Анекдот від ' регіоналів': реєстр корупціонерів закрили від громадськості

голова ЛОО партії УДАР, депутат Львівської міськради
Новина з сфери жартів: Мін’юст України, який очолює "регіонал" Олександр Лавринович, обмежив доступ до реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Все правильно, інакше бути не могло. Не може цей режим стати подібним до унтер-офіцерської вдови, яка, як відомо, сама себе висікла. Щоправда, постає інше питання: а навіщо взагалі треба було запроваджувати о той "чорний" список? Відповідаю – для показухи. Щоб народ і світова громадськість думали, що Партія регіонів – не якесь там збіговисько колишніх кримінальних злочинців, "авторитетів" та сумнівних олігархів, а доброчесна команда, що вдень і вночі піклується і розбудовує правову державу.
Варто нагадати, що про створення державного реєстру корупціонерів влада з пафосом оголосила наприкінці минулого року. Українцям обіцяли, що кожен зможе завітати на спеціальний сайт і "перевірити" свого мера або начальника ЖЕКу на причетність до справ про хабарництво. Природно, можна було сподіватися, що це буде інформація про колишніх чиновників: тримати виявленого хабарника на посаді – ще ганебніше для держави, ніж допускати розквіт корупції.
Як з'ясувалося, у " регіоналів" інший погляд на ці речі.

"Отримувати інформацію про цю, чи іншу людину з реєстру зможуть представники державних органів за офіційним запитом", - підкреслив заступник начальника Головного управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами і іншими органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією генпрокуратури М. Вознюк.

Якщо бути послідовними, читати між рядками цей вислів – тоді можна зрозуміти, що в списку корупціонерів знаходяться і теперішні чиновники. А інакше, - навіщо приховувати цей перелік - корупціонерів?

Подейкують, що небажання публікувати прізвища усіх корупціонерів в уряді пояснюють ухваленням закону "Про захист персональних даних" і нормами Конституції, що забороняють вторгнення в особисте життя. Проте корупційні дії - це не особисте життя, чи у " регіоналів" - це все єдино?

Не випадково експерти з питань боротьби з корупцією вважають, - стати "публічним" реєстру корупціонерів завадив острах чиновників, які самі можуть потрапити до цього списку. До речі, як уїдливо помітив один коментатор, боротьба з корупцією в нашій країні, оголошена президентом Януковичем, набула анекдотичного характеру.

Навіщо так уїдливо коментувати? Можливо, панове-"регіонали" нічого поганого не мали на меті? А просто вирішили пожартувати, - добрі анекдоти піднімають настрій, а гарний настрій так потрібен нашим згорьованим громадянам.

Ось тільки з гумором у "регіоналів" дуже, мабуть, проблематично – бо якщо закриття реєстру корупціонерів – це жарт, тоді він вийшов невдалим та чорним.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm