Депутат Ігор Грещук. Сповідь

Голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігор Грещук, чия особа останнім часом стала об’єктом для закидів та звинувачень зі сторони газети «Експрес», спростував «наїзди» газети, заявивши натомість, що насправді «рильце в пушку» у головного редактора газети «Експрес» Ігоря Починка. Детальніше – у прямій мові Ігоря Грещука.

«Я, звичайно, вдячний такій поважній газеті як «Експрес» за пильну увагу, але маю серйозні застереження до редакції газети з приводу публікацій, що стосуються моєї особи.

По-перше, далеко не по-європейськи без моєї згоди вказувати і публікувати адресу мого дому, що суперечить законодавству, адже там мешкаю не тільки я, але й мої близькі. Не секрет, що в політиці я маю немало ворогів, хоча боюся я не за себе, а за безпеку своїх дітей.

По-друге, абсолютно не відповідають принципам професійної журналістики методи написання журналістами «Експресу» статті про мою особу. Адже якби вони бодай чули про професійну, об’єктивну, правдиву журналістику, то знайшли б можливість і час взяти у мене вичерпні коментарі та пояснення, щоб розмістити їх під висунутими на мою адресу закидами та звинуваченнями.

Що ж стосується моїх «маєтків» - двоповерхового будинку у місті Буськ, в існуванні якого мене чомусь звинувачують журналісти «Експресу», то хотів би зазначити, що цей дім вибудував не я, як стверджує видання, а мій тесть ще у 1991 році, коли Партії регіонів не було як такої.

Але якщо вже мова зайшла про маєтки, то хотів би порадити журналістам газети «Експрес» провести службове розслідування і зробити належні висновки щодо маєтків головного редактора газети «Експрес» пана Ігоря Починка. Якщо журналісти видання не в курсі, то я повідомлю, що маєтки Ігоря Починка розміщені неподалік Львова – на території села Шоломинь Пустомитівського району в урочищі «Вишеньки». Усе б нічого, от тільки громада села Шоломинь, на території якого і розкинулись близько 4 гектарів маєтків служителя пера – Ігоря Починка, в один голос заявляє, що шанований редактор «Експресу», який прославився скандальними статтями про сумнівні оборудки владоможців, сам незаконно захопив величезну територію мальовничого лісопарку під Львовом. До того ж на території соснового бору, який належить до лісів першої категорії, постали три величезні приватні будинки, як стверджують представники контролюючих органів, самобуди, два з них належать пану Починку та його сім’ї. Свої маєтки у сосновому лісі пан редактор загородив двометровим парканом з рифленої бляхи, тож жителі села тепер не можуть не те що подивитися на казкові будинки служителів пера, але й навіть в ліс по гриби зайти не можуть. Селяни стверджують, що лісопарк, в якому розкинулись мальовничі будинки, обведено парканом незаконно і це суперечить законодавству України. На жаль, головний редактор «Експресу» та журналісти видання незаконних оборудок не помічають.

Цікаво також, за які кошти збудовані будинки, мабуть, за гонорари від публікацій?

Жителі села Шоломинь запитують, навіщо головному редакторові газети «Експрес» одразу два будинки та ще й чотири гектари землі, адже одразу в двох домах не житимеш і на той світ з собою не забереш, тим більше будинки не дешеві. Але в таких людей, очевидно, свої примхи. Маючи посвідчення журналіста пан Починок, мабуть, упевнений, що може нехтувати законами нашої країни та думкою громади села, в якому живе. Жителі села Шоломинь засуджують його вчинки.

«Експрес» звинувачує мене у наявності автомобіля «Ягуар», який я, до речі, взяв у кредит і ще довго буду виплачувати. Але чомусь «Експерс» не помічає, що головний редактор газети пан Ігор Починок також їздить автомобілем «Ягуар». Цікаво, на цей автомобіль він також чесно назбирав з гонорарів? Що стосується іншого автомобіля, про який вказано у статті, то він ані мені, ані членам моєї сім’ї не належить.

Що ж стосується моєї бізнесової діяльності, то хочу наголосити, що за взяті у кредит кошти я не будував собі будинків, а будував соціально-побутовий об’єкт для жителів Буська і Буського району. Не я створив такі обставини, що на нашу країну як і на весь світ нахлинула криза, тому підприємство, в якому я працюю, не змогло вчасно виконати умови договору. «Експрес» пише про кримінальну справу, «порушену проти фірми депутата-регіонала», вводячи в оману своїх читачів. Адже кримінальна справа була порушено не проти мене як фізичної особи, а проти ТзОВ «Ріо-Міст», найманим працівником якого я є. Хочу наголосити, що я не є учасником чи власником цього ТзОВ. Проте від зобов’язань перед банком підприємство, в якому є я найманим працівником, ніколи не зрікалося і не зрікається та вирішуватиме проблему по мірі можливості.

Натомість хотів би порадити редакції газети «Експрес», яка так вболіває за соціальні об’єкти Буська, також повболівати за соціальні об’єкти Львова і повернути місту сумнівно «прихватизований» дитячий садок на вулиці Володимира Великого, в приміщенні якого і розміщена редакція газети. Хочу нагадати шановному головному редакторові «Експресу», що у Львові в черзі у дитячі садки стоять тисячі дітей, тим часом заклади дошкільної освіти чомусь роздерибанюють за безцінь, адже будівництво дитсадка, площею 1 600 метрів квадратних, обійдеться далеко не в 4,2 млн грн., як заплатив за нього бюджету «Експрес», а щонайменше у 30 млн грн.

Що ж торкається моєї меценатської діяльності, у відсутності якої мене звинувачує газета, то оцінку мені дасть Бог, а на місцевих виборах її уже дали виборці Буського району, обравши мене депутатом від Партії регіонів по мажоритарному округу».
 

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram