Рівно 4 роки тому відбувався "мовний Майдан", коли українці вийшли до Українського Дому захистити свою гідність – державну мову, через ухвалення ганебного мовного закону Колесніченка-Ківалова. Той закон поклав початок тотальній русифікації України, яка триває по цей день. Телеканали, ЗМІ, інтернет-ресурси, газети – на 80-90% російськомовні. Це все наслідок дії того закону, який дозволив використовувати російську у всіх сферах.

 

Тоді на захист української мови вийшли всі, від звичайних українців до "топ"-політиків. І "мовний Майдан" можна вважати першим етапом Революції Гідності.

Втім, Революція Гідності помилилась з кумирами, привела до влади хрунів і пристосуванців.

На фото бачимо кількох. Але найбільший хрунь, галицький хрунь – це теперішній спікер Верховної Ради, львів'янин, який "дуже важко" боровся проти закону Колесніченка-Ківалова – Андрій Парубій.

 
Світлина від Сашка Аронця.

Сьогодні Андрій Парубій з великим натхненням захищає закон Колесніченка-Ківалова, адже порушує Конституцію і нехтує своїм прямим обов'язком – не підписує скасування мовного закону, з якого і почалась Революція Гідності. Парубій чинить злочин не тільки проти гідності українців, але й цілком реальний злочин згідно кримінального кодексу.

Тож не будьмо як Андрій! Не дозволяймо топтатися по нашій гідності і не забуваймо хто ми є і що ми обіцяли!