«Збочення як норма – кримінальний злочин! Особливо для дитячих письменників»

Сім’ї бувають різними. Великі і малі. Щасливі і не дуже. У кожного своя історія – і це нормально. Основа ж у тому, щоб діти зростали в любові й адекватно приймали чужу інакшість. Проте трапляються ситуації, коли гуманності вимагають для антигуманних речей. І миритися з тим – неприпустимо.

Із початком 24-го «Форуму видавців» у Львові розгорівся скандал. 15 громадських організацій виступили проти презентації дитячої книги Лариси Денисенко «Майя та її мами», наголосивши на «деструктивних принципах», які пропагує це видання. Організатори натомість заявили про погрози і звинуватили противників у людоненависництві.

«Видана нами книжка Лариси Денисенко «Майя та її мами» про 17 розмаїтих типів родини і те, що, «неважливо, чи ти живеш із маленькою сім’єю, чи з великим родом. Неважливо, чи ти рідна дитина, чи не зовсім…Важливо, щоб у родині панували любов і повага, бо це і є головні цінності», - наголошують видавці. І не погодитись з тим справді не маємо ані найменшого права.

Проте є у позиції авторки і відверто скандальна деталь. «Мене звати Майя. І мене дві мами…Вони люблять одна одну й мене…Не важливо, скільки у тебе мамусь або татусів…», - пише Денисенко у книзі. Оцим і збурює свідомість громадськості.

«Ми усвідомлюємо, що мізерна частина суспільства, з огляду на певні обставини, у питаннях міжстатевих стосунків вирізняється, однак, вважаємо ситуацію загрозливою, коли такі люди публічно пропагують нетрадиційні відносини…Відтак сподіваємось на Ваше сприяння щодо недопущення проведення цієї акції та інших подібних заходів у місті…У випадку Вашої бездіяльності ми будемо змушені самотужки вжити усіх можливих заходів, з метою недопущення проведення відверто провокаційної презентації у Львові», - відреагували активісти.

У відповідь на це організатори вирішили скасувати одну із подій, при тому виступили із гучною заявою: «…чи може нам хтось гарантувати, що провокації і бійки не будуть вчинені на іншій локації і при іншій нагоді? Ми закликаємо громадськість, ЗМІ, силові структури та органи влади всіх рівнів, УГКЦ забезпечити розголос потенційних загроз…». А далі по тексту – про шантаж, терор, погрози, напад. І навіть злочин проти людяності.

Шановні, вибачте, а не задуже? Толерантність, розуміння і цінності справді треба закладати у дитинстві. Люди справді бувають різними. І їхні погляди справді треба поважати. Але чим займаєтесь ви? Тотальне горе, безлад, жах? Серйозно? Радикали попруться із різаниною, влаштують терор і перестріляють пів-Форуму? Скільки адекватності у цій заяві? Скільки дешевого піару і відвертого бажання нажитися, при тому показавши себе «свідомими європейцями»? МВС, МЗС, Адміністрацію Президента, Верховну Раду та ще бозна-скільки держорганів ви просите відстояти «конституційне право кожного». А то нічого, що стаття 51 тієї ж Конституції визначає шлюб, як вільну згоду чоловіка та жінки. А то нічого, що споконвічна мета кожної людини – то продовження роду? А то нічого, що за останні 26 років у цій країні щезло щонайменше 10 мільйонів осіб. То нічого, що на Сході гинуть найвідважніші із чоловіків? А ви натомість пропонуєте толерувати, внормовувати і ПРОПАГУВАТИ вимирання?

Потрібна демократія? Ви її маєте. Потрібна свобода слова? Ви її теж маєте. Але дістаньте десь шматочок адекватності.

Коментарі для «Вголосу»

Отець Юстин Бойко, колишній настоятель Свято-Іванівської Лаври Студійського уставу УГКЦ:

Результат пошуку зображень за запитом

Людське життя є різним: хтось народжується, хтось вмирає, хтось кудись переїжджає. Це все природно. Але коли йдеться про пропаганду одностатевих зносин, тим більше дітям, це можна вважати за відвертий кримінальний злочин. Це нав’язування дитині своєрідного стилю життя, презентування його як нормального. Ми ж добре знаємо, що дитячий розум не є аналітичним, а сприймає все, що подають, як губка. Пропонувати у дитячій книзі такі речі – неприпустимо. Не можна таким чином впливати на дитячу психіку.

У житті щодень трапляються різні випадки: недобрі події, зради, кримінальні злочини. Але ми вибираємо ті новини, які нас будують. Як на мене, нині у суспільстві є трохи звихнене розуміння правди: нібито вона зобов’язана разити очі. Насправді, вона зобов’язана будувати. Якщо якась суперечлива річ не будує, то варто замислитись: а чи дійсно вона є правдою?

У дитячих темах взагалі треба бути дуже обережним. Їм треба подавати світ, до якого мусять прямувати. Перший ідеал дитина отримує в сім’ї – бо саме там закладаються основи подальшого життя. Різні інституції можуть у той чи інший спосіб поправити виховання дитини, але не можуть його змінити. На вихованні дітей треба бути украй обережними.

Одностатеві зв’язки не належать до природного права, бо не несуть за собою народження дітей. От уявіть, що одного дня усі почнуть практикувати одностатеві зв’язки. Тоді моментально припиниться народження дітей і людство загине. А якщо певні зв’язки можуть довести до загибелі людства, то вони є антигуманними! Так, є люди із певними схильностями, і я як священик є свідомий того. Люди борються зі своїми пристрастями, бо не можна ставити пристрасті як якусь чесноту. І треба боротися – не проти людей, а з гріхом. Христос нам каже: не засуджувати людей, але засуджувати гріх, який є в людині. Така річ, як одностатеві зв’язки з погляду євангельського є тяжким гріхом, тому як священик я в жодному разі не можу це толерувати. І взагалі, як звичайна людина, дотримуюсь тієї ж думки. Для мене одностатеві зносини є такими, що суперечать природному праву.

Що стосується книги Денисенко, то у ЗМІ я бачив лист громадських організацій. Якщо люди заявили, що не підтримують цього, то нема на то ради. Вони мають право не розділяти цієї думки. Як на мене, не потрібно робити тій книзі зайвої реклами. Люди із нетрадиційною орієнтацією вважають, що їхній стиль життя є чимось нормальним, а при тому пускають широку рекламу. Для чого? Бачив я і лист від організаторів Форуму видавців. Як на мене, то лише спосіб привернути увагу до книги, щоб її більше купували. Це винятково комерційний хід: бо заборонений плід завжди цікавий.

Український літератор, поет, політик, громадський діяч, журналіст Дмитро Корчинський:

Результат пошуку зображень за запитом

Такі речі не варто подавати не те що дітям, а й узагалі усьому суспільству. Втовкмачувати, що це – нормально, безумовно, неприйнятно. А з огляду на те, що це ненормально, - не варто узагалі давати можливість друкуватися таким авторам. Це викривлює свідомість, а у дітей, які в принципі мало що розуміють, - тим більше. Людина дуже залежить від того, що вона думає і що сприймає. А ще більше людина залежить від того, що думають інші люди. Подавати перверсію як норму – означає псувати психіку.  Нам закидають «толерантну» Європу. Але там же є різні цінності, серед них справді і гомосоціальні особи. Справа за нами – відрізняти добре і погане, вибирати правильно. На жаль, ми все частіше обираємо саме погане. Зрозуміла річ, що такі речі не треба пускати до рук суспільства, тож люди правильно зробили, звернувшись до організаторів Форуму видавців. А Форум – правильно зробить, якщо взагалі припинить пропагування цього питання.

Українська дитяча письменниця, громадська діячка Лариса Ніцой:

Пов’язане зображення

Я проти таких речей. Я за традиційні стосунки, за традиційну сім’ю, де є тато і мама. Ніколи не популяризую таких речей і навряд чи купуватиму такі книги своїм дітям. Як узагалі можна ставитись до гріха? Позитивно? Звісно, не треба нікого переслідувати, палицям ганяти і тому подібне. Але підтримувати, пропагувати, ще й залучати до того дітей – точно не варто. Вчені кажуть, що це хвороба, якась зміна у ДНК, то що ж…я їм співчуваю. От справді, людям нетрадиційної орієнтації я співчуваю, бо то важко, складно, непросто – як і усім людям, що йдуть проти суспільства, проти усталеної думки і традицій. Для чого дивитись по сторонах, на той «свідомий» Захід і копіювати до себе? Треба відбирати краще і правильно розставляти акценти. Однозначно, виховувати ненависть у дітей – неприпустимо. Треба ставитися з розумінням. Але мусимо розуміти, що описування нетрадиційних ситуацій є свого роду популяризацією таких стосунків. А це нормально? Категорично ні!

 

Яна Федюра, «Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 128 +

КОМЕНТУВАТИ

 • ЗА ПРАВА ЛЮДИНИ - ПРОТИ ПРОПАГАНДИ ЛГБТ21 вересня 2017 12:31 Відповісти IP:  46.211.63.--- Богдане!
  Ви багато наукових досліджень бачили щодо дітей які виховуються в сім'ях ЛГБТ? Висновки експертів провідних клінік США та Європи читали? Ви взагалі в темі? В гетеросексуальних (традиційних) сім'ях насильство над дітьми становить 1-3% а в сім'ях ЛГБТ так звані "батьки" вступали в інтимні стосунки із дітьми в 35-40% випадків. Це результати анонімного соціологічного дослідження за найоб'єктивнішою методикою з похибкою 1-2%. Більшість опитаних вказала, що вступала в інтим з ЛГБТ у віці від 10 до 16 років. НЕРЕАГУВАННЯ НА ГРІХ - ЦЕ ВЖЕ ГРІХ. ЛГБТ не можуть мати власних дітей, тому вони змушені всиновлювати дітей в неблагополучних країнах. Зокрема речниця збоченців Лариса Денисенко займається розробкою ювенального законодавства в Україні, яке дає можливість позбавляти батьків прав і усиновлювати їх на Заході представниками ЛГБТ. Окрім того Ви повинні знати що орієнтація ЛГБТ НЕ ВРОДЖЕНА А НАБУТА і піддається кореляції. ЖОДНОГО СПЕЦІАЛЬНОГО ГЕНА ЧИ ХРОМОСОМИ У ЛГБТ немає. Тобто у "сімях" ЛГБТ діти просто набувають модель поведінки дорослих. ЇХ ПСИХІКУ КАЛІЧАТЬ
 • Богдан19 вересня 2017 08:19 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Шам19 вересня 2017 07:29 Відповісти IP:  95.132.134.--- СБУ дрімає?! Російські шпигуни вже всюди. Вони і мільйонери і мільярдери. На словах заявляють про європейські цінности, але обирають серед них лише ті, що штовхають Україну до російської свині. Замість європейських пенсій і зарплат пенсіонерам і працівникам — пенсії та зарплати більше від європейських собі коханим, а українцям простим — європейські ціни! Замість рівного для всіх громадян доступу до зброї, доступ до неї лише собі, коханим! Замість рівного доступу до медичних послуг, як у Європі обирають лише агітацію за збочення сексуального характеру! Ми не РФ і не Європа! Україна має досить власних цінностей. Чого б їх не пропагувати. Але на то нема коштів?!
  Мало того! Вже війна йде, а “українська влада” до сьогодні не знайде коштів аби в будь-якій місцині земної кулі українець вільно міг би по радіо, по телебаченню, по інтернету знайти канал, що пропагує виключно українську пісню, виключно український гумор, пропагував би виключно українські інтереси. З того й Крим “поїхав” і Донбас “роздвоївся”, бо навіть на території України українських цінностей в ефірах не знайдеш. Саме через тупість чи свідоме шкідництво “української влади” навіть Пукін спромігся шмат України відтяти. Ту шпарину, що окупант рознюхав бігом замазувати треба, бо РФ ще на крок посунеться вперед і ліквідує сама ту “українську владу”, бо така в них традиція. Там слуг власних повно і лайно чуже не в шані.
 • Богдан19 вересня 2017 08:18 Відповісти IP:  77.123.170.--- А при чому тут гомосексуальність??? Гомосексуальність - різновид норми! Не вірите? Лікарів спитайтеся!!!
 • Богдан18 вересня 2017 17:30 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!!!!!!!!!!!
 • Богдан16 вересня 2017 04:58 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • НЕГОМОФОБ18 вересня 2017 12:01 Відповісти IP:  46.211.63.--- Як відомо фобія - це хвороба і звинувачення когось у фобії тягне за собою відповідальність. В мене чітка позиція без ПОГРОЗ і ЗАЛЯКУВАНЬ.
  Шановний Богдане!
  З Вашого боку має місце маніпулювання і підміна понять. Спроба сховати гомосексуальну пропаганду за правами людини не нова. Права людини - це право на працю, освіту, лікування і т.д. А ХІБА ПРО ЦЕ МОВА? НІХТО не може залізти Вам у голову і заборонити СПОВІДУВАННЯ поглядів ЛГБТ, але ПУБЛІЧНЕ ПРОПАГУВАННЯ І ПОШИРЕННЯ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІЙ - це злочин. Читайте ст. 10 Сімейного Кодексу Ст. 10 …Держава здійснює захист дитини від: …усіх форм фізичного і психічного насильства, образи, недбалого і жорстокого поводження з нею, експлуатації, включаючи сексуальні зловживання…;
  А може неповнолітня дитина захиститися від дорослих чоловіків-гоміків чи жінок-лесбіянок? Тато каже - "зніми штанці"? Ви в 12 років знали для чого це потрібно?
 • Богдан18 вересня 2017 17:29 Відповісти IP:  77.123.170.--- Ви хочете сказати, що в гетеросексуальних сім,ях нема прикладів насильства над дітьми??? Але при чому тут абсолютно невинна книжка Л.Денисенко? Вона просто навчає добру... Поясніть в чому конкретно полягає загроза для дітей від цієї книжечки?
 • Богдан18 вересня 2017 17:21 Відповісти IP:  77.123.170.--- А право на щастя з тим, кого любиш, не належить до прав людини??? А як його (по-вашому) повинні реалізовувати геї та лесбійки? За сімома замками, створюючи для прикриття фіктивні ,,нормальні" сім,ї ???
 • Богдан18 вересня 2017 17:16 Відповісти IP:  77.123.170.--- Мені вас навіть шкода... ) Ви боїтеся примар, створених вашою уявою та невіглаством... Таке враження, що як тільки суспільство стане добре ставитися до геїв та лесбійок, то ніхто більше не захоче бути гетеросексуалом... І це є ваш страшний сон. Тут вже один піп договорився до того, що якщо дати повну свободу ЛГБТ-людям, то людство одразу вимре... Хоча це є неможливим в принципі. Так вже в природі є, що більшість людей гетеросексуальні, й порівняно невеличкий відсоток є гомосексуальний. І ніякі переслідування гомосексуалів не в змозі повністю знищити це явище, так само, як і ніяка ,,пропаганда" не може вплинути на збільшення їхньої кількости. Як можна вірити в ці страшилки про якусь пропаганду? Для мене це просто смішно. Пропагувати можна лише (і обов,язково треба) толерантність до инших, у тому числі до ЛГБТ-осіб. А пропагувати гомосексуалість є просто неможливо, так само, як пропагувати ліворукість чи чорношкірість... Це є просто природа. Тут пропагуй, не пропагуй - нічого не зміниться. Так само як геї й лесбійки навіть під шаленим пресингом суспільства не стають гетеросексуальними, так само й з гетеросексуала (якщо він справді від природи є ним, а не, скажімо, бісексуалом) ніколи ніхто не зможе зробити гея, хоч би як він ,,пропагував"! Ви справді хочете, щоб наша країна стала другою РФ, де будь-яка не лише умовно позитивна, а й просто абсолютно нейтральна інформація про саме ІСНУВАННЯ ЛГБТ-осіб розглядається як пропаганда??
  А щодо книжки Л.Денисенко - насправді нічого, що б могло травмувати дитячу психіку там і близько немає. Я б міг ще на цю тему сказати дуже багато, але мені здається, що я просто даремно витрачаю тут свій час. Мені набридло сотні разів повторювати одне й те саме... Все одно ви мене не почуєте... Є люди, які просто не чують нікого крім себе. Тому шанси переконати в чомусь таких людей = 0.
 • Гість16 вересня 2017 00:39 Відповісти IP:  192.162.35.--- Книжка була написана для дитини. Повторюю, - ДЛЯ ДИТИНИ! Тобто, якщо гомік ПОВНОЛІТНІЙ, то я ЗА ПРАВА ЛЮДИНИ, і мені байдуже, що ЛГБТешного Богданчика їбуть в [***] і йому це подобається. Але, якщо гомік НЕПОВНОЛІТНІЙ і зацікавиться моєю НОРМАЛЬНОЮ дитиною, тоді особисто відріжу цьому гоміку піську і запхаю між його сіднички (нехай отримує початкове задоволення).
  П.С. 18 сторінка: «Мене звати Майя і я дуже люблю спати з песиком, бо любов, - це головне...."
 • Богдан16 вересня 2017 04:57 Відповісти IP:  77.123.170.--- У книжці йшлося лише про те, що в однієї дівчинки є дві мами... А такі ситуації теж трапляються! Подобається вам це чи не подобається! Чим же ж завинила невинна книжечка, що людей, які планували провести її презентацію, ваші однодумці пообіцяли розчинити в кислоті? Звідки вам знати, що саме мені подобається? Ви самі є збоченці і повні неадеквати!!!
 • Богдан15 вересня 2017 11:30 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!!!
 • Алозієвич15 вересня 2017 17:16 Відповісти IP:  194.44.84.--- Арбайт махт фрай! Пєдіків це стосується в першу чергу
 • Богдан15 вересня 2017 17:25 Відповісти IP:  77.123.170.--- [***] недороблений, твій Алоїзович хотів з нашого народу зробити рабів для німецької нації, а ти молишся на нього!!! Йобнися краще головою об стінку!!!
 • Алозієвич15 вересня 2017 17:29 IP:  194.44.84.--- А пєдіків не хтів навіть рабами мати
 • Богдан15 вересня 2017 11:29 Відповісти IP:  77.123.170.--- Жінка в брюках років сто тому ,,збурювала свідомість громадськости,, не менше ніж у сьогоднішньому ,,европейському,, Львові збурила якась там невинна дитяча книжечка... Повірте, пройде не так багато часу і стане просто ознакою дикости озиратися чи показувати пальцем на двох хлопців чи дівчат, що йдуть вулицею, взявшись за руки!
  А поки що маємо те, що маємо... Маємо ,,інтелектуалок,, на зразок пІсьменниці Л.Ніцой, яка не соромиться зізнатись у цілковитому неуцтві, заявляючи: ,,Вчені кажуть, що це (себто гомосексуальність) хвороба!,, Цікаво почути, які саме ,,вчені...,, Бо сучасна медицина розглядає гомосексуальність РІЗНОВИДОМ НОРМИ, а в цивілізованих країнах гомосексуали обох статей мають ТАКІ САМІ права, як і решта громадян, включно з правом усиновлення дитини. Ніцой щось про це чула? ,,Як узагалі можна ставитись до гріха?,, - запитує пані Ніцой. А от цікаво - презервативами ця дама користується? При чому тут, скажете, презервативи? Як при чому! ГРІІІІІІІІХ!!! А чи рахувала вона, скільки разів на день вона каже неправду! При чому тут це? ГРІІІІІІХ!!!! Чи не театр абсурду? У країні тотального злодійства й кричущої соціяльної несправедливости про гріх згадують лише при нагоді вколоти цим словом і без того нещасних людей... До того ж хвороба гріхом не може бути за визначенням!
  ,,Споконвічна мета кожної людини - продовження роду!,, - повчає нас панночка Я.Федюра. На її місці я б не просив коментаря у п.Ю.Бойка, бо якщо всі підуть за його прикладом (у монастир) то рід людський вимре! Я вважаю неприпустимим робити зайву рекламу ченцям і, перефразовуючи п.Ю.Бойка скажу: ,,От уявіть, що одного дня усі візьмуть та й підуть у монастир! Тоді МОМЕНТАЛЬНО припинеться народження дітей і людство загине!,, Як можна рекламувати монаший спосіб життя у країні, у якій за останні 26 років щезло щонайменше 10 млн осіб? Чи ви хочете щоб українська нація взагалі вимерла, дякуючи таким як Ю.Бойко? Замість задовольняти жіночку й виховувати діточок - пішов в монастир! ГАНЬБА!!!! Ще й має нахабство відкривати писок, щоб повчати инших як їм жити!!! А ще цікаво, від коли це попи в нас стали експертами у кримінальних злочинах? З нього такий експерт у праві, як з Ніцой - у медицині!
  ,,Потрібна свобода слова? Ви її маєте!,, - пафосно заявляє панночка Я.Федюра. МАЄМО??? Де? Якщо для таких як панночка Федюра саме існування ЛГБТ-осіб є провокацією, а згадка про них - загрозою! Це називається СВОБОДОЮ? ,,Гуманности вимагають для антигуманних речей,, - пише в своєму ,,опусі,, панночка Федюра. А геї й лесбійки НЕ Є ЛЮДЬМИ? Звичайне людське щастя не для них???
  ЛЮДИ ДОБРІ!!! ХХІ століття! Центр Европи!!!
  ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЧИ МАЄ ПРАВО НАЗИВАТИСЯ ЖУРНАЛІСТКОЮ ЛЮДИНА, ЯКА НАМ ВПАРЮЄ БЗДУРИ ПРО ТЕ, ЩО В ДЕМОГРАФІЧНИХ ПРОБЛЕМАХ УКРАЇНИ ВИНУВАТІ ... ГОМОСЕКСУАЛИ???
 • Богдан15 вересня 2017 11:27 Відповісти IP:  77.123.170.--- БУДЬМО УВАЖНІ! З ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ КНИГ САМУЇЛОВИХ ЧИТАННЯ (спеціяльно для прихильників традиційних цінностей):
  І сталося, як скінчив він говорити до Саула, то Йонатанова душа зв,язалася з душею Давидовою, - і полюбив його Йонатан, як душу свою. ... І склав Йонатан із Давидом умову, бо полюбив його як душу свою. І зняв Йонатан із себе плаща, що був на ньому, та й дав його Давидові, і вбрання своє, і все аж до меча свого, і аж до лука свого, і аж до пояса свого. ...
  І говорив Саул до свого сина Йонатаната до всіх своїх рабів, щоб убити Давида. Та Йонатан, син Саулів, дуже кохав Давида. ...
  І запалав Саулів гнів на Йонатана, і він сказав йому: ,,Негідний і неслухняний сину! Чи ж не знаю я, що ти вибрав Єссеєвого сина на свій сором та сором і неславу своєї матері?" ... І встав Йонатан від столу, розпалений гнівом, і не їв хліба і другого дня новомісяччя, бо був засмучений за Давида, бо його образив його батько.
  І сталося вранці, і вийшов Йонатан на поле, на умовлений з Давидом час, а з ним був малий хлопець. І сказав він до хлопця свого: ,,Побіжи, знайди ті стріли, що я вистріляю." Хлопець побіг, а він пустив стрілу поза нього. І прийшов хлопець до місця стріли, що пустив Йонатан, а Йонатан кликнув за хлопцем і сказав: ,,Он та стріла за тобою далі!" І зібрав Йонатанів хлопець стріли, та й прийшов до свого пана. А той хлопець нічого не знав, - тільки Йонатан та Давид знали ту справу. І віддав Йонатан свою зброю юнакові, якого мав, та й сказав йому: ,,Іди, занеси це до міста!" Той юнак пішов, а Давид устав із південного боку, і впав на обличчя своє на землю, та й поклонився три рази. І поцілували вони один одного, і оплакували один одного, а Давид гірко плакав. І сказав Йонатан до Давида: ,,Іди з миром! А що присягнули ми двоє в Господнє Ім,я, говорячи: ,,Господь нехай буде свідком між мною та між тобою, і між насінням моїм та насінням твоїм, - нехай буде аж навіки!" ...
  Скорблю по тобі, Йонатане, мій брате! Ти для мене був вельми улюблений, - КОХАННЯ ТВОЄ РОЗКІШНІШЕ ДЛЯ МЕНЕ БУЛО ВІД КОХАННЯ ЖІНОЧОГО! (Біблія, Книги Самуїлові)
 • Українець 15 вересня 2017 10:18 Відповісти IP:  46.211.63.--- Шановний пане Богдане!
  Ви захисник прав ЛГБТ. Наводите приклади з тваринного світу де нема гомофобії а комбінаціїї статевих стосунків найрізноманітніші. Є така фігня що в тварин нема безсмертної душі і розуму людського. Ви прирівнюєте Людину до тварини? Супер Європейський рівень! Ви наводите цитати з Старого Завіту мовляв гляньте там таке творилося там інтим у всіх комбінаціях (з ваших слів). А Ви не чули, що сталося з людьми Старого Завіту які так жили? Почитайте і Вам стане цікаво. І ще одне не плутайте права людини як дискримінацію і ПРОПАГАНДУ ЛГБТ. Не підмінюйте поняття. Через ЛГБТ впала народжуваність і зросла смертність - Вам це смішно? Дурниця, кажете Ви - цих людей мізер. Ви не цікавились скільки людей було в партії Гітлера в 1923 році? Мізер. А в партії Леніна в 1905 році? Їх вплив дорівнював 1-3 %. Що сталось далі пам'ятаєте? Коротка у Вас пам'ять.
  І наостанок. Почитайте експертні висновки провідних психіатрів і психологів заходу і будете знати, що діти які виростають у сім'ях ЛГБТ НАБУВАЮТЬ ЇХ МОДЕЛЬ ПОВЕДІНКИ. ЦЕ ДОВЕДЕНО НА 1000%. Лариса Денисенко каже, що немає значення в якій сім'ї росте дитина, головне мовляв любов. ЩЕ Й ЯК МАЄ ЗНАЧЕННЯ. ЛГБТ не можуть мати дітей тому вони собі подібних можуть тільки продукувати методом відповідного виховання. ФАКТИЧНО ВОНИ КАЛІЧАТЬ ПСИХІКУ ДИТИНИ
 • Богдан15 вересня 2017 11:24 Відповісти IP:  77.123.170.--- ,,Українцю", а я по-твоєму хто? Китаєць??? Читай ,,Сотворення світу" і ,,Ex nihilo" Івана Франка, може нарешті дійде, що Біблія - всього лиш збірка казочок одного дуже древнього народу, а знайти у ній можна все що завгодно, у тому числі романтично описану історію кохання принца Йонатана і св.Давида, майбутнього короля Ізраїля, з роду якого мав вийти Машиах.
  Тварини не мають душі??? Та їхні душі переважно набагато щиріші і шляхетніші, ніж душі багатьох сотворінь, які ходять на двох ногах! У східних релігіях ввається, що кожна жива істота - це душа, яка є часточкою Бога й дорогою реінкарнацій наближається до Нього.
  І повторюю ще раз: у будь-якому суспільстві частка ЛГБТ-осіб є приблизно одинаковою, просто в одних суспільствах ці люди мають шанс на щасливе життя (як і всі инші), а в инших суспільствах - вони змушені шифруватися, инколи навіть заводячи ,,нормальні" сім,Ї для прикриття, де потім всі гликоко нещасні... Відкрию тобі таємницю: у Львові геїв не менше ніж в Амстердамі! І не дивуйся передчасно... Краще поміркуй, чому ти їх тут не спостерігаєш.
  Не так давно були часи, коли ліваків в обов,язковому порядку перевчали на праву руку. Потім дійшло: у цьому нічого страшного нема, тому немає сенсу далі мучити в школах дітей-ліваків. Від цього, що на це перестали зважати, кількість шульг насправді не зросла. Вона так само є приблизно однаковою скрізь у будь-який час. Так само й з гомосексуальністю... Є певний відсоток людей, які відчувають потяг до людей не протилежної статі, а власної. І це ПРИРОДА, а не справа вибору, бо хто при здоровому глузді в нашому суспільстві обрав би для себе таку долю? Насправді йдеться про пропаганду толерантности до инших, а не про пропаганду гомосексуальности. Бо пропагувати гомосексуальність - все одно, що пропагувати чорношкірість! Людина або вжє є такою, або не є!
  І наостанок... Не перестає дивувати, як кожен рагуль вважає себе компетентним у цій темі! Так і хочеться кожному з них поставити питання: ,,А багато ти серйозної літератури перечитав, перше ніж прийти до таких ,,висновків"?" Людська психіка взагалі дуже складна... А тут чомусь кожен неук ввважає себе експертом...
 • Алозієвич15 вересня 2017 11:47 Відповісти IP:  194.44.84.--- Слухай пєдіку! Європа, як і США, стрімко правішає, бо починає нарешті вкурювати, що таке ліберастія, до чогго вона призвела і до чого ще може призвести. А тому чимало так званих концтаборів-музеїв, типу Авшвіцу, можуть невдовзі бути розконсервовані. І першими туди поїдуть такі агресивні пєдріли, як ти. Задумайся над цим
 • Богдан15 вересня 2017 12:15 IP:  77.123.170.--- Слухай ти, рагулю неотесаний! Ти знаєш скількох українців загробив твій Алоїзович?!?!?!
  І ти мабуть вважаєш себе українським націоналістом? Придурки [***]...
 • Богдан14 вересня 2017 22:58 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Богдан14 вересня 2017 22:55 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!!!!!!!!!!!
 • Marie 14 вересня 2017 22:50 Відповісти IP:  176.111.185.--- Манипуляция и подмена понятий, в природе бывают всякие отклонения и они безплодные. Пытаются через детский ум внушить о норме таких отношений, это недопустимо. О какой толерантности может идти речь, деградация общества, нации - где это норма...
 • Богдан14 вересня 2017 22:54 Відповісти IP:  77.123.170.--- Мудрі книжки треба читати і помаленьку все зрозумієте...
 • Marie 14 вересня 2017 22:50 Відповісти IP:  176.111.185.--- Манипуляция и подмена понятий, в природе бывают всякие отклонения и они безплодные. Пытаются через детский ум внушить о норме таких отношений, это недопустимо. О какой толерантности может идти речь, деградация общества, нации - где это норма...
 • Книголюб14 вересня 2017 22:37 Відповісти IP:  89.234.157.--- Ще десять раз зазаомбовано некоректну кричалку(лгбт-організація, а не людина, повторюю) і все одразу вирішиться. Антидержавні гранти не пахнуть не тільки проросійським організаціям.
 • Богдан14 вересня 2017 22:53 Відповісти IP:  77.123.170.--- ООН - це організація! А ЛГБТ - абревіатура, що позначає ЛЕСБІЙОК, ГЕЇВ, БІСЕКСУАЛІВ ТА ТРАНСГЕНДЕРНИХ ОСІБ !!! Такі речі треба знати!!!
 • Богдан14 вересня 2017 22:50 Відповісти IP:  77.123.170.--- Якби я подібні коменти читав в РФ, мене б це абсолютно не дивувало, але у Львові, де на кожному кроці прапори Европейської Унії, читати у кожнісінькому коментарі звинувачення у тому, що допомагаєш (за гроші!) хитрим ,,гейропейцям" руйнувати ,,традиційні цінності" української нації ... !!! Люди добрі, визначтеся нарешті!
 • Богдан14 вересня 2017 22:33 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Богдан14 вересня 2017 22:33 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Книголюб14 вересня 2017 22:23 Відповісти IP:  89.234.157.--- Сто років назад гомики ховаючись тицяли пальцями на жінок в брюках, називаючи відьмами. Зручна одежа - не невірна стать і вдоволення її потягу погратись з дітьми.
 • Богдан14 вересня 2017 22:32 Відповісти IP:  77.123.170.--- ?????????
 • Книголюб14 вересня 2017 22:35 Відповісти IP:  89.234.157.--- У вас всі одностатеві хороші, а гетеро - погані.
 • Богдан14 вересня 2017 22:40 IP:  77.123.170.--- Дурня на дурні і дурнею поганяє! Все одно що захисникові прав чорношкірих сказати: у вас всі чорні хороші, а білі погані! Голова у вас на плечах навіщо? Щоб їсти??? )
 • Богдан14 вересня 2017 22:15 Відповісти IP:  77.123.170.--- Жінка в брюках років сто тому ,,збурювала свідомість громадськости,, не менше ніж у сьогоднішньому ,,европейському,, Львові збурила якась там невинна дитяча книжечка... Повірте, пройде не так багато часу і стане просто ознакою дикости озиратися чи показувати пальцем на двох хлопців чи дівчат, що йдуть вулицею, взявшись за руки!
  А поки що маємо те, що маємо... Маємо ,,інтелектуалок,, на зразок пІсьменниці Л.Ніцой, яка не соромиться зізнатись у цілковитому неуцтві, заявляючи: ,,Вчені кажуть, що це (себто гомосексуальність) хвороба!,, Цікаво почути, які саме ,,вчені...,, Бо сучасна медицина розглядає гомосексуальність РІЗНОВИДОМ НОРМИ, а в цивілізованих країнах гомосексуали обох статей мають ТАКІ САМІ права, як і решта громадян, включно з правом усиновлення дитини. Ніцой щось про це чула? ,,Як узагалі можна ставитись до гріха?,, - запитує пані Ніцой. А от цікаво - презервативами ця дама користується? При чому тут, скажете, презервативи? Як при чому! ГРІІІІІІІІХ!!! А чи рахувала вона, скільки разів на день вона каже неправду! При чому тут це? ГРІІІІІІХ!!!! Чи не театр абсурду? У країні тотального злодійства й кричущої соціяльної несправедливости про гріх згадують лише при нагоді вколоти цим словом і без того нещасних людей... До того ж хвороба гріхом не може бути за визначенням!
  ,,Споконвічна мета кожної людини - продовження роду!,, - повчає нас панночка Я.Федюра. На її місці я б не просив коментаря у п.Ю.Бойка, бо якщо всі підуть за його прикладом (у монастир) то рід людський вимре! Я вважаю неприпустимим робити зайву рекламу ченцям і, перефразовуючи п.Ю.Бойка скажу: ,,От уявіть, що одного дня усі візьмуть та й підуть у монастир! Тоді МОМЕНТАЛЬНО припинеться народження дітей і людство загине!,, Як можна рекламувати монаший спосіб життя у країні, у якій за останні 26 років щезло щонайменше 10 млн осіб? Чи ви хочете щоб українська нація взагалі вимерла, дякуючи таким як Ю.Бойко? Замість задовольняти жіночку й виховувати діточок - пішов в монастир! ГАНЬБА!!!! Ще й має нахабство відкривати писок, щоб повчати инших як їм жити!!! А ще цікаво, від коли це попи в нас стали експертами у кримінальних злочинах? З нього такий експерт у праві, як з Ніцой - у медицині!
  ,,Потрібна свобода слова? Ви її маєте!,, - пафосно заявляє панночка Я.Федюра. МАЄМО??? Де? Якщо для таких як панночка Федюра саме існування ЛГБТ-осіб є провокацією, а згадка про них - загрозою! Це називається СВОБОДОЮ? ,,Гуманности вимагають для антигуманних речей,, - пише в своєму ,,опусі,, панночка Федюра. А геї й лесбійки НЕ Є ЛЮДЬМИ? Звичайне людське щастя не для них???
  ЛЮДИ ДОБРІ!!! ХХІ століття! Центр Европи!!!
  ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЧИ МАЄ ПРАВО НАЗИВАТИСЯ ЖУРНАЛІСТКОЮ ЛЮДИНА, ЯКА НАМ ВПАРЮЄ БЗДУРИ ПРО ТЕ, ЩО В ДЕМОГРАФІЧНИХ ПРОБЛЕМАХ УКРАЇНИ ВИНУВАТІ ... ГОМОСЕКСУАЛИ???
 • Книголюб14 вересня 2017 22:20 Відповісти IP:  89.234.157.--- Спам і копіпаст нижче кимось написаного тексту. А кажеш гранти не отримуєш.... Все зрозуміло.
 • Богдан14 вересня 2017 22:37 Відповісти IP:  77.123.170.--- Це мій текст! Ще раз додав, бо він тут вже просто загубився серед усієї цієї ........... !
 • Богдан14 вересня 2017 22:12 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Книголюб14 вересня 2017 22:19 Відповісти IP:  89.234.157.--- ЛГБТ- організація і не може мати прав людини.
  Відхилення є не лише по статі, а й інші. У когось схильність до насильства, хтось шизофренік, наркоман, прикуті до ліжка і інші вроджені серйозні вади. Їм теж можна чужих дітей довіряти? Бо права людини?
  Завчена кричалка не вртяує. Відштовхує навязливістю і неаргументованістю.
  Ви чому такі агресивні?
 • Богдан14 вересня 2017 22:43 Відповісти IP:  77.123.170.--- Я не агресивний... Нерви здають вже просто... Бісить, що в моєму рідному Львові, в серці Европи, заправляють бидляки неотесані... Дістало...
 • Не в темі14 вересня 2017 22:04 Відповісти IP:  145.239.82.--- Ніяких прав одностатевих не порушено на розмір волання. Гранти відробляють про що всім відомо.
 • Богдан14 вересня 2017 22:11 Відповісти IP:  77.123.170.--- Коли ж мені вже нарешті, ........... .........., хоч один грант дістанеться???
 • Книголюб14 вересня 2017 22:15 Відповісти IP:  89.234.157.--- Одна справа обговорити проблеми генетичних відхилень статі, презентувати книгу про це, а інше оплачена пропаганда в стилі типового коміксу "за усиновлення дітей одностатевими". Не потрібно вважати інших сліпими і дурними.
 • Книголюб14 вересня 2017 22:34 IP:  89.234.157.--- Богдан,
  Ви впевнені в незмінності курсу західної цивілізації? Які були цінності Західної Цивілізації ще 100 років назад? Забороняли жінкам аборти і навіть розводи у США. Якщо завтра звернуть лібералізм? Трамп уже заборонив служити в армії... Він теж західна цивілізація. Своєю головою компроміс і глузд шукати.
 • Богдан14 вересня 2017 22:24 IP:  77.123.170.--- Тобто з Західною цивілізацією нам / вам не по дорозі???
 • Богдан14 вересня 2017 22:01 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Богдан14 вересня 2017 22:00 Відповісти IP:  77.123.170.--- А по вашому, це нормально, що у Львові правила диктують агресивні неотесані гопніки?
 • Не в темі14 вересня 2017 22:02 Відповісти IP:  178.17.170.--- Не матюкливим секс-меншинам диктувати.
 • Богдан14 вересня 2017 22:20 Відповісти IP:  77.123.170.--- ВЧИТИСЯ! ВЧИТИСЯ! ВЧИТИСЯ!!!
 • Богдан14 вересня 2017 21:58 Відповісти IP:  77.123.170.--- НЕУКИ, ЗА КНИГИ !!!!
 • Не в темі14 вересня 2017 21:51 Відповісти IP:  212.21.66.--- Дивна істерія зазомбованих грантошаблонами гомолюбів. По чому ваша "любов"?
 • Богдан14 вересня 2017 21:59 Відповісти IP:  77.123.170.--- Неуки, за книги !!!
 • Не в темі14 вересня 2017 22:02 Відповісти IP:  178.17.170.--- Приказувати будеш своїм в лгбт. Зрозуміло?
 • Богдан14 вересня 2017 22:18 IP:  77.123.170.--- ВЖЕ ЗА КНИЖКИ !!!!!
 • Богдан14 вересня 2017 21:36 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Богдан14 вересня 2017 21:35 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Богдан14 вересня 2017 21:34 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Богдан14 вересня 2017 21:34 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Богдан14 вересня 2017 21:33 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ !!!
 • Сторінка:12

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram