Політичне голодування за Березюком. Поль Брегг відпочиває

«У селі сталася новина, що Гриць Летючий утопив у ріці свою дівчинку. Він хотів утопити і старшу, але випросилася. Бо нардеп Березюк оголосив голодування». Так би почав своє знамените оповідання Василь Стефаник, якби жив нині, а не на зламі століть.

Богу дякувати, Стефаник ніколи не виправить свого геніального оповідання. Бо писав ще за бабці-Австрії і не знав пристрастей, які вирують нині в українському політикумі. А вони вирують, притім, цілком Стефаниковські. От нині ранок розпочався вражаючою новиною: очільник фракції «Самопомочі» у Верховній Раді оголосив голодування! А винне в усьому львівське сміття, що гниє на вулицях славного міста Лева.

«Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян <…>, я як людина, лікар і народний депутат України прийняв екстраординарне для себе рішення (ніколи не думав, що це рішення я буду приймати в 21 ст. тут) - я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля влади в Україні в 21 ст., на жаль», - сказав Березюк.

Окрім того, Березюк заявив, що у Львові «ворог» знущається над мером Львова. «Львів сьогодні окупований ворогом. Рік тому це місто, місто волі, яке завжди було і буде на передовій боротьби за Україну у всі часи, в тому числі і новітні, рік тому у нього прийшов ворог, який протягом року цинічно, брешучи на кожному кроці, знущається не тільки над керівником міста чи політичною силою, знущається над людьми, які там живуть».
І мені стало соромно. Направду. «Людина, лікар, народний депутат» не буде їсти, щоб в моєму місті перестало смердіти сміття, вивіз якого мав забезпечити найясніший мер Андрій Іванович, а я нині вже влупив баняк зупи, три канапки, чарку кави і маю намір надвечір підживитися половинкою курки. Бігме, чуюся Грицем Летючим. Убивцею. До речі, як і всі львів’яни, що справно платять за вивіз сміття, але змушені домовлятися з мухами, щоб в спеку вони не піднімались вище першого поверху, бо не годен зупу з’їсти.
Ясна річ, що цю новину не зміг обійти мовчанкою й мер міста: «Це рішення дуже сильної людини. Я йому сказав прості слова одного з патріархів, що ми не вибираємо місце народження, час, навіть країну, ми вибираємо лише одне – бути людиною чи бути потворами. Він людина з великої букви», - сказав Садовий. 
Просто біблійне - Людина з великої букви Березюк голодує, а Садовий, який за понад 10 літ на чолі Львова догосподарювався до екологічної катастрофи, – ні. А обіцяв в Чорнобиль наше сміття возити, в Польщу євросоюзну. І ніц. 

І меморандум не працює. Не приймають районні центри львівське сміття. Навіть за гроші. Бо нащо їм наші мухи? Зрештою, місцева влада розуміє, що кількість львівського сміття надто велика, і коли наші мухи обсядуть місцевий люд, перші, хто дістануть в чоло – місцеві депутати, які погодились приймати тонни непотребу зі Львова. 

Інстинкт самозбереження – велика сила. На сесії міської ради Миколаєва відбулось голосування щодо прийому львівського непотребу на місцевий полігон побутового сміття.   

За словами міського голови, так звані «ворожі» партії до Садового проголосували «за» те, щоб приймати сміття, а представники фракції «Самопомочі» у повному складі проігнорували голосування: один депутат не прийшов на сесію, другий – утримався, а третій просто втік із зали. Це все відбувалось в той самий час, як практично герой України пан Березюк важив життям, щоб врятувати Львів від сміття, відмовившись від хліба насущного, дай йому днесь.

«Загалом, ми готові були приймати 40-50 тонн львівського сміття щодня, - додав  мер Миколаєва Андрій Щебель. - «За» проголосувало 13 депутатів, якщо б додати три голоси від «Самопомочі» - все було б добре. Мені це просто набридає. Чи я повинен переконувати «Самопоміч» у тому, що зі Львова потрібно вивозити сміття? Це нонсенс!»

Тим часом, в Кабміні пообіцяли, що готові виділити 50 мільйонів гривень на облаштування полігону для львівського сміття. Про це заявив пан Гройсман. Тільки куди вкладати? Місто має опікуватись цим полігоном, визначити місце, розробити проект. Але, схоже, голодувати легше. Подейкують, що пан Березюк полюбляє таку процедуру. Знаючі люди з Ратуші нашептали, що він любив постити, попиваючи воду з медом. Робив це залюбки і не раз. Очевидно, цього разу «Людина з великої букви» вирішила поєднати приємне з корисним. 

А пан Садовий, який так часто цитує наших владик, міг би підібрати подолок, заправити сподні в шкарпетки і поїхав би в ті самі райони Львівщини, які не хочуть приймати львівське сміття. Що йому заважає? Зрозуміло, що йому цікавіше воювати з Порошенком і Гройсманом (це допомагає не цілком зависнути притухлому рейтингу), а не переконувати голів районних містечок. Але якщо справді переживаєш за Львів – робиш все, щоб львів’янам було краще, а не сподіваєшся, що уряд все вирішить за тебе.

Чомусь подумалось, що якби Стефаник нині писав би свою знамениту «Новину», то починав би словами: «Ві Львові сталася новина, що Гриць Летючий утопив у ріці свого мера. Він хотів утопити і Березюка, але той голодував і випросився»…

 


Богдан Марциняк Волошин, «Вголос»
Малюнок Олега Коваленка

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Король Русі Данило25 червня 2017 20:06 Відповісти IP:  93.115.95.--- Неделю назад, одна важная особа, которая уполномочена нашим правительством по мониторингу и измерениям экообстанновки в Грибовичах заявила, что ее измерения зашкалили от допустимых норм в тысячу раз. Она экстренно запросила в Украину своих европейских коллег, для прояснения ситуации. Однако, как и ранее, все эти годы измерения экологической обстановки ложатся под грифом "Секретно" на столы наших правителей, а народу, дальше вешают лапшу о нормальной экообстановке в районе мусорохранилища Львова.
  Лечебный Пост Шамана в Верховной Зраде, конечно можно считать бесплатным цирком для украинцев, но правда жизни, которая губительно-уничтожительно воздействует на жителей возле мусорной свалки в Грибовичах и окрестностях очевидна, но решение проблемы, как уничтожить эту заразу можновладцы не обьявляют. Так же, как мэр Львова расписываются в своей безпомочности!!!
  Ручные властям экологообщественные организации вообще спрятались от людей и не дают о себе знать!!!!!!!!!! А именнно они должны были бы первыми голодать перед Верховной Зрадой, за то, чтобы народ знал правду, сколько людей во Львове и области страдает болезнями, которые нам подарила бездеяльность Садового!!!!!!!!!!
  Сколько еще постов в Верховной Раде и портфелей в Кабинете Министров нужно дать Львовянам, чтобы они узнали всю правду сколько им отмеренно жить в этом АДУ!!!!!!!!!!!
  Этот медик-шаман с Сыроежкиной и головой Верховной Рады должны столько голодовать пока не скажут правду народу, что они натворили на своих постах для Львовян и их здоровья!!!!!!!!!!
  Одна правда мной выявлена: 55 миллионов тонн мусора, которые Садовой хочет сделать "горой смерти" для всех нас, может быть уничтожено за 110 лет, самым современнейшим мусорозжигательным заводом "Вестингаус плазма"!!!
  Ученые, правда утверждают, что к 2040 году в мировом океане рыба исчезнет навсегда, теперь подумайте, что ждет нас во Львове, если мировой океан не может справиться с самовыживанием!?!?!?
  СЛАВА УКРАИНЕ!!!
 • Гія Гонгадзе22 червня 2017 22:06 Відповісти IP:  93.77.145.--- Монстр против Монстров! 2х2 будет Война!!!
  Мер Львова, А. Садовой возомнил, что декомунизация плюс олирхализация Галичины, это война со всеми и по его правилам, то-есть, как у Гитлера - БЛИЦ-КРИГ!!! Або все или ничего!!!
  Подведем итоги дуэли киевской власти против Садового: Власть защищается от безумно-бешеного Садового, который как в сказке Пушкина о "Золотой Рыбке", захотел чтобы все ему служили, бо Римский Папа у него в услужении!!!
  Хождение во Власть - або по мукам!!!
  Садовой продолжает дурить через СМИ, что он спит и думает, как спасти Львов от мусорной заразы, но ему мешает злочінна Влада, которая тоже спит и думает, как избавиться от Мусорного Короля - Садового и его "Самонемочи"!!!
  Из архивов достают скелеты десетилетней давности: его обещания избирателям о постройке мусоропереробатывающего завода в Грибовичах, видео о том, как он говорит, что никому ничего не обещал и никаких инвесторов по переработке мусора в Грибовичах, он в глаза не видел!!! Но журналисты и общественность нашла этих инвесторов и будут в суде их показания, подтверждающие, что они были у Садового, но его требования о условиях строительства завода "по понятиям" не соответсвуют евро нормам , уходя восвояси - по английски!
  При всем этом десять лет Березюк - Шаман "Самонемочи" делал все, чтоб никто и близко не подступился к Грибовичам с мусоропереработкой, так как, других легально-нелегальных денег для избирательной компании в ВЕРХОВНУ ЗРАДУ он с Садовым не придумали!!! Все районы платили дань Садовому за утилизацию своего мусора в Грибовичах, а по бумагах было все по нолям!!! Таким образом медик-Березюк, стал медиком-бизнесменом: политиком от Львовского мусора!!!!!!!!!! с амбициями Наполеона!!! Шаман раздавал деньги большинству Міськрадівцям!!! за то, чтоб никто не посмел, даже вспомнить о том, что есть Грибовичи, и там Львовская городская свалка мусора! Так он и мер Садовый манипулировали большинством депутатов в течении десяти лет пока не сталась трагедия!
  А вот новоиспеченный зам обл рады Гивняк, даже признался журналистам после пожара и трагедии-гибели людей под обвалом мусора, что он был один только раз в Грибовичах и то ему эту экскурсию провела пани Лясковска, царство ей небесное!!!
  Теперь посчитайте его статки за молчание в раде о проблеме Грибовичей, помножьте это на большинство Львовской міськради и поймете какими "борзыми" - землей, недвижимостью и прочей комунальной собственностью, они купили бездеяльность Львовских депутатов в строительстве мусоропереробатывающего завода.
  Отсюда вытекает весь спектакль голодувания Шамана в Верховной Зраде-шоу этих двух клоунов для идиотов, которыми они нас считают!!!
  Если бы Шаман голодовал перед каждой Львовской сессией, то завод был бы уже построен еще в 2007-ом году!!!!!!!!!!
  Во второй Мировой войне, монстр был побежден! Кто победит Львовского Монстра??????????
  СЛАВА УКРАИНЕ!
 • Лев Львович22 червня 2017 23:14 Відповісти IP:  194.44.54.--- 1.Добре сказано,все правильно без брехні.можу ще додати що перевізники в долі з мером,правда там зараз перевірка прокуратури як добре копнути міліони вилізуть.
  2.При чому тут Гонгадзе,не чіпай мертвих.
  3.Пиши нормальною мовою,не шифруйся.
 • Кэт Киса Кисовна 25 червня 2017 19:00 Відповісти IP:  212.21.66.--- "Совершенно секретно" его Величеству, царю Галицкого зоопарка - Льву Львовічу, от начальника контрозведки Галиции Кет Кисы Кисовны.
  Донесение: расследование выявило Гия Гонгадзе - американский шпион: из докладной Александра Шлапака Владимиру Литвину призиденту Украины, Кучме Л. Версию американского шпиона придумал Тигипко С. Л., для ликвидации Г. Гонгадзе, как врага народа и своего личного. Со слов Тигипко американцы вмонтировали чип в голову Гонгадзе для управления и передачи данных по уничтожению банды корупционеров Кучмы - Тигипко!!!
  Министра МВД, Кравченко, Тигипко назначил Маршалом всех спец. служб Украины и приказал ему добыть чип из головы Гонгадзе, любой ценой! Генерал Пукач по его приказу ликвидировал американского шпиона и врага народа и передал чип Тигипко!!!
  Тигипко своими хакерами, изучив и перепрограмировав чип Гонгадзе, сделав американцев с его помощью подконтрольными ему. С тех пор Тигипко керує Украиною и МВФ, яка доится им для его нужд!!!
  Целую Ваши лапы
  Ваша сестра Киса Кисовна.
 • 123721 червня 2017 09:44 Відповісти IP:  213.174.2.--- Яка фігня уся ця новелка-заказуха! А нафіг нам ваше сміття? У нас свого повно, і мух повно. Як доїхати до міста, то тре два рази заплатити: раз, що в'їхав на околицю, а другий - та під'їхав до самого центру. А сміття, то на село вези.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram