Не сумніваюся, більшість українців підтримує призначення Міхеіла Саакашвілі Головою ОДА. Справді мають надію на досвід й енергію цього знаменитого грузина. Але наш доброзичливий «Міша» як справжній друг України не зможе заплющити очі на зухвалий виклик Україні в центрі Одеси – горезвісний пам’ятник Катерині II.

Відомий натхненник-будівничий цього «монумента» пан Гурвіц уже «робить кола» довкруж новопризначеного Голови, та чи пощастить йому сподобатися, поки що невідомо. Нагадаю: Катерина II – природжена німкеня Софія Авґуста Фредеріка Ангальт-Цербст-Дорнбурґ – увійшла в історію нашої країни як нещадна кріпосниця, убивця свого чоловіка, непристойно хтива перелюбниця.

З приводу цієї споруди на території незалежної України багато українців мають недвозначні запитання до нашої влади та її служб, у першу чергу до Генпрокуратури: вас те не обходить?.. Як можуть народи світу вважати нашу державу українською повноцінною з такою ганебною плямою на її обличчі? А також запитання до політичних партій, до іменитих діячів науки й культури, до журналістів: теж будете повноцінними українськими патріотами, якщо змиритеся з цією ганьбою?..

Якщо комусь бракуватиме інформації, тобто аргументів:

ст. «Зухвалий виклик Україні» http://h.ua/story/385830/