У Львівській обласній раді завершились громадські слухання щодо переліку об'єктів, які планують приватизувати цього року

Завершились без жодної резолюції чи рішення. За словами заступника голови облради В.Гірняка, вистачить того, що він записав у блокнот

Хоча, я пропонував поставити на голосування питання про звернення до голови облради щодо звільнення з посади М.Бандри (начальника управління майном спільної власності облради).

Передусім, через те, що М.Бандра розповідає, що всі продажі комунального майна облради у районах відбуваються за згодою місцевих громад. Однак, зі слів присутніх на слуханнях представники місцех рад та громад – ніхто їх про продажі комунального майна облради на їх території не повідомляє.

Більше того, М.Бандра запевнив, що його управління рахується із думкою місцевих громад. Однак, як запевнили ті ж представники місцевих рад, по деяких приміщеннях звернення йшли роками, щоб передати їх на баланс місцевих рад, однак – їх все одно продали.

Так, як продали під кінець минулого року у м.Миколаєві (Львів.обл.) двоповерхове приміщення районної друкарні в центрі міста – 404,6 кв м за 941 580 грн (як двокімнатну квактиру). Хоча, міська та районна рада і громадські о-ції неодноразово звертались, щоб передати це приміщення під "Пласт" та інші громадські о-ції чи гуртки (громада готова була сама зробити ремонт та доглядати за ним).

Дискусійним під час обговорення було і питання про продаж розвалених приміщень у Львові, які, за словами депутата від Самопомочі Р.Кізими – продадуть за безцінь і побудують на їх місці багатоповерхівки. Сам депутат сказав, що він знає, як це робиться (правда, не уточнив звідки)

Так і завершилось – ні про що

Якщо Проект рішення Про затвердження орієнтовного переліку об’єктів для приватизації не виключать з порядку денного – обласна рада розгляне його на сесії 26 квітня.