E-декларації, як сьогоднішнє обличчя України.

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"
 Декларації, якими засвітили свої прибутки великі чиновники, боляче вдарили по українському суспільству і відізвалися не меншим болем у нашій діаспорі та серед заробітчан. Вони заставили здригнутися міжнародну демократичну спільноту, особливо країни Європи, США та Канаду, які "тягнуть" Україну в демократичний світ, у світ, де людські та християнські чесноти, як і закон, розуміють по-іншому, ніж український злодійсько-продажний істеблішмент..Я не вживаю словосполучення "українська еліта".її у нас нема.І скоро не буде, якщо чесні громадяни нашої держави, декларації будуть обговорювати лише на кухні і в кабінетах по місцю праці, часом напівпритишеним голосом, якщо власником є підписант декларації.
Є дві України.І декларації їх чітко поляризували. Є Україна відважних воїнів-героїв, що не жаліючи життя, воюють із смертельним ворогом, що у багатьох випадках є другом підписантів, є робітники і селяни, інтелігенція, пенсіонери,чесні підприємці, які живуть Україною і допомагають їй всім чим можуть, часто страдаючи від знахабнілих підписантів. Перші люблять Україну всім серцем та душею, живуть нею і мріють про її кращу долю,знаючи свого внутрішнього ворога.
Друга Україна, це Україна масних декларантів, які вкрали, увірвали все, що змогли. Що цікаво, переважаюча кількість цих деклараниів не є етнічними українцями, але вони , як і підписанти -українці волають, при нагоді:" Слава Україні".От тільки їх слава різко відрізняється від щирого кличу народу.Для них Україна -золотий Клондайк, вони ,як акули, стараються увірвати від її зболеного тіла найжирніші шматки. Як ми переконалися, у цих людей відсутнє будь-яке почуття справедливості., інтелігентності,доброти,Божих Заповідей і людської моралі. Поняття права у них теж- відсутнє.Кожний громадянин розуміє, шо декларанти задекларували лише вершину айсберга своїх незлічених багатств. Ми всі розуміємо і те, що декларанти тепер отримають законну можливість переводити свої награбовані в народу мільярди в закордонні банки і скуповувати там нерухомість. Все інше, приховане, теж поступово "вилазитиме " наверх. Злодійство, обман, невгамовна корупція, фальш, вдаване арлекінство-стало нормою нинішньої другої УКраїни.
Перша Україна не може миритися з цією раковою пухлиною на здоровому тілі України. Рішучість і ще роз рішучість. Все вкрадене має бути конфісковане і передане державі, для розподілу для тих, хто має в цьому потребу.Перш за все- фронт!!!
Кожний майбутній кандидат в міністри, депутати та на інші високі
посади має тепер зачитувати свою декларацію на ТУ перед усією укр. аудиторією.
Перша Україна має прокинутися від летаргічного сну і допомогти державним високопоставленим злодіям звільнитися від накраденого і приступити до будівництва чесної і поважної України.

 


КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Антибандера5 листопада 2016 18:14 Відповісти IP:  93.157.45.--- "Семен Глузман: Якщо ми таке терпимо, значить, ми не лохи. Ми гірше – ми раби."
  • ВИРОК ЛЮДСТВА4 листопада 2016 14:30 Відповісти IP:  192.162.201.--- ...Є В ДИКІЙ АЗІЇ БРУДНА НИЗИНА- ТАМ, ДЕ З МАЙДАНУ ОБРАЗІНИ ПРОЛИЛИ СВ ЯТУ КРОВ БУЗІНИ ТАЙ НА ГОЛАНДСЬКІ, БАЧ, КАРТИНИ- І ЦЕ ВСЕ ЗВЕТЬСЯ ЧУХРАЇНОЙ. ТА ЧУХРАЇНА-ШАХРАЇНА Є МІСЦЕ ЗЛОЧИНУ ЄДИНЕ, ТО ВСЕСВІТ ГАНЕБНИХ ЗЛОЧИНІВ.ЯКЩО Ж "З МАЙДАНУ" ШАХРАЇНЕЦЬ, ТО БЕЗ ДОГАНИ ВІН ЗЛОЧИНЕЦЬ, ТО БЕЗДОГАННИЙ ЧУХРАЇНЕЦЬ. ТАК ПАМ Я ТАЙТЕ Ж, ЄВРОПЕЙЦІ, ТЕ, ЩО ГОЛАНДЦІ ГОВОРЯТЬ: "КРАЇНА У" - ПОТВОРА НЕЛЮДСЬКА, "КРАЇНА У"- ПОГРОЗА ВСЬОМУ СВІТУ ! ВБИВАЙТЕ Ж, ЛЮДИ, ЧУХРАЇНЦІВ, ПОВИКОРІНЮЙТЕ ЗЛОЧИНЦІВ, ЗНИЩУЙТЕ ПІДЛИХ ШАХРАЇНЦІВ. ПОВЗУТЬ СМОРІДНІ РАВЛИКИ НА ТРУП "КРАЇНИ У", СКАЧЕ НА НЬОМ КРИВАВА ЗАВЕРЮХА...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm