Возняк vs Возницький? «Прошу визначитись»…

журналіст, історик
На минулому засіданні Львівської обласної ради (8 листопада) депутатська більшість не підтримала ініційовану фракцією ВО «Свобода» заяву щодо ситуації у Львівській національній галереї мистецтв. Лише 12 – «за».
Звернення голови облради до депутатів перед голосуванням – «прошу визначитись» – і визначило такий результат розгляду питання (для голосування «за» кодові слова «прошу підтримати»). Дивно, що такою була  позиція більшості попри численні звернення громадськості Львова. Зокрема, у день сесії громадські діячі міста Лева провели збори і розпочали новий збір підписів щодо неприпустимості перебування Т.Возняка на посаді директора Львівської галереї мистецтв ім. Бориса Возницького.
 
У проекті заяви облради  йшлося про оцінку діяльності нового директора. Зокрема, за повідомленням громадськості Т.Возняк:
 
- Не дозволив встановити меморіальну дошку Б. Возницькому на фасаді Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького (з вул. В. Стефаника). Нагадаємо, що цей рік оголошено Роком Б.Возницького;
 
- При відкритті виставки робіт Йогана Пінзеля у віденському палаці Бельведер жодним чином не згадано про постать Б.Возницького, який і відкрив українського скульптора світу;
 
- Місто Львів у вищезаначеній виставці названо «Лембергом»;
 
- У публічних виступах новий директор некоректно висловлюється на адресу Б.Возницького.
 
У заяві облради вимагалось від Мінкульту скасувати результати бутафорного конкурсу та поновити на посаді директора музею незаконно звільнену Ларису Разінкову-Возницьку.
 
Такий у нас Рік Бориса Возницького без Бориса Возницького. 
 
Результати поіменного голосування за заяву щодо ситуації у Львівській національній галереї мистецтв:
 

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm