Національна соціодрама

Достатньо безперпективна групова терапія на тему "Чи потрібна українським чиновникам українська держава?" в стінах пресклубу.

Достатньо безперпективна групова терапія на тему "Чи потрібна українським чиновникам українська держава?" в стінах пресклубу.

Заявленого попередньо на терапію Миколу Кметя – забрав сам Ющенко на ігротерапію в Батурині. В незаявленого, але б логічно присутнього Садового – є свій шаман і він надає перевагу системній сімейній психотерапії. Круті пацики, типу Тягнибока на такі штуки не ходять. Для наочності вони присилають своїх овечок божих з меншим калібром зазвіздованості.

Наявні:

Людмила Козак – заступник голови Львівської обласної ради
Володимир Квурт – секретар Львівської міської ради
Тарас Батенко – екс-заступник голови Львівської ОДА
Ігор Держко – депутат Львівської облради від БЮТу
Вадим Денисенко – головний редактор газети "Коментарі"
*** – анонімний товариш зі Свободи

Проговорення групової проблеми вилилось у більшості випадків у вимахування власними надбаннями і проблемами. Людмила Козак – передбачувано зупинилась на жіночому дискурсі тяжкої долі чиновників та ще тяжкішої долі навколо невідповідальних чиновників.

Володимира Кварта хвилювали проблеми місцевого самоврядування. Тарас Батенко (з неусвідомленим бажанням опинитись в іншому місці в цей час) застрибнув в історичні екскурси і прочитав лекцію студентам 2-го курсу про особливості фаворитизму, олігархізму та лібералізму.

Найбільш напруженим виявився агоністичний ідеаліст зі Свободи. Він вірно назвав чиновників паразитами та виявив свою глибоку усвідомленість з розвитком Європи в 20-му столітті. Гіпотетично таку агресію можна прописати відсутністю досвіду перебування у владі. Це, безперечно, метанаратив, але чомусь буденний досвід тільки підтверджує цей метанаратив. І члени Свободи тому не виключення.

Усвідомлюючи захід сонця партійних прихильників українського націоналізму, представник Свободи, висловив потребу партії у виході поза межі західної України. Але похід на Київ – провальний апріорі. Головним ареалом розповсюдження партій типу Свобода, КУН, УНП, РУХ – є і буде лише Галичина та її околиці.

Тому жодної емпатії з боку інших представників групи він не отримав.

Філософ Ігор Держко відзначився посиленою термінологічністю та увагою до гештальтів. В порівнянні з Тарасом Батенко його лекція була адресована студентам 4-го курсу. Тези про ритуальний мюридизм та садо-мазохістичні змагання між владами за владу довершили його верховенство над присутніми.

Усі погодились у потребі оголошення прізвищ посадовців з відеофільмів судді Зварича. Й на тому розійшлись. Вирішення групової проблеми так і не відбулось. В команді присутні працювати не зможуть. Проект таких обговорень можна закривати.

Чиновниками потрібна просто держава. Потрібне бажання влади. Блати та інші преференції. А українськість – це лише прикметник для підсилення емоцій прагматичних іменників. Принаймні зараз.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram