Анекдот від ' регіоналів': реєстр корупціонерів закрили від громадськості

голова ЛОО партії УДАР, депутат Львівської міськради
Новина з сфери жартів: Мін’юст України, який очолює "регіонал" Олександр Лавринович, обмежив доступ до реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Все правильно, інакше бути не могло. Не може цей режим стати подібним до унтер-офіцерської вдови, яка, як відомо, сама себе висікла. Щоправда, постає інше питання: а навіщо взагалі треба було запроваджувати о той "чорний" список? Відповідаю – для показухи. Щоб народ і світова громадськість думали, що Партія регіонів – не якесь там збіговисько колишніх кримінальних злочинців, "авторитетів" та сумнівних олігархів, а доброчесна команда, що вдень і вночі піклується і розбудовує правову державу.
Варто нагадати, що про створення державного реєстру корупціонерів влада з пафосом оголосила наприкінці минулого року. Українцям обіцяли, що кожен зможе завітати на спеціальний сайт і "перевірити" свого мера або начальника ЖЕКу на причетність до справ про хабарництво. Природно, можна було сподіватися, що це буде інформація про колишніх чиновників: тримати виявленого хабарника на посаді – ще ганебніше для держави, ніж допускати розквіт корупції.
Як з'ясувалося, у " регіоналів" інший погляд на ці речі.

"Отримувати інформацію про цю, чи іншу людину з реєстру зможуть представники державних органів за офіційним запитом", - підкреслив заступник начальника Головного управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами і іншими органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією генпрокуратури М. Вознюк.

Якщо бути послідовними, читати між рядками цей вислів – тоді можна зрозуміти, що в списку корупціонерів знаходяться і теперішні чиновники. А інакше, - навіщо приховувати цей перелік - корупціонерів?

Подейкують, що небажання публікувати прізвища усіх корупціонерів в уряді пояснюють ухваленням закону "Про захист персональних даних" і нормами Конституції, що забороняють вторгнення в особисте життя. Проте корупційні дії - це не особисте життя, чи у " регіоналів" - це все єдино?

Не випадково експерти з питань боротьби з корупцією вважають, - стати "публічним" реєстру корупціонерів завадив острах чиновників, які самі можуть потрапити до цього списку. До речі, як уїдливо помітив один коментатор, боротьба з корупцією в нашій країні, оголошена президентом Януковичем, набула анекдотичного характеру.

Навіщо так уїдливо коментувати? Можливо, панове-"регіонали" нічого поганого не мали на меті? А просто вирішили пожартувати, - добрі анекдоти піднімають настрій, а гарний настрій так потрібен нашим згорьованим громадянам.

Ось тільки з гумором у "регіоналів" дуже, мабуть, проблематично – бо якщо закриття реєстру корупціонерів – це жарт, тоді він вийшов невдалим та чорним.

 


КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Іван16 жовтня 2012 11:12 Відповісти IP:  46.211.123.--- Гінка то злодій, незважаючи шо такий молодий
  • Вільний28 лютого 2012 22:41 Відповісти IP:  178.210.156.--- А хлопчина той Гінка все таки -порядний!!!
  • Анна Васильевна6 лютого 2012 10:29 Відповісти IP:  188.163.73.--- Извин.ите меня, старую бабу - за 46 лет не научилась понимать юмор. Подскажите,где смеяться? Плакать хочется от этой банды, а вы про юмор.. Давайте по серьезному - вилы во дворах и на дачах? Берегите, пригодятся!
  • Степан3 лютого 2012 18:13 Відповісти IP:  188.163.72.--- Це ще що! Справжній анекдот буде - якщо так звана опозиція переможе банду донецьких на найчесніших і прозоріших виборах, які обіцяють учасники партформування під назвою ПР. Тому як ніяких реальних зусиль опозиціонери не роблять - йде суцільне базікання про об'єднання. Одна надія на Свободу - пройде в Раду, даватиме кому відсіч, коли регіонали пробиватимуть антинародні закони

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram