З Новим Роком, українці!

2016-ий блискавично промайнув, залишивши в пам’яті яскраві сполохи емоцій, подій, фактів. Є що згадати, над чим задуматись.

Напевно, найяскравішою подією стало оприлюднення е-декларацій українських чиновників. Вразили мільйонні суми готівки, які вони тримають удома. Нарешті українці побачили масштаби розкрадань у країні, обсяги хабарів і відкатів. Тим часом за всіма показниками Україна є найбіднішою країною Європи. З найбагатшими чиновниками в світі.

Справжнім розчаруванням стала діяльність колишньої російської полонянки Надії Савченко. Вся Україна переживала за неї, молилась, як могла підтримувала Надію. І коли її обміняли на двох російських військових – усі сподівались, що вона стане справжнім голосом народу. Натомість Савченко здивувала вояжами в Росію, переговорами із сепаратистами, виступами на їх захист. Надія виявилась безнадійною…

Телевізійне шоу року - допит Януковича в Ростові-на-Дону. Двічі судимий екс-президент України заявив, що не притягався до кримінальної відповідальності, брехав, що вивіз з України лише ручний багаж, брехав про Майдан, про беркутівців… Українці вкотре переконались, яка ница істота керувала нашою країною.

Але були в минулому році й втішні новини. Справжньою перемогою став виступ нашої Джамали на Євробаченні. Україна талановита і прекрасна.

Найважливіші ж новини – з фронту. Війна на Сході не вщухає, ворог щодня калічить і вбиває наших воїнів, які тримають над Україною мирне небо. Тож найважливіше побажання в прийдешньому році – перемоги усім нам! Віри, сили, згуртованості й вірності Україні. Нехай життя тішить і щастя не оминає домівки українців. Нехай у прийдешньому році буде більше причин для радості.

З Новим Роком, українці!

Шануймося, бо ми того варті!   

Слава Україні!

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram