Під час "прориву" Міхо, об Українську державу та кожного з нас банально витерли ноги. Цілому світу було наочно продемонстровано, що українці бездержавна нація, що вони не знають, як поводитися з державою, як інститутом, що все те, що відбувається з нами – це закономірність продиктована нездатністю самим творити своє майбутнє.

Мені байдуже, хто і чому правий, але мені не байдуже, що органи державної влади та правоохоронці не можуть забезпечити виконання законів та процедур. Чому пересічного громадянина, вони будуть ганяти по усіх колах пекла, викручувати до останнього, а якогось віп-нелегала не можуть навіть відповідно зареєструвати? Чому всупереч наявним повноваженням прикордонники, митники і правоохоронці не здатні захистити державний кордон? Чому Гарант Конституції так низько цінує свої повноваження, що використовує їх не за призначенням, а на догоду політичній кон'юнктурі?
Боюся відповідь буде простою – їм байдуже в якій державі жити. Їм головне бути при владі, при посадах, мати корито. Навіщо їм брати на себе відповідальність, коли можна бути компромісними, жити в злагоді з усіма, навіть з путіним…
Про юлько-садо-х@йзнахто опозиціонерів. Вони остаточно довели, що виконують план знищення української державноності. Жоден свідомий патріот не допустив би такої наруги.
Про Мішу Саакашвілі. Очевидно, що цей персонаж дієвий інструмент геополітичних ігор, його технологічний потенціал лише щойно проявляється і принесе нам усім ще багато клопотів, хіба раптом (традиційно для таких як він) не піде у небуття.

Висновки. Як би цього не хотілося усвідомлювати, але нас усіх, разом з нашою державою, попустили. Наші ура-патріотичні цінності втоптали в епоху палеоліту. Вже незабаром ми відчуємо перші міжнародні наслідки інциденту. Для всіх тих хто повірив у обороноздатність країни, путін яскраво продемонстрував, що зелені чоловічки можуть з'явитися не десь там на Сході, а тут у найглибшому тилу – в Галичині чи Волині. І ніхто нас захищати особливо не збирається, бо одні куплені, а інші залякані відповідальністю.

Що робити? Коли тебе ображають треба бити в морду, а потім вже розбиратися… Очевидно, що сьогодні немає на кого покласти відповідальність за українську державу, тому таку відповідальність потрібно брати на себе і гнати тих бариго-олігархів і варягів у шию.