Справа Насірова чи відволікаючий маневр влади

"Справа Насірова чи відволікаючий маневр влади

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"
Не будемо коментувати хід “справи Насірова”. Соціальні мережі аж зашкалює від негативних коментарів вчинку самого Насірова і чинної влади, яка організувала цей проект, щоб відвернути увагу народу від більш вагомої справи- блокування залізниць та доріг і втрату мільйонних доходів призупиненням торгівлі із злочинцями і відкритими ворогами України. Країна та її обездолений народ враз зрозуміли, що вища влада корумпована до самої основи.

Зрештою ця влада і не приховує своїх антидержавних і антинародних дій. “Справа Насірова” показала те,що прокуратура, судді і навіть керівники медустанов-є лише виконавцями замовлень вищої влади. А іммітація боротьби з корупцією є лише грубою “відмазкою” перед країнами Заходу і тими громадянами України, для яких доля держави-нічого не варта. Державою керують олігархи, які, у своїй більшості не є українцями і, без сумніву, що вони не є, і ніколи не будуть носіями національної ідеї і борцями за сильну європейську Україну. Доля українського народу, його землі і його держави -ніколи не боліла ні Ахметова, ні Пінчука, ні Фірташа, ні Коломойського, ні всяких григоришиних та іже з ними. Вживаючи слово “український народ”, я маю на увазі представників усіх націй, які сформували українську політичну націю, і які сьогодні відбивають атаки путінських варварів і віддають за Україну найдорожче-своє здоров”я та своє життя. Нині однаково страдають від злочинних дій олігархів та їх васалів і українці, і росіяни, і євреї, і поляки, і білоруси, і татари та представники інших етносів, що живуть в Україні. “Справа Насірова” оголила брудну політику українських властей, а те позитивне, що було зроблене нею, лише покликане завуалювати усі негації і створити грунт для подальшого висмоктування життєтєдайних соків України та її народу.

Політичних партій, ,які б відповідали їх класичному визначенню, в Україні немає. Це ситуативні обєднані великими грошима під конкретного каліфа. Діяльність депутатів В, Р. від БПП кілька днів тому показала, що вони є лише обслуговуючим персоналом, а не ніякими самодостатніми політиками. Видатний опришок, що колись ходив з вилами, з неприхованою злобою накинувся на М. Саакашвілі і після цієї інтермедії може знову критикувати вищу владу. Вірність доказана! Юлія Тимошенко, яка є далеко не ідеальним політиком, робить все для того , щоб повернутися на найвищий Олімп. А захист народу від нинішньої влади- лише трамплін для рішучого скачка.

Війна потрібна вищому керівництву, олігархам і їх наближеним. Народ розуміє, що війна є бездонною кормушкою для вищезгаданих суб”єктів, що показало блокування залізниць, торгівля з Росією, торгівля з бандитами з окупованих територій. Війна народові не потрібна: вона несе йому смерть синів, дочок, розорення країни, гірку долю переселенцям і біженцям.

Соціальне становище простого народу- близьке до критичного. А Гройсман вдає, що цього не розуміє і запустивши паперовий грошовий верстат, думає, що заспокоїв знедолених трударів. Вся урядова кліка, постійним підвищенням цін на комунальні послуги, на харчі, на газ та електроенергію- виклификає лише справедливу народну лють та зневагу. Не хоче розуміти наша влада та олігархи, що укранці уже не ті, що були до Революції Гідності. “Справа Насірова” показала- народ втомився від брехні, тотального обману, від фальшивих мінських перемовин, небаченої у світі корупції, злочннним продовженням війни, яку влада називає АТО та інше. Народ стає злим і чітко розуміє, де джерело його бідувань і трагедій. В 1648 та в 1768рр. правляча еліта та її “обслуговуючий персонал” теж не хотіли чути стогону народу, а коли почула -було запізно! Україна не розвивається. Вона ніби застигла в якомусь летаргічному сні, але це тільки здається на перший погляд. В середині нації пульсують здорові сили , які міцніють для того, щоб захистити свій народ і свою країну від знущань і жорстокого визискування. Вищі “ура-патріоти”, при перших ознаках кризи, накивають п”ятами з України, але чомусь забувають фпри тому, що і світ змінився, і прикладом того єф доля Лазаренка, зрештою і Фірташа.” Обслуговуючий персонал” влади та олігархів, в особі партфункціонерів, губернаторів “ та прочих шведів”, відразу ж битимуться в груди з криком:”Слава Україні!”, як це мало місце на київськомуМайдані у дні Революції Гідності. Але і це сьогодні не пройде! Добре сказав наш народ:”Брехнею світ обійдеш, а назад не вернешся!”Мусимо визнати, що “вождь світового пролетаріату”тоді добре схарактеризував нинішнє становище в Україні своєю фразою:”верхи не можіть, а низи уже не хочуть жити по-старому!” Історія також вчить тому, що незакінчена революція, в кінцевому рахунку, узаконює винахід французького лікаря Гільйотена.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm