На останньому засіданні Львівської обласної ради на розгляд сесії було винесено проект рішення Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області ТзОВ «Мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ». Мова йшла про надання в користування на 15 років 16 тисяч гектарів, які охоплюють частину Золочівського та Бродівського районів.

Для тих, хто не є жителями цих районів і, можливо, не цікавився історією цього мисливського господарства – для ознайомлення пропоную переглянути відео, яке було зняте у перші дні після масових розстрілів на київському Майдані https://www.youtube.com/watch?v=wNtsuS2BkoY

Його суть – активісти Золочівського району прийшли на територію «НАДБУЖЖЯ» з метою взяти його під охорону з можливим поверненням у державну власність. Місцеві жителі відкрито говорять, що це «дача Медведчука».

Також під час розгляду на сесії проекту рішення, співвласник ТзОВ «Мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ» Любов Гончарова підтвердила інформацію, що її син є помічником одіозного регіонала Михайла Добкіна. Депутат облради від ВО «Свобода» із Золочівщини Мирослава Бабінська розповіла, що територія угіддя є практично закритою для місцевих жителів чи тих же ж місцевих мисливців. Полювання на території "НАДБУЖЖЯ" вже давно охрестили «царськими». «Є наші мисливські господарства, які можуть дбати про флору і фауну цих території. Для мене ніколи не буде рівним перед законом ворог України», – зазначила у коментарі Мирослава Бабінська.

Потрібно зазначити і те, що мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ» перед розглядом проекту рішення не мало усіх необхідних погоджень власників або користувачів землі (згідно з ст. 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»). Однак, це не завадило начальнику Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Дейнеці звертатись із відповідним листом і виносити це питання на розгляд депутатів.

Отож, хто і як у Львівській облраді голосував за «дачу Медведчука»: