З Новим Роком, українці!

2016-ий блискавично промайнув, залишивши в пам’яті яскраві сполохи емоцій, подій, фактів. Є що згадати, над чим задуматись.

Напевно, найяскравішою подією стало оприлюднення е-декларацій українських чиновників. Вразили мільйонні суми готівки, які вони тримають удома. Нарешті українці побачили масштаби розкрадань у країні, обсяги хабарів і відкатів. Тим часом за всіма показниками Україна є найбіднішою країною Європи. З найбагатшими чиновниками в світі.

Справжнім розчаруванням стала діяльність колишньої російської полонянки Надії Савченко. Вся Україна переживала за неї, молилась, як могла підтримувала Надію. І коли її обміняли на двох російських військових – усі сподівались, що вона стане справжнім голосом народу. Натомість Савченко здивувала вояжами в Росію, переговорами із сепаратистами, виступами на їх захист. Надія виявилась безнадійною…

Телевізійне шоу року - допит Януковича в Ростові-на-Дону. Двічі судимий екс-президент України заявив, що не притягався до кримінальної відповідальності, брехав, що вивіз з України лише ручний багаж, брехав про Майдан, про беркутівців… Українці вкотре переконались, яка ница істота керувала нашою країною.

Але були в минулому році й втішні новини. Справжньою перемогою став виступ нашої Джамали на Євробаченні. Україна талановита і прекрасна.

Найважливіші ж новини – з фронту. Війна на Сході не вщухає, ворог щодня калічить і вбиває наших воїнів, які тримають над Україною мирне небо. Тож найважливіше побажання в прийдешньому році – перемоги усім нам! Віри, сили, згуртованості й вірності Україні. Нехай життя тішить і щастя не оминає домівки українців. Нехай у прийдешньому році буде більше причин для радості.

З Новим Роком, українці!

Шануймося, бо ми того варті!   

Слава Україні!

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Калина1 січня 2017 08:31 Відповісти IP:  46.133.120.--- Козлоруб ,вовк тамбовський твій таваріщ.Згинь сатано з своїм [***]лом.Дайте нам українцям вирішувати як нам жити без маскалоти .
  • членоруб1 січня 2017 10:32 Відповісти IP:  95.32.231.--- Все равно тебя с Новым годом! Удачи в новом году с приветом из Крыма. Приезжай отдохнешь и нервы полечишь Если нет денег то оплатим.
  • Факт 1 січня 2017 11:21 Відповісти IP:  82.145.220.--- Главный оппозиционер в РФ - это Д. А. Медведев. Он единственный, кто в России говорит правду: "Денег нет, дорогие крымские пенсионеры, но вы держитесь!", а педагогам: "уважаемые педагоги, хотите денег - идите и займитесь бизнесом" и т.д. и т.п.
  • членоруб31 грудня 2016 20:05 Відповісти IP:  95.32.231.--- С Новым годом товарищи украинцы,. желаем вам прозреть в новом году, и освободится от дьяволов захвативших власть в стране.Тогда и будет простое человеческое счастье придет мир и благополучие в каждый дом.
  • ольга2 січня 2017 10:22 Відповісти IP:  94.178.16.--- Краще б ти побажав Путіну, щоби він в Новому Році не надсилав на Донбас новітню зброю і живу силу, а ми зі своєю владою самі розберемось без путінської допомоги. А то все "помагаєт". Своєму російському народу нехай покращить життя в глубинці Росії.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram