Жлобська практика ЗІКу

Телеканал ЗІК, як честь та совість галицьких телеекранів, продовжує крадіжки 7-ї греко-католицької заповіді.
скрін Люстрації за 14 лютого 2012 року скрін Люстрації за 14 лютого 2012 року оригінальне фото Вголосу оригінальне фото Вголосу скрін Люстрації за 20 березня 2012 скрін Люстрації за 20 березня 2012 оригінальне фото Вголосу оригінальне фото Вголосу

Якщо ж на телеканалі ЗІК працюють інші правовірні товариші, то вони продовжують викрадення 8-ї заповіді.

Уся ця історія, звичайно, що розпочалась не у період Великого посту. Так у програмі Люстрація за 14 лютого 2012 року, на самому її фініші з'являється анонс наступної передачі про Степана Давимуку ілюстрований фотографією даного персонажа, що розміщена на сайті Вголос у рубриці фотодня під назвою Референдумні урочистості у Львові. Фото № 3 Давимука болгарить Парубія.

Ні у фінальних титрах, ні з уст ведучого Павла Бука так і не було повідомлено, що дане фото Давимуки належить Вголосу. Не було про це повідомлено й безпосередньо у самій Люстрації про Давимуку за 21 лютого 2012 року.

Генеральний продюсер каналу Дмитро Добродомов пообіцяв розібратись з негідною поведінкою своїх злодійкуватих підлеглих, які так спраглі правди, що не помічають чужого. Пообіцяв і закономірно не вникнув.

І от вже 20 березня 2012 року неконтрольоване зіківське бидлятко стрибнуло вище парламентських надій Добродомова. У створенні програми Люстрація про Івана Васюника зіківчанами було використано 6 (шість) фрагментів відео та одне фото, що належать сайту Вголос. Жодних натяків на те, що це власність Вголосу, також не варто шукати у буковій Люстрації.

Отож, у програмі Люстрація від 20 березня 2012 використані фрагменти таких відео сайту Вголос:

1:57-2:00 та 31:43-31:45 – з відео Васюник про відновлення робіт на стадіоні у Львові

2:00-2:03 – з відео Васюник про стадіонну кризу у Львові

9:57-10:05 – з відео Платіні прилітає до Львова

11:07-11:26 – з відео Васюник про стадіонні проблеми у Львові

14:52-15:05 – з відео Колесніков про проблеми Євро-2012 у Львові (ч. 1)

22:23-22:27 – з відео Васюник розповів усю правду про Євро-2012

Фото на 24:06 взято зі статті Суддя Зварич в обіймах Васюника. Фото № 4 Васюник і прострація.

Зрозуміло, що найбільша цінність телеканалу ЗІК не у рагульських інтер'єрах та провінційних одежинах, які дуже вдало працюють на загальну атмосферу канального мочілова.

Найбільша цінність ЗІКу – у фейсах його ведучих, що переважно, так привселюдно необтяжені нічим особливим. Цьому феномену також є своє пояснення. Згадана атмосфера мочілова також не потребує осіб з вразливою психічною конституцією, які ще, не дай бог, будуть страждати докорами атавістичного сумління.

Не потрібно навіть єзуїтства Піховшека. Варто лише набрати дубових персонажів, які, заважаючи на загальну необтяженість мозку, фанатично вірять у свою просвітницьку місію.

Як вдало вгадали з незаангажованими інтонаціями ведучого Люстрації з прізвищем Бук.

І тут варто лише визначити посеред причетних до Люстрації (ведучий Павло Бук, режисер Віктор Жирков, головний редактор Ірина Сандуляк, головний режисер Віктор Яворський, генеральний продюсер Дмитро Добродомов) – хто ж оте найбільше чмо, що так безбожно тирить майже усе, що було нажито непосильною працею і так підставляє праведний телеканал ЗІК та електоральну активність Добродомова.

фото: fckarpaty.com.ua

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram