЕРПРЕС" ПРОДАЮТЬ БЕЗ КАСОВИХ АПАРАТІВ!!!!!!!!!!!!!! ТОБТО ВИХОДИТЬ ЩО ПРЕСА-ГАЗЕТИ,ЖУРНАЛИ ЦЕ Є ПРИКРИТТЯ !!!!!!!!!!!!! ДЛЯ ТОГО ЩОБ СТВОРЮВАТИ ТЮТЮНОВУ МЕРЕЖУ ПІД ПРИКРИТТЯМ ГАЗЕТНИХ КІОСКІВ І ЩЕ Є МОЖЛИВІСТЬ ПРОДАВАТИ АКЦИЗНИЙ ТОВАР БЕЗ ОБЛІКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!
 • ощко2 листопада 2011 01:25 Відповісти IP:  0.0.0.--- логіка в банкіра залізна, для совків, якщо береш кредит не в людей, то можне його не віддавати, так само , напевно можна не платити оренду на Південному , бо ти орендуєш не в людей, красти в магазинах, бо ти крадеш не в людей, і т.д. грищук обдурив Козака, бо продав йому заставлене майно, змінивши адресу проданого магазину, а це вже кримінал, Тут вже мова не про банк, а про конкретні свідомі злочинні дії грищука.
 • банкір2 листопада 2011 12:28 Відповісти IP:  194.44.22.--- слухайте, щодо Грещука - то він взяв кредит не в людей, а в банку, який кинув простих людей на значно більшу суму. Немає в тому нічого страшного. Бізнесові розборки між великими акулами, то є звична річ. А от редактор Експресу пише всілякі гадості про всіх підряд - то лікар поганий, то депутат хату має, то ще щось вигадають, а про те, що робиться в селі Шоломинь і яка думка мешканців про Ігоря Починка чомусь не пишуть. Раджу поїхати до людей і спитати.
 • Марті2 листопада 2011 12:25 Відповісти IP:  194.44.22.--- Марто, а Вас часом не Ігор Починок звати? Бо це для нього не принципово, чи наші діти будуть купупвати цигнарки в його кіосках чи в інших. Для мене принципово, щоб в кіосках, де за документами мають продавати газети, продавали цигарки, не кажучи вже те, що чомусь у Львові існуючі МАФи зносять мотивуючи це відмовою від них взагалі, а нові МАФи від Починка встановлюють. Що це двійні стандарти? А щодо кредиту Грещука - то наскільки я вичитала у сповіді Грещука, підприємство збирається цей кредит повертати і не відмовляється від зобов'язань. Мабуть тому що підприємство, де працює Грещук, повертатиме кредит і закрили кримінальну справу, бо досягли мирової.
 • ощко2 листопада 2011 12:24 Відповісти IP:  0.0.0.--- грищук звинувачує всіх, а як продав Б.Козаку під "Рукавичку" заставлене майно, то не хоче хвалитися. Тут має втрутитися прокуратура, влада, його партія (як колись за совєтів). Але всі мовчать і слухають лєпєт (сповідь) голови фрикції. Нехай редакція візьме інтерв'ю в п.Козака про те, як купувалася заставлена в банку споруда, думаю буде дуже цікаво.
 • Марта2 листопада 2011 11:59 Відповісти IP:  0.0.0.--- Якщо "Вголос" уже взявся захищати цього депутата, який скоро буде без зубів, то хай дасть відповідь -- чому цьому так званому чоловіку можна не повертати позичені в банку гроші.
 • марта2 листопада 2011 11:58 Відповісти IP:  0.0.0.--- Грещук 17 мільйонів поверне? Мене це цікавить. А цигарки, якщо Інрпрес не продаватиме, то ваші діти (якшо ви їх виховувати не вмієте) і в сусідньому кіоску куплять, не інтерпресівському. У мене був кредит в банку на 10 тисяч гривень. так сталося, що вчасно його віддати я не змогла. Ви б знали через які кола пекла довелося пройти. А тут чювак на 17 мільйнів взяв , не віддає, прокуратура закриває справу і він ще має наглість шось цвірінькати????. Та в Полтві таких треба топити! Марушкіна, буде сповідь-2?
 • інфа2 листопада 2011 09:54 Відповісти IP:  0.0.0.--- весь бізнес з торгівлі цигарками у львові кришують регіонали. їх ламає якщо хтось заважає
 • повний песець2 листопада 2011 09:50 Відповісти IP:  0.0.0.--- то Янукович хоче заборонити людям курити. В європі курва в любому кіоску купуй собі газети з цигарками і ніяких проблем. А ми тепер вже в європу не йдемо
 • іван2 листопада 2011 09:45 Відповісти IP:  0.0.0.--- Чуваки, а шо правда, що влада у Львові хоче заборонити купувати в газетних кіосках цигарки?
 • грещуку2 листопада 2011 09:40 Відповісти IP:  0.0.0.--- Редактор "Експресу" пообiцяв особисто "дати "регiоналу" в зуби" Середа, 2 Листопада, 2011 - 09:20 Головний редактор газети "Експрес" Iгор Починок подав у Галицький районний суд Львова позов на лiдера фракцiї регiоналiв в обласній раді Iгоря Грещука. Це вiн зробив у вiдповiдь на звинувачення боку регiонала у начебто незаконному отриманнi землi для приватних цiлей. Коментуючи своє рiшення, Iгор Починок сказав: "Газета, яку я очолюю надрукувала статтю про те, як цей "регiонал", будучи директором фірми, шахрайським способом фактично украв у банку "Надра" 17 мiльйонiв гривень i сховався вiд вiдповiдальностi за партiйним квитком. Пiсля цього вiн мав би побiгти у банк i повернути кошти вкладникiв. А натомiсть вчинив пiдло, розповсюдивши неправду. Це в його стилi. I Грещук чесно заслужив на те, аби дiстати у зуби. Але я людина добра i цивiлiзована. Тому спочатку подаю у суд i доведу, що цiй людинi слiд невідкладно поборотися з приступами словесної дiареї. А потiм ми поговоримо з ним по-чоловiчому".
 • Андрій2 листопада 2011 09:33 Відповісти IP:  0.0.0.--- Позицію по цигарках підтримую, більше того вважаю, що їх потрібно заборонити взагалі, як і алкогольні напої. Крім того пропоную заборонити продаж ігрових приставок, всяких iPadів та іншого бо діти хочуть, а воно дуже дороге (до депутата - винести питання на сесію про вилучення зазначених товарів з торгових мереж, як і купи так-званих дитячих закордонних журналів, які ніякої користі дітям не приносять, а тільки спустошують батьківські гаманці)... І так до абсурду.
 • ім'я2 листопада 2011 09:22 Відповісти IP:  0.0.0.--- Я пропоную тут не заздрити, а піти в банк, оформити кредит і ... не віддавати його. А "рецепт" як це зробити попросити (якщо дасть), купити (якщо продасть) у пана якому Бог дасть оцінку. Стаття в газеті була саме про це, а сповідь на вшопоті - просто слина з рота.
 • Сторінка:12

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm