Два роки тому написав, що “незалежність” нам позичили. Дуже раджу витратити хвильку вашого дорогоцінного часу та прочитати:  https://vgolos.com.ua/…/nezalezhnist_prymityvna_konspirologi…

Що таке правдива “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”? Світлої пам’яті мудрий чоловік Юрко Возняк, на презентації моєї книжки сказав ще таку річ: Незалежна країна це така, котра нічого не ввозить і не вивозить. Не в сенсі, що не торгує, а в сенсі самодостатності. Ця теза дає підстави говорити про нашу потенційну незалежність, яка, в трендах побудови нового світового порядку, його творцям як кістка в горлі. Інша складова справжньої незалежності – влада, котра представляє інтереси свого народу, та є незалежною від зовнішніх впливів. Ось цього ніколи у нас і не було!

Дещо більше писав про це до минулорічної річниці “незалежності”:
https://vgolos.com.ua/…/kinets_butaforskoi_nezalezhnosti_155…

Тоді ще сподівався на оптимістичний сценарій. Вже не сподіваюся – критична маса ідіотів домінує в цій приреченій державі. І кожен владоможний, хто нині вітає українців із “незалежністю” – БРЕШЕ. Інша справа свідомо чи ні. Це все одно що вітати приреченого на смерть зі швидким одужанням, дивитися йому в очі та рахувати години, котрі бідоласі залишилося прожити…

Слухати привітання статусних пупарасів – просто гидко!

Щоби себе трохи втішити – ми не одні. Через світову фінансову систему та транснаціональні корпорації, котрі належать закритому клубу мамонообраних, ВСІ державні утворення є контрольованими. Всі без винятку. Боротьба Путіна зі світовою закулісою – це боротьба лівої руки з правою.

Ми вже втратили навіть формальні ознаки Незалежності, а з квітня минулого року повністю перебуваємо під “зовнішнім управлінням”:

“Так званий “конституційний процес”, під егідою іноземних держав, є не що інше як припинення дії чинної Конституції України, до прийняття нової Конституції, текст якої буде погоджуватись вже не народом України і навіть не нинішніми депутатами.
Можна константувати, що перемовини в Женеві де-факто легалізували анексію Криму та військову присутність Росії на сході, а також відібрали в народу України право самостійно обирати своє майбутнє. Період незалежності закінчився?”
21.04.2014 року, https://vgolos.com.ua/…/zheneva_kinets_nezalezhnosti_142975.…

Люди добрі, одужання важкохворого НІКОЛИ не починається з самообману! Мріяння про “світле майбутнє” НІКОЛИ його не наблизить без ДІЇ. Дія ніколи не буде ефективною без УСВІДОМЛЕННЯ цілі, а ціль ніколи не буде вірною без РОЗУМІННЯ того, де ми знаходимося нині…

Так що перестаньте себе дурити і готуйтеся до таких подій, що нинішні вам здадуться просто квіточками. Або вітайте “Цезара”. Процес пішов.