Хіба можна йому після цього вірити? Така зява, коли він говорить, що відданий цьому рецидивісту, бандиту, просто паплюжить честь і гідність всього офіцерського складу тих, хто служить в міліції. Тоді виходить, що він правцівник, асанізатор внутрішніх органів Януковича, а не офіцер, який має честь і гідність, який повинен стояти на захисті інтересів української нації та української держави?

Коли Сало писав заяву про відставку, складалося враження, що у нього ще є крихта честі. А те, що він відмовився від своєї заяви, означає, що у нього спрацював комплекс іуди. Він не лише ганьбить себе, а і весь свій рід. Коли його син, що нещодавно народився, підросте, він запитає у Олега Сало: “Батьку, чому ж ти став іудою? Чому ти зрадив інтереси української нації? Чому в найбільш відповідальний день ти зрадив нашу державу?”

Сало повинен негайно дезавуювати свою заяву, що він лакуза Януковича, скласти повноваження і виїхати за кордон на лікування. Тим паче, що він сам розуміє, що йому треба поправляти своє здоровя. І не треба слухати, що йому скаже Анна Герман, бо вона, як тільки переможе народ, втече за кордон, а що Сало зі своєю сімєю буде робити?

А львівській громаді і депутатам треба якнайшвидше сформувати тимчасовий комітет по управлінню Львівською областю, перепідпорядкувати йому міліцію, суди, прокуратуру, призначити своїх керівників цих органів, треба негайно взяти під контроль всі райдержадміністрації, створити там тимчасові районні виконавчі комітети. Це головне завдання для Львівської області.

Також треба почати стерилізацію всіх лакуз, прислужників режиму Януковича. Потрібно розпустити осередки Комуністичної партії і Партії регіонів, як злочинних організацій. Ті, хто залишається в Партії регіонів, такі як Баран, Писарчук, мають відректися від режиму, публічно засудити Януковича, вийти з Партії регіонів і закликати всіх інших членів вийти з лав цієї структури. Всі інші політичні партії мають виступити із засудженням Партії регіонів. Так із засудженням Партії регіонів має виступити Роман Федишин, який представляв Аграрну партію, він повинен сказати, чи контролює ринок “Шувар” через різні підставні структури Анна Герман, чи присутні там представники організованої злочинності? Всі інші власники ринків також негайно повинні стати на сторону народу.