Скільки Кремль платить за війну

Росія, попри складні економічні проблеми, не шкодує мільярдів доларів на антиукраїнську й загалом антизахідну пропаганду в країнах ЄС. Проте, головною проблемою російської стратегії є питання: чи вистачить у Москви на це грошей?

«Платні друзі» РФ у Європі

Нещодавно громадськості стало відомо, що ціла низка  антиукраїнських акцій у Польщі була організована громадянином Білорусі Олександром Усовським, який отримував за таку діяльність кошти від глави сумнозвісного Інституту країн СНД Костянтина Затуліна. Зокрема, на створення громадської організації, яка працює в інформаційному просторі «Вишеградської групи» і просуває ідеї «руского міра» у Східній Європі, було виділено бюджет проекту - 42 тисячі євро на місяць. Усовський завів зв'язки серед проросійських організацій у Східній Європі, спілкувався з представниками ультрашовіністичних організацій, євроскептиками, радикалами правого і лівого спрямування, отримуючи з російських джерел фінансування на проекти, які обходилися 30 тисяч євро, з обумовленим терміном виконання декілька тижнів. Займався Усовський також і лобістською діяльністю: намагався через помічників депутатів вплинути на членів польського Сейму для прийняття антиукраїнських рішень. Ще одним проектом Усовського була така собі «Ченстоховська декларація про заборону русофобії в Польщі». У листуванні Усовського хакери знайшли детальний опис витрат за цим планом. Ціна питання - 75 тисяч євро. Не в останню чергу погіршення польсько-українських відносин відбулося за участю таких російських агентів, як Усовський, які влаштовували провокації і демонстрували медіа платну масовку у вигляді антиукраїнських акцій.

Усовський - лише один з тисяч «платних друзів РФ у Європі» - безпринципних заробітчан, які не цураються заробляти на російській агресії проти демократичних країн, і, зрештою, проти його країни також. Виконуючи для росіян аналітичні записки, організовуючи масовку, роздаючи маргіналам по 50-100 доларів, підкуповуючи польських політиків, такі, як Усовський, безумовно залишають собі частину виділених Кремлем коштів і безбідно живуть без потреби ходити на роботу. А в Москві не шкодують грошей на пропаганду та агентуру проти України, Грузії, країн Балтії, на підривну діяльність проти Туреччини, Європи, США. Всередині ЄС діють та фінансуються численні антиєвропейські партії, маргінальні об’єднання фашистського і комуністичного спрямування, громадські рухи та куплені російськими олігархами європейські медіа, які готують ґрунт для дезінтеграції євроспільноти. І все це при тому, що у самій РФ, в «енергетичній наддержаві» безліч сіл не газифіковані, росіяни палять дровами, дороги в жахливому стані, а багато шкіл та лікарень практично розвалюються. Путін приділяє більшу увагу фінансуванню європейських лівих маргіналів, аніж соціальним виплатам для свого народу.

«Російська пропагандистська машина охоплює 600 млн людей у 130 країнах по всьому світу на 30-ти мовах», - зазначає заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Бенджамін Зіфф. Після утвердження Путіна, більшість європейських соціалістичних партій знову повернулися до кремлівської годівниці. Серед європейських партнерів Путіна у ЄС виділяються Австрійська партія свободи, французький Національний фронт, італійська «Ліга Півночі», угорська радикальна націоналістична партія «Йоббік» і навіть правляча партія «Фідес» з прем’єром Віктором Орбаном. Москва по-різному підтримує різні сили в Польщі, Чехії, Словаччині і щедро віддячує їм за їхню проросійську позицію. Наприклад, ультраправий «Національний фронт» отримав 9 мільйонів євро у російському банку.

Крім партій та громадський організацій, російські олігархи, всі без винятку підконтрольні Кремлю, активно скуповують європейські медіа. Так, російський мільярдер Олександр Лебедєв, колишній шпигун КДБ у Лондоні, купив британську газету Evening Standard, тираж якої одразу зріс від 250 до 600 тисяч. Тепер олігарх вирішив купити ще й газету Independent, в якої почалися фінансові труднощі. Інший російський бізнесмен Сергій Пугачов купив популярну в минулому, але сьогодні неліквідну французьку газету France Soir. Безумовно, головною метою росіян на європейському медійному ринку є вплив на громадську думку європейців і трансляція латентної пропаганди.

Значно більші суми Кремль витрачає на інформаційні кампанії в європейському інформаційному просторі. Ядро медійної системи впливу становить державна телевізійна й радіомовна кампанія (телеканали «Росія-1», «Росія-2», «Росія-24», «РТР-Планета», «EuroNews» тощо), річний бюджет на поливання брудом України якої близько 1,3 млрд доларів. На ближній орбіті розташоване інформаційне агентство «Росія сьогодні» (телеканал Russia Today, РІА «Новини» тощо) з річним бюджетом у 650 млн доларів, холдинг «Газпром-медіа» (телеканали «НТВ», «ТНТ», радіостанції «Ехо Москви», «Авторадіо») та «Національна Медіа Група» (телеканали «Пятий канал», РЕН ТВ, LifeNews TV, газета «Известия») з видатками по 300 млн доларів, широко розгалужений «Перший канал. Всесвітня мережа» з бюджетом у понад 200 млн доларів. Друкована пропаганда розміщена 16 мовами у додатках до популярних видань. Це іще понад 10 млн доларів видатків, підрахував експерт В’ячеслав Гусаров.

Не менший інформаційний вплив мають засоби мережевої комунікації. Утримання соціальної інтернет-платформи з сайтів «Однокласники», «ВКонтакті» та «Мой Мир» обходиться у близько 50 млн доларів. Ще понад 30 млн доларів становить річний заробіток інтернет-тролів, готових цілодобово створювати потрібні записи в соціальних мережах. А потрібні «експертні висновки» для публікацій постачає ціле гроно соціологічних служб та аналітичних центрів. Їхня замовна форма роботи обходиться Кремлю приблизно у 100 млн доларів. За оцінками експертів Центру воєнно-політичних досліджень, сума російських асигнувань на інформаційну війну перевищує 3,4 млрд доларів., зазначає експерт В’ячеслав Гусаров.

Кремль не шкодує ніяких коштів для купівлі європейських газет та журналів, скуповує лояльність європейських знаменитостей, фінансує ліві та праві партії європейських країн на фоні загального збідніння пересічних росіян. Поки середня зарплата в Москві падає настільки, що з РФ виїжджають навіть молдовські, таджицькі та українські заробітчани, Росія фінансує з держбюджету тисячі європейських утриманців заради амбіцій статусу «супердержави» та ефемерного «російського впливу» закордоном. Хоча Москва має прецедент подібної стратегії в недалекому минулому.

Як СРСР змагався з США

Кілька десятиліть тому  ослабити та розколоти Захід намагався СРСР, влада якого тримала у злиднях власне населення, щоб збудувати найбільший ядерний арсенал, утримувати компартії в десятках країн світу та фінансувати мережу шпигунів, пропагандистів й інших «платних друзів» за кордоном.  Фінансувалися компартії Франції, Італії, ФРН, Бельгії та Голландії, спонсорувалася комуністична преса, зокрема газета Le Drapeau rouge, отримували фінансову допомогу європейські страйкові комітети і профспілки, друкувалися десятки тисяч листівок та агіток. Радянським агентам вдалося купити лояльність світових знаменитостей, які мали впливати на громадську думку європейців схвальними висловлюваннями про комунізм, СРСР, радянський лад, колгоспи, індустріалізацію та радянських вождів. Декларували свою прихильність до  комунізму художник Пікассо, відомий фізик Альберт Ейнштейн, письменник Ромен Ролан, Герберт Уелс, хімік Жоліо Кюрі, десятки діячів кіно, театру, мистецтва, науки та літератури. Так, французький письменник Анрі Барбюс, відвідавши СРСР, отримав 400 тис. франків на антифашистський конгрес у Парижі, після чого видав книгу, в якій розхвалив комунізм як рай на землі та найпрогресивніший суспільний лад.

Фінансування та озброєння від Москви одержували Ангола, Мозамбік, Нікарагуа, Гвінея, Єгипет, Куба, Венесуела, КНДР. Ще десятки країн отримували допомогу від радянського режиму, зокрема безоплатну. Наприклад, під час в'єтнамської війни СРСР щоденно надавав В'єтнаму безкоштовну допомогу розміром у півтора мільйона карбованців, тоді як більшість українських сіл у ті роки не було електрифіковано, а значна частина школярів ходили босі, бо в космічній «супердержаві» бракувало взуття. Загальну допомогу СРСР африканським країнам оцінюють у 120-150 млрд доларів, а допомогу радянських лікарів, вчителів, інструкторів та інженерів взагалі важко оцінити. Всі ці кошти спрямовували заради ослаблення та витіснення з Африки англійського, французького, бельгійського чи португальського економічного впливу. СРСР витрачав мільярди доларів на будівництво електростанцій та підприємств в регіонах, де не було промислової інфраструктури, постачав десятки автомобілів у країни, в яких не було доріг, заправок, водіїв та технічних працівників. Іржаві груди радянського металу стали наочними пам'ятниками економічної стратегії Москви і однією з головних причин економічного її занепаду.

РФ і сьогодні лідирує у списанні боргів країнам Африки. Москва вже списала їм понад 20 млрд. доларів. Поки звичайні росіяни чекають ремонтів доріг та будинків, у російських регіонах бракує підприємств та робочих місць, а російські сироти й пенсіонери у деяких містах помирають від голоду, Путін списує десятки мільярдів доларів диктаторським режимам Африки й Латинської Америки, аби лише зберегти в цих регіонах ефемерний російський вплив. Дедалі більше збідніла Росія не шкодує мільярдів доларів на дестабілізацію Євросоюзу, тоді як мільйони росіян ледве зводять кінці з кінцями. Кілька років тому Москва навіть пропонувала виділити багатомільярдний низьковідсотковий кредит Греції – звичайно ж, заради геополітичних амбіцій і за рахунок простих росіян.

Проте навіть російські мільярди, вкладені у дезінтеграцію ЄС, чи формування «позитивного іміджу» закордоном, в умовах демократії не дають жодних гарантій ліквідності і часто виявляються викинутими на вітер. Всі багатомільйонні інформаційні кампанії, оплачені Кремлем заради покращення іміджу Росії у світі, миттю розвіюються після чергових злочинів російських військ, збиття цивільного літака чи потурання правами людини у Росії. Поки росіяни «з розумінням» затягують пояси, аби дочекатися остаточного краху «загниваючого Заходу», в РФ можуть банально закінчитися гроші і Федерація повторить долю СРСР. Проте, якщо Росія викидає мільярди на вітер задля ведення інформаційної війни, Україна у інформаційній війні закордоном сподівається лише на добру волю «західних партнерів».

 

Валерій Майданюк,  політолог,  спеціально для «Вголосу»

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Патриот20 березня 2017 16:58 Відповісти IP:  195.98.82.--- Указ Президента Российской Федерации
  ВЫПИСКА: за успешную операцию по воссоединению Крымского полуострова с Российской Федерацией присвоить звание Героя Российской Федерации:
  Агентам- Арсению Яценюку (Кролик), Александру Турчинову (Пастор), Виталию Кличко (Отбитый), Виктории Нуланд (Конопляная Булочка), присвоить очередное воинское звание Герою Советского Союза,полковнику ФСБ России: Джону Маккейну, объявить благодарность и поощрить отпуском на историческую родину старшему прапорщику
  Обаму Барака. Москва Кремль 18 марта 2014 г.
 • * * * 20 березня 2017 22:20 Відповісти IP:  82.145.220.--- "Русскому соврать, что высморкаться". - Николай Карамзин

  http://fakeoff.org/culture/russkie-mysliteli-o-rossii
 • ЛЕВ20 березня 2017 22:14 Відповісти IP:  141.170.238.--- А пєтуха з гiвна казламорді для кого ваялі..?
 • OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////20 березня 2017 12:23 Відповісти IP:  188.163.68.--- OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////// ===========DESTRUKTIV POROSHENKO===TU ZACHEM UBRAL MNENIIA LIUDEI NA SAITE ///////OBOZREVATEL''/////// KRITIKUIUSHIE USA ES ROSSIIU I TVOE BEZDARNOE PRAVLENIE.......MU TUT VSE SMEEMSIA CHITAIA TVOI ZAIAVLENIIA BLOKIRUIUSHIE VNEOCHEREDNUE PARLAMENTSKIE VUBORU 2017.......VOT ODIN TVOI PERL=====Також він додав, що передвиборча кампанія поставила б на паузу всі реформи, як мінімум на рік......=====TOEST'' PROGRESS BUL BU OSTANOVLEN VSEGO LISH'' NA 1=ODIN GOD A ZATO MAGNAT POROSHENKO I OLIGARXICHESKIE KLANU PLANIRUIUT OSTANOVIT'' RAZVITIE UKRAINU DO 2024 GODA VKLIUCHITEL''NO A TAKSHE NA VES'' 21 VEK PREVRATIV VMESTE S IMPERIALISTAMI USA ES I ROSSII UKRAINU VO VTORUIU ALBANIIU IZ KOTOROI NAROD LOMITSIA KUDA UGODNO V POISKAX LUCHSHEI DOLI........OLIGARX POROSHENKO===ETO KUKLA OBERNUTAIA TAKSHE VOENNUM FLAGOM PUGAIA UKRAINTSEV VSEPUTINSKIM NASHESTVIEM CHTO ODNAKO NE MESHAET I POROSHENKO I PUTINU SOXRANIAT'' NERUSHUMUI GAZOVUI TRANZIT //////DRUSHBA////// IAVLIAIUSHIISIA EDINSTVENNUM VNESHNIM DOKAZATEL''STVOM NALICHIIA SPLOCHENNOI KOMANDU OLIGARXATA USA ES ROSSII I UKRAINU DERSHASHIX NA KOROTKOM POVODKE SLAVIANSKIE BEDNUE NARODU KOTORUX STOLKNULI LBAMI NUVORISHU SNABSHAIUSHIE GAZOVO=NEFTIANUMI EVRO=DOLLARAMI FASHUSTKUIU KORICHNEVUI CHUMU =====SATANU PUTINA KATALIZATORA VSEX SLAVIANSKIX BED I STRADANII......========POROSHENKO===UXODI IZ VLASTI I POLITIKI.....TU NE UKRAINSKII PREZIDENT===TU REZIDENT GERMANII ROSSII I USA.......
 • OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////20 березня 2017 11:50 Відповісти IP:  188.163.68.--- OBZ===organizacuia bor''bu so zlom////////////////////////// UKRAINTSU NACHALI KRITIKOVAT'' USA===ETO CHUDESNO NO NUSHNO PRODOLSHAT'' UKREPLIAT'' //////USPEX////// STANOVLENIIA NEZAVISIMOGO PROGRESSIVNOGO SAMOSOZNANIIA TAKSHE KRITUKUIA IMPERIALISTKU MERKEL'' I EE VASSALA OLLANDA NESPOSOBNUX SOZDAT'' EDINUI RAVNOPRAVNUI BRIUSSEL''SKII DEMOKRATICHESKII BIUTSHET VURAVNIVAIUSHII V RAZVITII VSE 28 SOEDINENNUX EVROPESKIX STRAN........GOSPOSHA XILLARI KLINTON I GOSPODIN TOM PERES DOLSHNU OPPONIROVAT'' DESTRUKTIVU DONAL''DU TRAMPU.......DLIA ////////DEMOKRATICHESKOI PARTII//////// ESHE NICHEGO NE POTERIANO POTOMU CHTO PO SRAVNENIIU S GOSPODINOM BARAKOM OBAMOI OT KOTOROGO ISXODILA VROSHDENNAIA INTELLIGENTNOST'' OLIGARX TRAMP SMOTRITSIA BANAL''NUM ///////SUNDUKOM S DEN''GAMI////////........////////DEMOKRATICHESKAIA PARTIIA////// DOLSHNA NEITRALIZOVAT'' VSEAMERIKANSKII POLITSENTRIZM SOXRANIAIUSHII OPASNUI MIR LISHENNUI NOVUX PROGRESSIVNUX ORIENTIROV===BRIUSSEL''SKOGO VSEOB''EDINIAIUSHEGO EPITSENTRA LIKVIDIRUIUSHEGO NEDOSTATKI PROSHLUX STOLETII POSREDSTVOM SOZDANIIA //////SSE//////===SOEDINENNUX STRAN EVROPU==PROOBRAZA EDINOI VSEPANETARNOI DEMOKRATIVCHESKOI STRANU===ZEMLIA.......NEOBXODIMO VOZVRASHAT'' BRITANSKII NAROD V BRIUSSEL'' PODNIMAIA VUSOKOTEXNOLOGICHESKOE OTECHESTVENNOE PROIZVODSTVO V ISPANII ITALII GRETSUI RUMUNII VENGRII POL''SHE CHEXII I SLOVAKII SOZDAVAIA EDINUI BRIUSSEL''SKII BIUTSHET ////////SSE///////.........GOSPODIN EMMANUEL'' MAKRON I GOSPODIN MARTIN SHUL''TS SPOSOBNU PODNIMAT'' EVROPEISKII EDINUI MNOGONATSUONAL''NUI NAROD NA NOVUE UROVNI TSUVILIZATSUI...........PUTINIZM===ETO SARKOMA RAZVIVAIUSHAIASIA V SLAVIANSKOM MIRE DUSHASHAIA STANOVLENIE GUMANISTICHESKOI VSESLAVIANSKOI DEMOKRATII.......PUTINIZM UDERSHUVAET SVOE VLIIANIE POSREDSTVOM VOINU I SMERTOUBIISTVA===ETO NEDOPUSTIMO V SLAVIANSKOM MIRE ISPUTUVAIUSHEM NEISCHISLIMUE BEDU I STRADANIIA PO VINE PUTINISTICHESKOI FASHUSTKOI NECHISTI.........GOSPODIN GRIGORII IAVLINSKII GOSPODIN GARRI KASPAROV GOSPODIN MIXAIL KAS''IANOV SPOSOBNU SOZDAT'' NOVUIU ROSSIIU UVASHAIUSHUIU PAMIAT'' VUDAIUSHEGOSIA DEMOKRATICHESKOGO GUMANISTICHESKOGO LIDERA BORISA NEMTSOVA..........K SOSHALENIIU POST=REVOLIUTSUONNUI TSAR'' PETR POROSHENKO TOTAL''NO PODRASHAET METODAM UPRAVLENIIA BELORUSSKO=RUSSKOI DIKTATURU IAVLIAIAS'' REGRESSIVNUM OCHAGOM UKRAINSKOGO NARODA STREMIASHEGOSIA K VSESTORONNEMU SOVERSHENSTVOVANIIU.......DOSTISHENIE REALIZATSUI SVOBODU GUMANNOGO DEMOKRATICHESKOGO ANTIDESTRUKTIVISTKOGO SLOVA NA SISTEMNO=OBSHESTVENNOM UROVNIAX A TAKSHE SOZDANIE OTECHESTVENNOGO INVESTITSUONNOGO KAPITALA UVASHAIUSHEGO DOROGUIU RABOCHUIU SILU IAVLIAIUTSIA STRATEGICHESKOI DOKTRINOI UKRAINSKOGO NARODA SOZDAIUSHEGO GUMANNUIU UKRAINSKUIU TSUVILIZATSUIU.......========ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK......
 • OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////20 березня 2017 10:49 Відповісти IP:  188.163.68.--- OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////////// NATSUONAL=IMPERIALISTU USA GERMANII I FRANTSUI ZAVERBOVALI ODNOVREMENNO SLAVIANSKIX PRAVITELEI PUTINA I POROSHENKO ZASTAVLIAIA SLAVIANSKIX BEDNIAKOV VOEVAT'' DRUG S DRUGOM........DLIA NEGODIAIA PUTINA VOINA===ETO DEISTVITEL''NO SPASENIE POTOMU CHTO DRUGAIA ROSSIIA===BORISA EFIMOVICHA NEMTSOVA DUSHUT V PUTINSKUIU FASHUSTKUIU SPINU POETOMU DLIA PUTINA LIUBAIA IMENNO VOENNAIA DESTABILIZATSUIA IAVLIAETSIA SPASENIEM OT NEOTVRATIMOGO SVERSHENIIA SILAMI PROSNUVSHEGOSIA I SBROSIVSHEGO VSE STRAXI ROSSIISKOGO DEMOKRATICHESKOGO CHELOVEKOLIUBOVOGO GRASHDANSKOGO OBSHESTVA........OLIGARXA POROSHENKO TAKSHE OSHUDAET BUSTRAIA SMENA V MIRNOE VREMIA POETOMU ETI 2=DVA PRAVITELIA TAK TREPETNO SOXRANIAIUT GAZOVUI PUTINSKII TRANZIT CHEREZ UKRAINU A TAKSHE STREMIAT''SIA NALADIT'' NARUSHENNUE TORGOVUE MESH=OLIGARXICHESKIE SVIAZI UKRAINA= =LDNR= =ROSSIIA..........TEMA VOINU BUDET POSTOIANNO MUSSIROVAT''SIA POTOMU CHTO MILITARISTICHESKAIA DOZIROVANNAIA DONBASSKAIA ESKALATSUIA NAPRIASHENNOSTI====ETO PRESHDE VSEGO //////ZAKAZ/////// XOZIAINA===MILITARISTOV USA NEVEROIIATNO OBOGASHAIUSHIXSIA POSREDSTVOM //////DRUGA VLADIMIRA/////// MOTIVIRUIUSHEGO GRASHDANSKIE OBSHESTVA USA I ES NE PREPIATSTVOVAT'' PEREVOORUSHENIIU I NOVOMU VOORUSHENIIU STRAN NATO......PUTIN OBOGASHAET MILITARISTOV STRAN NATO ZA ETO STRANU NATO SOXRANIAIUT NEFTE=GAZOVUIU TORGOVLIU S PUTINSKIM KREMLEM A VSE DRUGIE //////RAZGOVORU/////====ETO PROPAGANDONSKII BRED.......=======///////// MU NE DOLSHNU UBIRAT'' EGO IZ VLASTI===ON IDIOT NO MU DOLSHNU SOXRANIT'' EGO VLAST'' DELAIA VID CHTO MU VRAGI.........TAKIM OBRAZOM MU SOXRANIM NEDORAZVITOST'' SLAVIANSKOGO MIRA I ODNOVREMENNO BUDEM KAZAT''SIA DRUZ''IAMI UKRAINU VUDIASHEI V NAS DEMOKRATOV/////////..............USA I GERMANIIA RAZVE NE VIDIAT CHTO SLAVIANE BOL''NU RAKOM===PUTINIZMOM NO //////ONI////// ETOT FASHUSTKII RAK NE STREMIAT''SIA VUREZAT'' I VUKINUT'' IZ SLAVIANSKOGO MIRA A NAOBOROT VSE NOVUE I NOVUE POLIT=EKSURSII ORGANIZOVUVAIUTSIA STRANAMI NATO V ANNEKSIROVANNUI KRUMSKII POLUSTROV CHTO OCHEN'' UNISHAET UKRAINSKOE NEZAVISIMOE I DOSTOINOE SAMOSOZNANIE.......3=TRI GODA UKRAINTSEV UBIVAIUT====USHE DAVNO PORA PONIAT''===UKRAINA NAXODITSIA V PLENU IMPERII FAKTICHESKI RAZRUSHAIUSHIX KASHDAIA PO SVOEMU UKRAINU.......V NASTOIASHII MOMENT V UKRAINE OTSUTSTVUET LIDER NA PUBLICHNOM OTKRUTOM VSEUKRAINSKOM UROVNE VURASHAIUSHIM ISTINNO NEZAVISIMUE DEMOKRATICHESKIE ANTIDESTRUKTIVISTKIE VGLIADU..........UKRAINA DOLSHNA BUT'' NEZAVISIMAIA SIL''NAIA STRANA TAKAIA TOCHNO KAK USA BRITANIIA GERMANIIA I KITAI I NIKTO NE IMEET PRAVA PREVRASHAT'' UKRAINU V CHEI LIBO TSUVILIZATSUONNUI PRIDATOK V REALIIAX SUSHESTVUIUSHEGO MNOGOPOLIARNOGO VSEMIRNOGO USHERBNOGO IMPERIALISTICHESKOGO MILITARISTICHESKOGO KOLONIAL''NOGO OLIGARXICHESKOGO MIROPORIADKA......
 • OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////20 березня 2017 10:48 Відповісти IP:  188.163.68.--- OBZ===organizauia bor''bu so zlom///////////////////// UKRAINSKII NAROD DOLSHEN IZBAVIT''SIA OT KOLONIAL''NOI ZAVISIMOSTI NAVIAZUVAEMOI ROSSIEI GERMANIEI USA KITAEM I LIUBOI STRANOI TIASHELOVESOM.......UKRAINA DOLSHNA IZBAVIT''SIA OT VOINU POETOMU TOL''KO OBORONOSPOSOBNOST'' DOLSHNA BUT'' OSNOVNUM TAKTICHESKIKIM NACHALOM UKRAINSKOGO NARODA STREMIASHEGOSIA K OSNOVNOI STRATEGII===SMENE PUTINSKOGO RESHUMA NA NOVUX PREZIDENTOV===GOSPODINA MIXAILA KAS''IANOVA GOSPODINA GARRI KASPAROVA I GOSPODINA GRIGORIIA IAVLINSKOGO===LIUBOI IZ ETIX KANDIDATOV NACHNET SOZDAVAT'' NOVUIU DEMOKRATICHESKUIU ROSSIIU......UKRAINSKII NAROD DOLSHEN LIKVIDIROVAT'' SOTRUDNICHESTVO S MVF RAZ I NAVSEGDA===ETO KOLONIAL''NUE FINANSOVUE OTNOSHENIIA NAVIAZUVAEMUE USA......VSTUPLENIE V IMPERSKII NEMETSKII NATO===ETO FAL''SHUVAIA DEKLARATSUIA........TAKSHE UKRAINE DAROM NE NUSHEN ETOT REGRESSIVNUI OTSTOINUI EVROSOIUZ NESPOSOBNUI SOZDAT'' EDINUI DEMOKRATICHESKII BIUTSHET VURAVNIVAIUSHII UROVEN'' SHUZNI DLIA 28 EVROPEISKIX STRAN.........UKRAINA OKRUSHENA IMPERIIAMI TOTAL''NO RAZRUSHAIUSHIMI UKRAINU TERRITOTIAL''NO I RESURSNO VKLIUCHAIA FINANSOVUI I CHELOVEHESKII POTENTSUAL.....BIZNESMENU DOLSHNU PLATIT'' 50 PROTSENTNUI NALOG S PRIBULI KRUPNOGO BIZNESA===TOT POLITIK KOTORUI IZBEGAET ETOI TEMU IAVLIAETSIA OLIGARXICHESKOI PROKLADDKOI OTSTAIVAIUSHEI KASTOVOE KLANOVOE VERXOVENSTVO NUVORISHEI V SISTEME UPRAVLENIIA......ESLI LIUBOI LIDER NE TREBUET OGRANICHIT'' PREZIDENTSKUIU I PARLAMENTSKUIU VLAST'' TO PERED VAMI NAXODITSIA OCHEREDNOI BUDUSHII MONARX PRIKRUVAIUSHIISIA LOZUNGAMI O DEMOKRATII VERXOVENSTVE PRAVA I NEOBXODIMOSTI STANOVLENIIA ///////PRAVOVOI DERSHAVU//////// ...........V USA I ES TAK NAZUVAEMOE =VERXOVENSTVO PRAVA= PRIVELO K VLASTI NATSUONALISTOV OLIGARXOV MILITARISTOV I IMPERIALISTOV PARAZITIRUIUSHIX NA TAKIX STRANAX KAK UKRAINA......ZACHEM V USA EDUT VSE UKRAINSKIE PRAVITELI I OPPOZITSUONERU===ZA IDEIAMI LIBO ZA DEN''GAMI......ANGLO=SAKSONSKO=IAPONSKII MIR NEVEROIATNO PUST V PROGRESSIVNOM DEMOKRATICHESKOM PLANE I ZANIAT GLAVNUM OBRAZOM TEM CHTOBU VUKACHAT'' LIUBUMI SPOSOBAMI DEN''GI IZ UKRAINU VPARIV UKRAINTSAM LIBO KABAL''NUE INVESTITSUI MVF LIBO INVESTITSUI TRANS=NATSUOINAL''NUX KOMPANII VIDIASHIX UKRAINU NU NIKAK NE NOVOI ZELANDIEI NOVOI KANADOI I NOVOI AVSTRALIEI.......ESLI NE UBRAT'' POROSHENKO GROISMANA PARUBIIA I LUCENKO IZ VLASTI TO ETOT KOLONIAL''NUI USHAS BUDET PRODOLSHAT''SIA DO 2024 GODA A POTOM OPIAT'' OLIGARXIIA ///////PREDSTAVIT NARODU/////// NOVUIU POLIT=PROKLADKU USTRAIVAIUSHUIU VLASTI USA GERMANII I ROSSII I VSE OPIAT'' LIBO SNOVA BUDET PRODOLSHAT''SIA VES'' 21 VEK.......======UKRAINTSU===SOZDAVAITE NEZAVISIMUIU SAMODOSTATOCHNUIU DEMOKRATICHESKUIU CHISTUIU UKRAINU SVOBODNUIU OT VSEI ETOI IDEOLOGICHESKOI GRIAZI......UKRAINA DOLSHNA BOGATET'' OGRANICHIVAIA BOGATUX I NEDOPUSKAIA NISHETU.....V UKRAINE DOLSHNU STROITSIA NORMAL''NUE NEVONIUCHIE TUALETU NA ULITSAX......UKRAINTSU DOLSHNU PODNIMAT'' RODNOE RAZNOOBRAZOE PROIZVODSTVO UVASHAIA PROSTOGO TRUSHENNIKA ZARABATUVAIUSHEGO 500=2000 DOLLAROV V MESIATS......K LIUDIAM NUSHNO OTNOSIT''SIA PO CHELOVECHESKI I //////CHELOVECHNOST''////// IMENNO CHELOVECHNOST'' SPASET SOXRANIT I RAZOV''ET RODNUIU UKRAINU......

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram