Не у скорботі треба нам бути сьогодні – у День поминання замордованих голодом-геноцидом, – а в люті, в безжальній люті до наших ворогів.
Припиніть постити ту згрижену скульптурку жалю …
“Не плачем, а мечем !” казав І. Боберський.
Не лише свічкою, а джавеліном !
Сьогодні слід славити Миколу Лемика, який 21 жовтня 1933 року з наказу Степана Бандери здійснив священне убивство в московському консуляті у Львові гебіста А. Майлова. Це був найдієвіший єдиний постріл в обороні мільйонів убитих москвою Українців через голод і єдиний спосіб достукатися до прогнилого світу, що жер тоді Українській хліб.
“А Европа мовчала” – О. Олесь. І зараз Европі теж по барабану …
Тому що самим питомим виродкам в Україні байдуже. Саме тим, що тепер засідають у Раді і не проголосовують рішення про перейменування области Дніпропетровської на Січеславську. Саме ця доморощена гниль і далі культивує прізвища катів Українців у наших топонімах. І це робить партія Порошенка “бпп солідарність”..
Саме теперішня владна гниль, колаборанти історичних московських голодоморців, на чолі з міносвіти вилучають зі шкільної програми базові твори про голодомор Уласа Самчука “Марія” і Василя Барки “Жовтий князь”.
Саме теперішня доморощена інтелектуальна гниль на европейські гранти зловмисно насаджує Українцям применшені цифри заголодоморених Українців, зводячи їх із 10 до 3 млн.
Я запитую тебе – “ізбіратєль, доки ти будеш на виборчих дільницях своїм голосом убивати Українців ? …”
Перший автор про голодомор Улас Самчук діягностував причину голодомору на чорноземах України – “Голодомор це розплата за гріх фатальної прихильности Українців до більшовицького ладу.” Саме про це кричить образ сина Марії Максима. Благо, що цього сина вбиває власний батько …
Сьогодні нашим прокляттям через бездумність вибору 2010, 2014 року є так званий европейський лібералізм, який нічого, крім знищення, Українцям не принесе. І Українці до нього фатально прихильні.
Отож. Аплодую Лемику та Бандері. Саме ця ідеологія Націоналістичної сили, меча, а не ниття, воскресить убитих голодомором Українців.
Ірина Фаріон.
голодомор ...