Нагадаємо, «динамівцям» вдалося здобути результативну нічию в Римі, після чого у київських уболівальників були надії на позитивний результат протистояння. Однак на «Олімпійському» господарі поля не зуміли впоратися з майстерністю суперника і програли з рахунком 2:0.

«Прикро коментувати учорашній матч, – каже Шкапенко. – Статистика гри красномовно свідчить про різницю у класі команд. «Динамівці» завдали 9 ударів у ворота «Лаціо», але жодного удару в рамку воріт не було. Футболісти італійської команди завдали 18 ударів, 9 із них були точними. Є суттєва різниця між підбором виконавців обох команд. І Олександр Хацкевич, як на мене, витиснув максимум зі своїх підопічних.

Безперечно, «Динамо» – клуб із славною історією, традиціями і має чимало уболівальників по усьому світі. Усі вони хочуть кращої гри, кращих результатів. Але на полі має значення не бренд клубу, а конкретні виконавці. Теперішні футболісти «Динамо» не здатні грати хоча б на рівних із такими командами, як «Лаціо». У киян хороші футболісти, але не топові по європейських мірках.  Тому не можна сказати, що учора відбулося щось сенсаційне. Існують, безперечно, приклади, коли команди із невеликим бюджетом феєрично виступають на євроарені. Але це є збіг обставин і стабільності у цьому немає.

Залишається вірити у те, що «динамівська» молодь прогресуватиме і буде конкурентною у Європі».

Нагадаємо, «Динамо» було останнім представником України в єврокубках.

Олег Петренко, «Вголос»