Чи справді Мін'юст може дозволити одностатеві шлюби? Хто стоїть за пропагандою нетрадиційних сімей? Як до цього факту ставляться громадські діячі та духовенство?

Про це кореспондент «Вголосу» запитував у народного депутата України 7-го скликання, юриста Андрія Міщенка, міжнародного експерта Юрія Олійника, політолога Олега Соскіна та священика УГКЦ о. Юстина Бойка.

 

«Розділяй і владарюй»

 

Питання легалізації одностатевих шлюбів настільки важливе в Україні?

Андрій Міщенко:

Цій владі ніхто не давав манданту на впровадження у наше життя ЛГБТ-пропаганди. Можновладці діють за принципом: «Розділяй і владарюй». Це свідчить про те, що для влади важливими є не перемога та відновлення територіальної цілісності чи економічний добробут українців, а знищення традиційної родини, християнських цінностей. Замість мобілізувати суспільство задля майбутнього держави, вони знову ділять українців, сварять нас між собою через вигадані проблеми.

Олег Соскін:

Тих, хто у Міністерстві юстиції закликає до легалізації одностатевих шлюбів, потрібно негайно звільняти. Бо у цьому міністерстві замість того, щоб думати, як спростити діяльність політичних партій, як зменшити бюрократію, спростити процедуру реєстрації підприємств, думають, як легалізувати гей-шлюби. І це все за наші гроші. При тому Порошенко, Гройсман мовчать. Це означає лише те, що країною керує антиукраїнська влада.

Юрій Олійник:

Це робиться для створення глобалізації, знищення націй як таких. Це означає, що українська влада не самостійна, на неї впливають ззовні.

Чим для держави небезпечне визнання одностатевих шлюбів?

Юрій Олійник:

Українську націю хочуть позбавити ідентичності, культури, традицій, нас хочуть зробити такими, як всі. А тоді вже сюди можна буде селити мігрантів, змінити склад населення.

Олег Соскін:

Це величезний виклик нашій державі і нації. Ми повинні розуміти, що діяльність ЛГБТ націлена на знищення національного етносу. Одностатеві пари не можуть мати дітей. А якщо немає дітей – нема продовження роду і збереження нації як такої.

Наслідки цієї пропаганди вже є. Кількість населення України щороку зменшується. Молоді люди не поспішають народжувати дітей через економічні негаразди. Нація кількісно зменшується.

 

«Юридичне узаконення цивільних одностатевих шлюбів – це порушення Конституції України»

 

Як юридично можна легалізувати одностатеві пари?

Андрій Міщенко:

Юридичне узаконення цивільних одностатевих шлюбів – це порушення Конституції України. Стаття 51 основного Закону України говорить: «Шлюб грунтується на вільній згоді жінки і чоловіка». І все!  Це, що зараз говорить Мін'юст, – це байки, бо порушувати Конституцію не можна. Є процедура зміни частини основного Закону: потрібно два засідання різних парламентських сесій, 300 голосів та підпис Президента. Без зміни Конституції ні постанова Кабміну, ні указ Президента, ні законопроект у Верховній Раді не матиме юридичної сили.  

Юрій Олійник:

Із врахуванням практики нашої влади – є небезпека, що нами можуть зманіпулювати і обійти Конституцію. Це все може зробитися під приводом юридичного визнання цивільного шлюбу, зокрема і серед одностатевих пар. І тут є ще один ризик: якщо цивільний шлюб визнають легальним, тоді який сенс в офіційно зареєстрованому шлюбі? Його просто можуть знівелювати.

Кому вигідно, щоб в Україні легалізували одностатеві шлюби?

Олег Соскін:

За цим всім стоять групи багатіїв Сороса та Ротшильда. Ці люди діють по Талмуду, де написано, що вони повинні винищити «гоїв». Недарма в Угорщині не дозволяють фондам Сороса здійснювати будь-яку діяльність. А в Україні Порошенко співпрацює з Ротшильдами. Їхній «спіпий траст» зараз керує кондитерською компанією Петра Олексійовича.

Ці західні багатії мають вплив на ліберальні партії в Європейському Союзі, які підтримують та пропагують ЛГБТ. На рівні європейської бюрократії навіть є комітет, який керує цими всіма нетрадиційними сексуальними рухами. В Україні ж є посіпаки європейських політиків –  це Наєм, Лещенко та Заліщук. У Міністерстві юстиції є такий собі Лисюк. Саме він, не без сприяння Павла Петренка, почав говорити про якісь закони щодо легалізації одностатевих шлюбів як форми цивільного партнерства. Пропаганду ЛГБТ в Україні просувають не лише напряму, а й через завуальовані закони,  розмови про ліберальне ставлення до нетрадиційних стосунків, сексу.

Ми повинні розуміти, що ЛГБТ-марші – це пряма пропаганда нетрадиційної сім'ї. Підтримку таких рухів, маршів можна розцінювати як шлях до знищення українського народу. Це робиться для захоплення нашої землі. Є група, яка здійснює продуману політику геноциду щодо українського народу.

Юрій Олійник:

Рішення Міністерства юстиції щодо юридичного визнання одностатевих цивільних шлюбів означає те, що наші чиновники  перебувають під впливом лівоцентриських, радикальних ідей, які зародились ще у 1968 році. Ці ідеї все більше і більше поширюються серед керівництва європейських країн. У нашому Мін'юсті є люди, які перебувають на «окремій зарплаті» у закордонних фондів, грантових структур. Через них в нашій країні проштовхуються ідеї пропаганди нетрадиційних сімей. Є кілька таких фондів:  Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Фонд Рози Люксембург (там прямо говорять, що вони марксисти). Є поміркованіші, це: Human Rights Watch, Amnesty International. Усі вони нібито займаються захистом прав людини. Але цей «захист» зводиться до того, щоб знищити національну культуру.

 

«Українців хочуть перетворити на «сообщєство совєцкіх людей»

 

Андрій Міщенко:

Міністерством юстиції та Міністерством освіти одночасно почалась масована пропаганда проти традиційної української сім'ї та національної складової українців. В освіті забороняється вживати словосполучення «українська мова – солов'їна», з книг викидають згадки про те, що ми українці, що ми повинні жити на цій землі, бо вона наша. Міністр освіти Гриневич – це ставлениця «Народного фронту».

Юридично визнати одностатеві шлюби пропонує Міністерство юстиції, яке очолює знову ж таки ставленик Яценюка – Павло Петренко.

Партія «Народний фронт» чинить наступ на національні та християнські цінності українців.

Метою може бути створення тут чергового «сообщєства совєцкій людей», перетворення українців на біомасу, якою можна легко керувати.

У Європейському Союзі всі країни легалізували одностатеві пари?

Андрій Міщенко:

Неомарксиські лівацькі рухи, які нам впроваджують екстремістські постулати, – це не практика Євросоюзу. От, до прикладу, ми маємо сусідні країни – Польща, Угорщина, які є членами НАТО, ЄС. Але у їхньому законодавстві немає легалізації одностатевих шлюбів. У їхньому національному законодавчому та освітньому полі немає норм про ЛГБТ. Тобто коли нам говорять, що без легалізації одностатевих пар нас не прийме цивілізований світ, – це маніпулювання свідомістю та проштовхування екстремістських, радикальних ідей та лівих рухів.

Юрій Олійник:

У Польщі, Угорщині, Румунії такі рухи за легалізацію ЛГБТ теж є. Але там є жорстка опозиція з боку більшості населення та влади. На державному рівні секс-меншинам нічого не забороняють і не переслідують. Забороняють пропаганду.

У нас же пропаганда ЛГБТ підтримується владою.

Чи можна очікувати офіційного визнання одностатевих шлюбів в Україні?

Юрій Олійник:

Поки що влада на це не піде, оскільки є серйозний спротив у суспільстві. Ймовірно, такі дії у них поки в планах. А про це вони почала говорити, щоб підтримати ЛГБТ напередодні так званого «маршу рівності».

 

«Якщо хтось намагається легалізувати будь-які зв'язки, окрім як між чоловіком та жінкою, він посягає на майбутнє людства»

 

Україна – це ж християнська держава. А що з цього приводу думають священнослужителі?

Отець Юстин Бойко:

Віра, любов і прощення є чимось таким, що людині дається Богом. Цього не можна додати на рівні законів. Україна буде християнською настільки, настільки українці будуть християнами зсередити. Натомість в нашій країні люди, які себе публічно називають християнами, живуть за протилежними цінностями. Через це страждають інші люди. Вони не можуть зрозуміти, як людина, що називає себе християнином, краде, бере хабарі, замовляє вбивства.

Коли мова йде про справи, пов'язані з легалізацією чи рівноправністю гомосексуальних та гетеросексуальних зв'язків, то тут не потрібно бути священиком чи християнином. Мене це обурює вже як людину. Бо союз між чоловіком і жінкою закладений Богом з природи. Все інше – поза межами того, що ми називаємо природнім. На мою думку, зараз в Україні ніхто нікого не утискає, навіть якщо хтось живе гріховним життям. На землі за гріх не карають. Сама людина карає себе за це, бо вона відходить від Бога.

Я переконаний, що не тільки з погляду Біблії, а й в плані природного права є одна істина: все, що йде проти природи, призводить до знищення. Відповідно, якщо хтось намагається легалізувати будь-які зв'язки, крім між чоловіком та жінкою, він посягає на майбутнє людства. Я не розумію, як це так: коли багато людей живе у бідності, триває війна – ні з того, ні з сього головною подією в Україні має стати проведення маршу ЛГБТ. Для чого це робиться? Якщо йдеться про боротьбу за рівноправність, то я перший за те, щоб була рівність. Але рівності не може бути між звичайною сім'єю та тією, що нам хочуть нав'язати. Бо не можна ставити рівноправність між водою та вогнем, між холодом і теплом. Це зовсім різні поняття.

У цій ситуації я почуваюся таким, якого намагаються  переконати у чомусь іншому, мені силою насаджують якусь диктатуру, яку я повинен прийняти. А якщо я буду проти – це означатиме, що мене треба буде карати якимись законами. У мене є питання: якщо вони такі толерантні, то чому так агресивно насаджують і пропагують гомосексуальні зв'язки? Доходить вже до дурості: європейські політики звертаються до українських, щоб ті взяли участь у парадах. Я 15 років прожив у Європі. Тепер часто туди їжджу по справах. Хіба ці європейці не мають чим зайнятись у себе? Хіба ці політики не бачать дітей, які гинуть на Донбасі? Хіба на бачать хворих, які через брак лікування, бідність просто помирають, не дочекавшись допомоги в Україні? Те, що вони роблять – це свідоме знищення традиційної сім'ї. Я як священик ніколи не зможу погодитись з тим, що гріх виставляється, як чеснота, і це всюди рекламується.

 

Марія Бойко, «Вголос»