Похмура перспектива Росії

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"
Нещодавно по ТВ я переглянув американський телефільм про кілька видів сучасної наймодернішої зброї, зразки якої ще не поступили на озброєння армії США. Враження - колосальне. Це види озброєння, яке вже не є секретним. Що ж тоді мають у своєму арсеналі США того, чого вони не показують? А лідер сусідньої агресивної держави продовжує лякати цивілізований світ застарілою і заіржавілою ядерною довбнею, окуповуючи території сусідніх держав військовою масою, як це робили монголи у ХІII столітті - духовні наставники і вчителі Російської імперії. Росія почала безнадійно відставати, у порівнянні з великими державами в усіх напрямках економічного і політичного життя, зокрема, в економічній, науковій та й у військовій сферах. Економіка деградує, наука занепадає,особливо тепер, в часі нафтової катастрофи для Москви. Бюджет країни уже не витримує колосального перевантаження, а його поповнення уже безнадійне.

Ще в Росії велика армія, ще чимало ракет,субмарин,літаків чи танків,але це,в основному,кількість,а не якість. А викрадати зразки надсучасної зброї і технологій стає все важче. Загляньмо в історію. Практично всі зразки зброї або її компоненти були або викрадені Росією чи СРСР, або, в кращому випадку-закуплені. Російський ППШ - точна копія фінського автомата СУОМІ,який дався взнаки більшовикам у Зимовій війні 1939-1940рр. АК-47-копія стг-44-Німеччина,пістолет Макарова - копія Вальтера і так далі. Навіть знаменита «трьохлінійка» увібрала в себе елементи бельгійського Нагана. Атомну бомбу і ракетну зброю допомогли прискорити американські шпигуни Розенберги, що працювали на СРСР. Але найбільше вклали праці у виготовлення цієї зброї-німецькі фашисти-полонені, члени нацистської партії,зокрема,41-річний Манфред фон Арденне. Штандартенфюрер, …лауреат сталінської премії, улюбленець фюрера і володар бронзового бюсту в СРСР. І ще одна сталінська премія.

Разом з Арденне  в ядерному центрі СРСР працював і Вернер Шутце –теж член НСДАП. Петер Адольф Ціссен - переконаний нацист, лауреат державної премії СРСР, а ще був Густав Герц, лауреат Нобелівської премії та Ганс Барвіх. Не так Курчатов, як гітлерівська наукова братія разом з агентами в Америці забезпечили СРСР ядерним потенціалом. А більшість радянських ракет були звичайними копіями Фау-2.

Вже зрозуміло, що навіть якщо ціна на нафту зросте, це не врятує Росію від економічного колапсу. Армія пожирає величезні кошти, а гігантська всемасштабна російська корупція активно допомагає їх освоювати.  Фінансових надходжень із Заходу майже немає і не буде і хмари над економікою і політичною ситуацією в Росії збираються усе густіші. Японія прискорено переходить на  випуск електромобілів і на паливо Н2О. Навіть Іспанія зробили велетенський крок в цьому напрямку. Нещодавні повідомлення з Німеччини, зокрема, з Інституту Макса Планка про  опанування плазми, що  невдовзі викличе енергетичну  революцію, очевидно викликало запаморочення у головах російських «яструбів» на чолі з Путіним. Навіть для самих росіян їхня ж нафта стає усе дорожчою, бо доводиться йти за нею усе далі на північ країни. Райдужні імперські мрії Путіна починають згасати. Час працює проти Росії.

Очевидно російський диктатор в своїй поведінці керується гаслом французького короля Людовіка ХVI: «Після нас хоч потоп». Ми звикли бачити Росію в особі кількох міст - Москви, Пітера і ще кількох міст-мільйонників, але не зле було б заглянути на життя громадян Росії в містечках і селах… Те, що путінська Росія перетворилася чи властиве продовжує епоху своїх попередників,ставши, знову типовою поліцейсько-кагебістською державою з імперським оскалом. З часом прийде витверезіння і до нині вірнопідданої інтелігенції, яка поки що підтримує нинішній режим за сите корито. Послідовників Валерії Новодворської чи Лії Ахеджакової небагато, але час свою справу робить.

Вдалині уже засвітилися і китайські горизонти. А ще більші в Росії соціальні проблеми, які Путін та його оточення не бажають висвітлювати. Ось вони: 1-е у світі  місце по кількості зменшення населення; 1-е місце по хворобі психіки; 1-е місце по кількості самовбивств серед старших людей, дітей і підлітків; 1-е місце з покинутих дітей; 1-е місце у світі по кількості абортів і смертності матерів; 1-е місце по кількості розлучень  і народження дітей поза шлюбами; 1-е місце у світі по вживанню алкоголю; 1-е місце в Європі по кількості померлих від пияцтва і куріння; 1-е місце по кількості дітей, що палять; 1-е місце по кількості померлих від серцево-судинних захворювань; 1-е місце по кількості ДТП; 1-е місце по кількості авіакатастроф; 1-е місце у світі по доларових мільярдерах; 127-ме місце у світі з показників здоров’я населення; 134-те місце у світі по тривалості життя чоловіків; 159-е місце у світі по рівню політичних прав і свобод; 175-е місце у світі по рівню фізичної безпеки громадян; 182-е місце по рівню смертності серед 207 країн світу! (Див. Джерело: https:www. Face book  com/ Ihorlviv/. А  ще в Росії інтенсивно зростає чисельність мусульманського населення. Невеселе майбутнє в Росії. І , без сумніву, цей жах Путіну відомий. Та компенсує він цей жах  агресією проти Молдови, Грузії, України, Сирії та дрібними кишеньковими провокаціями біля берегів і в повітряному просторі країн Європи та Америки. Дрібно і безперспективно. Нафта, як джерело самовпевненості, і агресії відходить у майбутнє.

Теги: росія

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 12 +

КОМЕНТУВАТИ

 • украинец7 серпня 2017 19:11 Відповісти IP:  188.166.91.--- автор статьи !!! ты ПОЛНЫЙ УЙОПОК... посмотри на "свтлые" перспективы украины (начни с себя)....
 • люба, також вчитель(ка)24 червня 2017 15:15 Відповісти IP:  77.123.74.--- як аргумент - прожитковий мінімум у Росії значно вищий за український, і п'ємо ми не менше... Чекати кінця Росії варто пам'ятаючи народну мудрість : поки товстий схудне, тонкий здохне.
  Але не варто зациклюватись на проблемах інших або звалювати наші проблеми на владу, політиків, тощо. Якість суспільства (і влади, і освіти, і медицини) ... визначається якістю кожного з нас - громадян України. Критична маса ідіотів зашкалює, тому такі результати.
 • ник11 березня 2017 19:47 Відповісти IP:  31.41.65.--- вступать в дискусии с кацапонедоразвитусом не стоит...за них думает вофка.. а у вовки та же болезнь что у ленина и сталина разжижение мозгов...жалкая страна вечно зеленых помидоров..
 • Заклопотаний6 березня 2017 09:54 Відповісти IP:  83.170.212.--- Якщо редакція дозоляє в аналізі світових рейтингів використовувати посилання на фейсбук, то я себе вважаю гідним бути консультантом при Генсекретареві ООН :). Шановна редакція! Не опускайтесь до рівня ОБС (Одна Баба Сказала). Фільтруйте базар :).
 • Олександр2 січня 2017 12:48 Відповісти IP:  37.54.127.--- Строить реальную политику на умозаключениях федиков ,значить заведомо проигрывать....Уровень этих "заслуженных" ниже учителя начальной сельской школы времен СССР...
 • Доброхот28 грудня 2016 09:05 Відповісти IP:  193.110.74.--- И здесь вылезли с дерьма грязные скотовыродки кацабы.Действительно,эта кацабская свора упырей-людоедов не имеет будущего.Пусть подохнет в муках каждая вонючая кацабская мразь!
 • Антибандера1 листопада 2016 18:05 Відповісти IP:  93.157.45.--- ФЕДИК-ПЕДИК - Ё.БАНЫЙ В ЖОПУ [***]АС
 • Джміль1 серпня 2016 22:27 Відповісти IP:  95.132.215.--- Де купив диплом? вчитель з Галичини?
  За граматику - 2. Розкриття теми - 2.
  Соромно за наших викладачив.
 • Lis4 квітня 2016 15:34 Відповісти IP:  91.202.72.--- Когда мир ездил на каретах, ордынцы шагали пёхом. Когда все перешли на автомобили, рашисты использовали телеги. Когда везде в ходу давно были тепло- и электровозы, Расиссия пользовалась паровозами практически по всем ж/д. Когда мир перешёл на спорткары, в паРаше "москаль" и "запор" ушастый считались долго уделом избранных. А чем дальше, тем пиндетс больше и смертельнее. Годик-другой ишо - и это тупое хулиганьё без бабла. А дальше сами себя и кончат. И долго будут потом пуйло вылавливать по всему шарику, чтобы скальп снять и наворованное хоть частично вернуть. Не дошло бы до каннибализма у них.
 • Євген29 січня 2016 10:45 Відповісти IP:  93.77.143.--- Захід баїться зачіпати міжнародного бандита: http://dt.ua/WORLD/rosiya-vtratila-pravo-na-kaliningrad-sche-v-1996-roci-ekspert-152057_.html
 • Євген29 січня 2016 10:44 Відповісти IP:  93.77.143.--- Захід баїться зачіпати міжнародного бандита: http://dt.ua/WORLD/rosiya-vtratila-pravo-na-kaliningrad-sche-v-1996-roci-ekspert-152057_.html
 • Сич29 січня 2016 09:53 Відповісти IP:  194.44.247.--- "Нафта, як джерело самовпевненості, і агресії відходить у майбутнє".
  Либонь, ... у минуле! І Росія посідає перші місця не "по", а "за" ... кількістю ДТП і т. д. Федикам треба мовну марку тримати особливо...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm