Хто і як у Львівській облраді голосував за «дачу Медведчука»?

журналіст, історик

На останньому засіданні Львівської обласної ради на розгляд сесії було винесено проект рішення Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області ТзОВ «Мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ». Мова йшла про надання в користування на 15 років 16 тисяч гектарів, які охоплюють частину Золочівського та Бродівського районів.

Для тих, хто не є жителями цих районів і, можливо, не цікавився історією цього мисливського господарства – для ознайомлення пропоную переглянути відео, яке було зняте у перші дні після масових розстрілів на київському Майдані https://www.youtube.com/watch?v=wNtsuS2BkoY

Його суть – активісти Золочівського району прийшли на територію «НАДБУЖЖЯ» з метою взяти його під охорону з можливим поверненням у державну власність. Місцеві жителі відкрито говорять, що це «дача Медведчука».

Також під час розгляду на сесії проекту рішення, співвласник ТзОВ «Мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ» Любов Гончарова підтвердила інформацію, що її син є помічником одіозного регіонала Михайла Добкіна. Депутат облради від ВО «Свобода» із Золочівщини Мирослава Бабінська розповіла, що територія угіддя є практично закритою для місцевих жителів чи тих же ж місцевих мисливців. Полювання на території "НАДБУЖЖЯ" вже давно охрестили «царськими». «Є наші мисливські господарства, які можуть дбати про флору і фауну цих території. Для мене ніколи не буде рівним перед законом ворог України», - зазначила у коментарі Мирослава Бабінська.

Потрібно зазначити і те, що мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ» перед розглядом проекту рішення не мало усіх необхідних погоджень власників або користувачів землі (згідно з ст. 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»). Однак, це не завадило начальнику Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Дейнеці звертатись із відповідним листом і виносити це питання на розгляд депутатів.

Отож, хто і як у Львівській облраді голосував за «дачу Медведчука»:

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Роман9 квітня 2016 14:46 Відповісти IP:  194.44.78.--- Уважно проаналізуйте прізвища тих, хто голосував за. Це і є галицькі хруні, за яких проголосувала хвора , радикалізована громада Львівщини. Тому не в них причина за, а в нашій хворобі і не здатності відрізнити чорне від білого.
  • 4те скликання ЛОР7 квітня 2016 20:48 Відповісти IP:  178.136.238.--- Ми з тею нечистю ,а більшість тих хто голосував "за" , це сдеки , халуї медведчука, боролися на початку 2000них, а це 4та каденція обласної ради. Ми вивели народ проти цієї нечисті на "помаранчеву революцію", а що маємо...Баран Гичка, Дейнека, Дзюзь - коли ж ви [***] людьми станете ...впевнений -НІКОЛИ! Вас тварей лише земля 2х2 порятує. А Ганущин, як ви цьоого бройлера закарпатського лідером на срам Божий обрали, тож вісі ви [***]. Свобода , єднайте націю до "чистого понеділка" , а він прийде, скоро.
  • Люди7 квітня 2016 15:04 Відповісти IP:  23.247.32.--- "активісти Золочівського району прийшли на територію «НАДБУЖЖЯ» з метою взяти його під охорону".
    Такі самі активісти взяли під охорону палац Януковича. І що далі? Усе вщент розграблено, розтягнуто по хатах. Як державою керує не закон, а натовп виродків - безхатченків з вулиці - такий нензний результат і маємо від "р-р-революції гідності"!
  • Євген6 квітня 2016 22:17 Відповісти IP:  93.77.150.--- Жахливо, коли навіть ЛОР налічує в своїх рядах ледь не половину зрадників.
  • кузя6 квітня 2016 13:31 Відповісти IP:  92.112.109.--- Угіддя Медведчука у Львівській області та це є повна зрада народу. Прості українці його ра[***]ть своїм ворогом.То чого тоді йти і гинути на цій війні, як і так навколо йде зрада українців. Ось так думаю я і багато простих українців.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm