Садовому не вистачає бабла на zaxid.net (оновлено)

Поки Садовий неустанно молиться та постить, сайт його родини тирить чужі фотографії.
скрін статті західнету скрін статті західнету оригінальне фото Вголосу оригінальне фото Вголосу

Захід.нет успішно прийняв естафету від ЗІКу. Вчора на сторінках видання найбільш побожного мера Львова з'явилась стаття "Заступники Тягнибока: заперечити все" ілюстрована фотоколажем, який створили убогі руки якогось аноніма.

Такими ідіотичними колажами на західнеті балуються достатньо часто і є усі підозри, що за цим хобі стоїть такий пацаватий персонаж як Любко Петренко.

Стаття була опублікована о 21:51 і на дану годину (час скріна 18:12) у ній немає жодних повідомлень про те, що фотоколаж був змайстрований з фотографії сайту Вголос.

Оригінальна фотографія була розміщена у рубриці фото дня під назвою "Свобода" про арапники та печиво під номером 6 та назвою "Кошулинський косить під Аршавіна".

Мораль такої крадіжки надзвичайно проста. Поки Садовий проповідує громаді про побожність та людяність його підлеглі шістки підставляють улюбленого мера своєю винятковою тупістю. І також чешуть про мораль, чесність, правду та навіть істину.

P.S. Редакція сайту zaxid.net нарешті повідомила шановну громаду про факт використання фотографії сайту Вголос у своїй статті "Заступники Тягнибока: заперечити все".

На цьому доброму слові, Вголос дякує редакції сайту zaxid.net за інтелектуальну мужність та швидку реакцію, що дозволяють й надалі непохитно вірити у людей, Людство та прогрес.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm