На останньому засіданні Львівської обласної ради було розглянуто питання виділення коштів для купівлі житла зв’язковій Головного командира УПА Романа Шухевича Ользі Ільків. Пропозицію вніс Олег Панькевич (ВО «Свобода») під час обговорення перегляду обласного бюджету за підсумками шістьох місяців (розподіляли більше 30 млн).

 

Ольга Ільків, – зв’язкова Головного командира УПА, багаторічний політв’язень радянських концтаборів, – сьогодні разом із сином живе в однокімнатній квартирі у Львові, житло у неї забрала радянська влада. І як тут не згадати Садового та його виконавчий комітет міської ради, який за свої дві каденції роздав понад 120 квартир міліціонерам, суддям та прокурорам.

Звісно, можна перекидати м’яч з однієї частини поля на іншу – з обласної на міську. Однак, коли на премії чиновникам з обласного бюджету цього року виділили 18 млн. – ми маємо повне право аналізувати і голосування щодо виділення 500 тис для купівлі житла зв’язковій Головного командира УПА Романа Шухевича Ользі Ільків.

Йде 25 р. незалежності: