«Я уже із посмішкою слухаю такі так звані «новини», – заявив «Вголосу» Мирон Богданович. – Хтось щось на ринку почує – і видає за сенсацію. Я зараз перебуваю у Східниці, піклуюся про своє здоров'я, інтернет не читаю, чуток не знаю. Але скажу вам прямо: про моє повернення в «Карпати» не йдеться, принаймні, я про це нічого не знаю (сміється)».

Нагадаємо, українські ЗМІ знову поширили інформацію про те, що навколо «Карпат» крутяться люди, яких пов'язують з харківським олігархом Олександром Ярославським. А у нього залишилися теплі стосунки із Мироном Маркевичем після співпраці у «Металісті». Тож «обізнані» журналісти спрогнозували повернення Мирона Богдановича до львівської команди.

Насправді, за інформацією «Вголосу», навряд чи найближчим часом зміниться власник «Карпат». Крім Петра Димінського, свою частку у львівському клубі має Ігор Коломойський. Тож домовлятися про покупку потрібно із двома олігархами. Якщо пан Димінський зараз би, мабуть, хотів продати клуб, то із Коломойським вести переговори буде складніше. Ігорю Валерійовичу це просто не цікаво, а щоби його зацікавити, потрібна дуже серйозна пропозиція.

Крім того, в «Карпат» є заборгованості перед футболістами десь приблизно на 4 мільйони доларів. У будь-який момент це може обернутися санкціями для львівського клубу. Скажімо, спершу зняттям шести очок, а у разі не погашення боргу «зелено-білих» можуть перевести у нижчу лігу. Тож в такій ситуації важко знайти охочого вкладати гроші в проблемний клуб.

«Вголос»