Грабуй! – горлає московин

Петро Бандура - журналіст.
Злочинна діяльність ДНР-ЛНР на окупованих територіях

Нічого не вдієш, теоретики марксизму азіатського типу, тобто вірні ленінці, добре знали свій, як тепер кажуть, електорат. Відповідно й орієнтувалися на його ідеали. Так і виникло в більшовицькій програмі поняття «експропріація». Чужоземне слово, як і сам марксизм-ленінізм, було зрозумілим московському люмпену. Бо означало воно своє, рідне, грунтовно втовкмачене у свідомість, дуже просте слово-заклик «Грабуй». Чим старше видання, тим відвертіше розкривається в ньому поняття «експропріація». Наприклад, у київському словнику 1968 року досить нейтрально зазначено, що «експропріація – примусове відібрання майна у власність держави».

А от у словнику Московського видання 1954 року вказано, що «експропріація» - в соціально-історичному значенні – позбавлення засобів виробництва одного суспільного класу іншим шляхом прямого насильства або економічним шляхом». І тут же пояснюється, що «експропреація експропріаторів – позбавлення буржуазії і поміщиків фабрик, заводів, землі, взагалі усіх засобів виробництва пролетарською революцією; експропріацію експропріаторів здійснила в Росії Велика Жовтнева соціалістична революція». Таким чином, Жовтневий переворот благословив заклик – «Грабуй!». А потім нищили людей і майно у громадянській війні. У тому числі під час агресії Московщини проти України (1917-1920 роки). Тоді більшовицькі орди довели, що війна – це не вирощувати хліб, а війна це хліб грабувати. Ешелони з хлібом йшли на адресу вождя Леніна, голодним Петрограду і Москві. А голодними вони були з вини тих же більшовиків. Та й інстинкт не підводив, сказано ж: «Грабуй!».

Вроджені звички і сьгодні не полишають московітів. Ось у квітні 2016 року до Новоазовську Донецької області прибули солдати 45-ї окремої бригади сил спеціального призначення Повітряно-десантних військ РФ. Відразу почалися побутові конфлікти з місцевим населенням, яке здебільшого налаштоване аполітично. Значить причиною негараздів можуть бути тільки крадіжки майна місцевих. Уже декілька разів вояки спровокували бійки з новоазовськими рибалками. Отже, і рибу крадуть. Взагалі поводяться зухвало. Як завжди там, де ступила нога москаля. Мешканці скаржаться в соцмережах та в приватному спілкуванні на умовах анонімності. Бо командування бригади, що базується поблизу міста, на скарги місцевих не реагує. Колишнього голову Сафронова звільнено з посади після того, як ватажок терористів  ДНР, воєнний злочинець Захарченко звинуватив його у розкраданні гуманітарної допомоги. Зараз управління містом здійснює колишній міліціонер Моргун, що перейшов на бік терористів. З тієї ж зграї зрадників і крадіїв і командир 45-ї бригади Паньков.

Він брав участь в окупації Криму. Клявся на вірність Україні, служить Путіну. Минулого року змагався з чеченами-кадировцями за розподіл влади на території окупованих районів Донбасу. Не один раз фіксувалися факти збройних сутичок між чеченськими і «паньківськими» бойовиками за пеперозподіл сфер впливу на підконтрольній їм території. Кожен хотів мати більше, взяти під контроль шахти та інші підприємства. Герой Росії і гвардії полковник Паньков вирішив, що він не може віддати свій «хліб» чеченським бандитам. Але останні постановили, що за завдані втрати вони повинні відомстити, а їх ціллю буде не тільки Паньков, а й його сім’я. Немає ніяких гарантій, що вмілі бійці – чеченці не доберуться до полковника. Одним словом, злодійські розбірки. Можна, та й треба дати злодюзі по руках. Але ж натуру хижака і грабіжника не переробити, Це вже назавжди. Недарма у народі кажуть «як вовка не годуй …». До того ж, попри всі людські цінності, найкращі особисті друзі Путіна – озброєна банда «Нічні вовки». Вже й у Франції на чемпіонаті світу з футболу москалі влаштували бійки. Твердять же путіністи і «Росія там де ступила нога росіянина». Там, додамо, де можна виявити свої хижацькі інстинкти. А Європа чомусь не реагує на очевидну небезпеку. Кажуть, що французькі кафе «бістро» так називаються від 1814 року, коли у Парижі московські вояки твердили гарсонам «Бистро, Бистро». Чи не схоже гасло «Грабуй» реальним фактам не лише в Донбасі і Криму?

Теги: ДНР, ЛНР

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram