Кумівство, сватівство і невігластво у Бродівській міській раді

Заступник голови ГО «Громада та ініціатива»
Вчора на заклик вдів АТОшників відвідав сесію Бродівської міської ради. Давно вже чув про подвиги очільника міста Броди, але чесно кажучи те, що він виробляє в ратуші - язик не повертається адекватно описати.
 Мер Анатолій Белей - це така собі провінційна копія Андрія Садового. Будь-які порушення в законодавстві пан Анатолій пояснює своєю господарністю. І справді, за часів свого управління містом пан Белей розжився земельними ділянками (звісно, зареєстровані не на себе), готелем "Європа", розважальним закладом "Бродвей". До речі, в останньому цілодобово продають алкоголь, незважаючи на заборону міськради.
 

 

А тепер до суті справи. 31 травня 2016 року відбулася сесія Бродівської міської ради, на якій було ухвалене рішення щодо надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва житлових будинків на вулиці Заставки. В це рішення були включені вдови та матір учасників АТО: вдова Віктора Поцілуйка Альбіна, матір загиблого в АТО Йосипа Крутяка Марія та вдова вертолітника Ігоря Грішина Марія. Про цю подію бравурно поінформовано на сайті міськради. "Ну хіба не найкращий мер міста Броди?", - можна запитати себе. Насправді, історія мала зовсім інше продовження.

 

За кілька тижнів пані Альбіна Поцілуйко звертається до міськради, аби їй надали завізоване рішення для подальших процедурних моментів з виготовленням документації. А виявляється, що ні її прізвища, ні прізвища інших родичів учасників АТО не має у рішенні. Отакої!

І ось вчора, на черговій сесії Бродівської міськради депутат Михайло Чунгін порушує це питання і заявляє про фальсифікацію.

Після цього розпочинається театралізоване дійство під назвою "Мер і його молода команда дбають про інтереси громадян". Що цікаво, і міський голова, і землевпорядник визнають сам факт зміни у рішенні органу місцевого самоврядування, але не вважають, що це фальсифікація. Хоча стаття 366 Кримінального Кодексу України чітко окреслює відповідальність за такі діяння, вже не говорячи про моральний аспект.

Щодо тлумачення своїх дій бере слово Анатолій Белей: "Я не вважаю, що це фальсифікація (???)". Пояснює дії посадовців міськради і землевпорядник Людмила Шелестак : "Це рішення зроблене правильно (???). Ми (???) просто не хотіли втягувати кошти заявників, щоб вони платили гроші за детальний план". Оце треба взяти приклад, як турбуються про родичів АТОшників очільники ратуші! Конституційний  та Верховний Суди України просто позаздрять як можна миттєво, просто на хлопський розум, змінювати акти органів місцевого самоврядування.

Але що цікаво, клоунада на сесії продовжувалася. В той же час розглядаються питання про розробку детального плану території земельної ділянки розміром 0,3 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного будинку (!!!) на вулиці Залізничній, 40. І кому би Ви думали? Невістці міського голови Белея (за сумісництвом дочці першого заступника міського голови) Роксоляні Белей. Щоб Ви розуміли, комерційна вартість цієї ділянки приблизно від 1 млн грн. Вдумайтеся, ця ділянка виділяється фізичній особі для будівництва багатоквартирного будинку. Одним словом, інновації по-бродівськи.

Під час розгляду цього питання депутат Михайло Чунгін розповідає про те, що на попередній сесії було досягнуто домовленості про те, що земельні питання не будуть розглядатися, допоки не будуть вирішені питання надання земельних ділянок для бійців АТО. Тут же зривається з місця пані Людмила Шелестак, яка гукає опозиційному депутатові: "Не займайте ефірного часу". Зал вибухає сміхом. Але сесія голосує так як треба.

Наступне питання порядку денного теж цікаве. Родині голови бюджетної комісії, а також презентаційному лідерові у списку БПП на виборах до міськради пану Старикові надається дозвіл на виготовлення детальних планів під будівництво 7 гаражів (!!!) в районі вулиці Привокзальної. Це теж одне з комерційно привабливих місць. Пан Старик виправдовується, що він уже багато коштів вклав на замощення території перед ділянками. В унісон підігрує землевпорядник Людмила Шелестак: "А тут ніхто інший і не може отримати земельну ділянку, бо вона всеодно пролягатиме через ділянку Старика". Міський голова називає голову бюджетної комісії інвестором і меценатом, а тому мотивує депутатів в районі автовокзалу, де і так купа комерційної нерухомості голови бюджетної комісії, надати дозволи.

Але і це не все. Розглядається питання про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на будівництво жилих будинків....учасникам АТО. Депутат Михайло Чунгін задає питання, за яким принципом надаються земельні ділянки АТОшникам. Бо незрозуміло, чому одним такі ділянки знаходять, а інших – футболять. Один із підконтрольних міському голові депутатів розривається тирадою про те, що ці ділянки є у несприятливих місцях: "Я би не радив надавати ті земельні ділянки навіть АТОшникам, це буде покарання для них". Встає і пускає щиру сльозу пані Людмила Шелестак: "Я мушу все пропустити через себе". І розказує, як вона ретельно розглядає заяви містян. А в дійсності, мабуть, мала на увазі корупційну схему, як отримувати земельні ділянки в місті, - тобто, спочатку йти треба до неї ))).

До слова, генеральний план міста розробляється уже з 2000-их років. Мабуть, так і вигідно буде його розробляти до кінця цього століття, бо без генплана - це прогнозований хаос з видачею земельних ділянок і забудовами. Ні міський голова, ні землевпорядник так і не спромоглися відповісти, чому і за яким принципом відбираються щасливчики.

На жаль, театралізоване дійство завершилося, але вдови і матері учасників АТО і далі будуть оббивати пороги можновладців.

 


КОМЕНТАРІ 27 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Справедливий23 липня 2017 12:55 Відповісти IP:  87.120.44.--- Коли ми побачимо скільки разів згадалось прізвище Чунгін і в якому світлі ,всі брідщани розуміють звідки ростуть ноги цією публікації. ))) Ця контора вміє поливати людей брудом. А для людей немісцевих робити висновки по роботі Белея не варто, погляньте що в вас під носом робиться , а в Бродах буде все гаразд ;)
 • ЗЕК11 серпня 2017 15:33 Відповісти IP:  80.93.124.--- Слухай Справедливий, може ти і справедливий, але що ти гониш на того Чунгу, він ні хера не рішає в тій банді, ти слабо володієш інформацією. Там є чоловік, який мутить всю воду і звати його Роман, кличка "сірий кардинал", от кому жопу дерти треба, і давно під кримінал пустити, Белей получає за всіх і вся, бо вліз в корито з якого кормиться, а цей "кукловод" мутить воду і рже з вас дураків. От кого гнати треба, разом зі свитою спеціалістів, особливо землевпорядника, без освіти і совісті. Таку дурьоху тримають щоб гавкала коли треба і на кого треба, а потім якщо що то і підведуть до відповідальності.Їм насрати що про них думають.Добре що Белею не було конкурентів на виборах, так свита втішилась бо новий не пожене.Легко деребанити гроші, що надходять в міський бюджет.А ви брідщани хоч раз їх спитали де вони ваші гроші поділи,Вони щороку мають звітуватися вам, виж цього не знаєте, бо малоосвічені, Землю під цвинтаром не дали от проблема, і добре зробили, що не дали, вдови і так з болем в душі живуть.Вдови хай тепер просять квартири по Залізничній,40, так просять щоб їм шуба позаверталася від проблеми як її вирішити.Якщо ти Справедливий то думай і роби по справедливому.Не всі дураки, а ти з їхньої банди тому і перекидаєш стрілки на Чунгіна, аякжеш завжди є стрелочніки.Ви брідщани більше думайте, а не живіть емоціями.
 • Директор4 липня 2017 21:26 Відповісти IP:  194.44.30.--- Мера знаю лічно вже 30 років і його синочків тоже!!!! І всіх братиків мера тоже!!!!! То аферисти які навіть своіх родичів кидають, маю достеменні факти!!!! Копніть Олеський завод мінеральних вод , потім копніть завод Кінескоп у Львові,а потім подивіться хто працював у львівівській податковій,і відкрийте всі кримінальні справи по тих самих фаміліях,і не кажіть про готель Європа( який збудований 20 років тому і за які шиши ) і хто всі ті роки фінансував пана Анатолія??? Поки він працював зубним техніком ,незамітно проявилась ця Європа і Лагодів і багато іншого,дуже багато повірте!!! Вони почали за Кучми і Мєдвєдя і гарно перафарбовуються регулярно!!!! Хто вміє думати хай думає, і свобода тут не причому хоча нічим не краща,але повірте земляки диму без вогню не буває,хватить вірити тим аферистам які маму рідну продадуть щоб вибрехатись і вкрасти , почнімо нарешті думати , а не слухати байки!!!! Треба нарешті повидаляти ті ракові пухлини з нашого суспільства, поки ще маємо надію на кращу Україну ,хай Господь нам допоможе і збереже від таких лукавих подонків як ці вище згадані!!! Слава Україні !!!!
 • Володимир17 травня 2017 23:54 Відповісти IP:  217.65.247.--- Заказна стаття від свободи. Розумні люди бачать як міняються Броди в кращу сторону. Ремонтуються фасади будинків.Відремонтовані дороги. Впроваджено контейнерний збір сміття. Відкрито багато дитячих майданчиків і тд.
 • Гатич9 серпня 2017 07:13 Відповісти IP:  178.93.25.--- Кому ти брешеш? Які дороги?Я їхав неділі три назад на авто через Броди і бачив дороги. Тролі белебейові оди бидлу пишуть.Ще можете і ж.о.п.у белебею полизати.
 • люба14 травня 2017 15:20 Відповісти IP:  77.123.74.--- виявлено помилку - замість"у Бродівській міській раді" слід читати "у владі всієї України"
 • Анонім 19 січня 2017 17:08 Відповісти IP:  93.75.203.--- за часів свого управління містом пан Белей розжився земельними ділянками (звісно, зареєстровані не на себе), готелем "Європа"---- брехня !!!!!!!! готелеві вже років 20 ,а мером він 6 рік .Я його зовсім не захищаю , але навіщо брехати, пане ?
 • гість19 січня 2017 12:55 Відповісти IP:  95.132.132.--- в БРОДАХ прежахливі дороги(хоча БЕЛЕЙ не перший рік головує)
 • Житель Бродів11 лютого 2017 16:55 Відповісти IP:  46.133.46.--- За часів Белея, якраз дороги і почали ремонтувати і, замітьте, не найкращі фінансово-бізнесові часи! Попердні всю прихватизацію провели, а гроші невідомо на що пішли!
 • Небайдужий7 січня 2017 13:26 Відповісти IP:  178.94.181.--- Гнати в шию таких очільників з повною конфіскацією всього напташепного НЕПОСИЛЬНОЮ ПРАЦЕЮ. Їм слід створити атмосферу повної обструкції, щоб ні їхнім дітям, ні онукам не кортіло повторювати "подвиги" своїх батьків чи дідів. А ще краще - геть з України цю ненажерливу нечисть!
 • людина земна2 січня 2017 22:33 Відповісти IP:  91.218.32.--- І що, вмиємось-оближимось? Та цих можновладців ГЕТЬ З КРАЇНИ, допоки не розікрали до останнього шматка, що залишилось після владної верхівки. БОЖЕ, ПОКАРАЙ НЕНАЖЕР, що деруть у пересічних українців!
 • Петро Білик.13 грудня 2016 19:30 Відповісти IP:  94.179.159.--- Запитайте в міського голови.як він роздав ділянки під забудову в районі єврейського цвинтаря біля пацдарму забудови заводу ЕЛЕКТРОКОНТАКТ.
  На заводі неонові вогні круглодобово світяться, а забудовниким провести електирику чи газ неможливо.
 • Вася13 вересня 2016 15:28 Відповісти IP:  37.55.241.--- Таке враження, що про наш Нововолинськ написано, де мер Сапожніков пороздавав землю своїм людям радикалам Климовичу та Яремі.
 • Вася13 вересня 2016 15:28 Відповісти IP:  37.55.241.--- Таке враження, що про наш Нововолинськ написано, де мер Сапожніков пороздавав землю своїм людям радикалам Климовичу та Яремі.
 • Гатич9 серпня 2017 07:15 Відповісти IP:  178.93.25.--- Та жидівська вакханалія по всій Украхні. Вальцман керує,сучий потрох.
 • Каністра22 липня 2016 15:15 Відповісти IP:  194.44.208.--- Белея і всіх його посіпак - на палю! У часи війни красти земельні ділянки у вдів АТО - це мародерство!!!!!!!!!!!!!!!!
 • УСТИМ16 серпня 2016 22:43 Відповісти IP:  23.27.13.--- РЕЄСТРАЦІЙНА МАФІЯ МІНЮСТУ - > П.ПЕТРЕНКО(МІНІСТР)+ДОВБЕНКО(ЮРИСТ-АФЕРИСТ)+ПАВЛО МОРОЗ(ЗАСТУПНИК ПЕТРЕНКА)+ПЕТРО_ПІНКАС(КАСИР_ОБЩАКА) (Яворівський -14.08.16 р. 11.40-"українське радіо») ЗА позитивне рішення (захопити квартиру, захопити фірму)- ХАБАР ($10 000 - $100 000). ПАРОШЕНКО НЕ РЕАГУЄ НА ЗВЕРНЕННЯ НАРДЕПА під час війни !!! НАБУ, ЦИХ ТРЕБА БРАТИ НЕ ЧЕКАЮЧИ ДОЗВОЛУ !!! КУДИ П.ПЕТРЕНКО ХОВАТИМЕ ХАБАРІ ???? ЧИ наволоч ПОЗА ПІДОЗРОЮ ???
 • Дзюнь19 липня 2016 15:08 Відповісти IP:  93.75.230.--- Ти [***] горбате. писака ти недолу. Готель "Європа" вже купу років у його власності до мерства. В Бродах є дороги на відміну від Радехова. Чмирі ви Свободівські
 • жорж4 жовтня 2016 17:14 Відповісти IP:  213.5.192.--- відразу видно що кум мерський писав
 • Гість19 липня 2016 10:51 Відповісти IP:  93.72.161.--- Хотів написать - ганьба, але ж це - злочин. Невже шановні бродівчани ось так просто проковтнуть це ???
 • Побратим18 липня 2016 17:10 Відповісти IP:  37.52.71.--- Панове, писака то є свободівся курвиська, а заодно і хлоп племінниці Сех! мозгів нуль, а видимість роботи показувати треба! Слава Україні - Смерть москалям!
 • аndruan17 липня 2016 11:17 Відповісти IP:  82.145.211.--- Слава Белею А.А. Такого мера в Бродах ще не було, куда не підеш всюди видно його діяльність. А всякі 'писаки' то вони завжди були і будуть, не звертайте на них увагу і продовжуйте в томуж дусі розбудовувати Брощи, а ми будем за Вас голосувати!
 • Львів"янка12 квітня 2017 06:06 Відповісти IP:  46.133.117.--- Фоторепортаж,часу сірники в очі....
 • Львів"янка12 квітня 2017 06:06 Відповісти IP:  46.133.117.--- Фоторепортаж,часу сірники в очі....
 • Андрій18 липня 2016 10:41 Відповісти IP:  178.92.186.--- Не БРЕШІТЬ! БЕЛЕЙ [***], ЯКА УЗУРПУЄ ВЛАДУ В МІСТІ І ДБАЄ ЛИШЕ ПРО ІНТЕРЕСИ СВОГО СВИНАРНИКА!
 • АЛЕКС16 липня 2016 14:36 Відповісти IP:  46.173.118.--- Слава Україні.......прокуратура після публікації цієї статті вже повинна порушити кримінальну справу !!!
 • Ґість19 липня 2016 11:30 Відповісти IP:  213.174.9.--- Або закрити очі документом про отримання ділянки для себе.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram