Чат з Ігорем Гладишем

Ігор Гладиш - голова фракції Партії регіонів у Львівській міськраді  

АндрійДоброго дня. Коли на кінець почнуть ремонтувати тротуари? А то дороги та дороги.., а що туристи по дорогах ходити будуть? На наших тротуарах голову зламати можна.

Людина, яка задала це питання, не слідкує напевно за моїми політичними заявами. Я повністю поділяю стурбованість щодо того, що дороги в нас погані. Але, з огляду на те, що одна з моїх освіт – автошляховий технікум, а також тому що одне із моїх підприємств співпрацює з турецьким «Онуром» – компанією, яка займається будівництвом доріг у Львові, я також переконаний в тому, що влада Львова ошукує львів’ян, коли стверджує і обіцяє, що дороги, які вже збудовані і будуються зараз, будуть слугувати по 30 років. Нажаль турки не вміють робити дороги для наших кліматичних умов, вони не знають що таке зима. Тому вже зараз, якщо проїхатися відремонтованими ними вулицями, не складно помітити ями. Ще гірше буде після того. як зима завершиться. Те ж саме з тротуарами. Перед виборами їх почали ремонтувати, бо так потрібно було владі та політикам, які хотіли на цьому попаритися. І нікого не цікавило, що на дворі вже пізня осінь. Вибори скінчилися, зроблені на показуху ремонти навіть не завершили. Отож Львов зараз виглядає не як столичне місто, а як рядовий райцентр, а ми з вами місимо пісок та багно, замість того, щоб ходити по тротуарам. На Різдво я їздив в Рим, 6 днів ходив по місту і не разу не прийшлося чистити взуття. Я кожного дня згадував Львів, де потрібно мати з собою щодня змінне взуття, щоб виглядати охайно. Як привести в порядок дороги і тротуари у Львові – це запитання до мера, адже він обіцяв, що дороги будуть триматися 30 років, а тротуари – відремонтовані.

JozefSkilki kowtyvalo prohidne misce y spisky na ostannif viborah ?

Вибори не фінансувалися з центру і виборча кампанія проходила за особисті кошти людей, які йшли на вибори. Тому, про певні кошти не йшла мова, кожен тратив стільки, скільки міг з власної кишені.

ХОМАП. Гладиш розкажіть що спонукало вас піти у політику? Та ще і від такої непопулярної партії на Заході як ПР.

Під час виборчої кампанї я наголошував, що є українцем і галичанином. Я, як всі наші люди, раніше підтримував Ющенка та Нашу Україну. Я не був в жодній партії, я вірив в ті ідеали, які нам висловлював майдан. Але, нажаль, як і в багатьох політиків, слова в людей розходилися з справами. Тому, за 4 роки вони мене з нашоукраїнця зробили регіоналом. Не можна розкрадати державу. Вивозити з неї гроші, нищити заводи. Треба створювати. Мені це дуже близько, мені приносить задоволення, коли я можу щось зробити і щоб це приносило збагачення не лише мені, а й державі та громадянам. Тому політики з Партії Регіонів як виробничники ближче до мого пріоритету життя. Бо крім нас цю державу багатою не зробить більше ніхто. Крім нас – українців.

СвідоміНе бачу ніяких позитивних змін у Міській раді після виборів , Ну пройшла ПР у Раду але виж нічого не робите !!!

Нажаль, на теперішніх виборах в міськраду пройшло 6 чоловік від Партії Регіонів. Можливо ми не впливаємо на голосування, але ми можемо достатньо зробити як депутати своїми запитами про наше відношення до тих, чи інших справ інших партій. ПР перший раз пройшла у міськраду. Ми повинні набратися досвіду. Для порівняння, в минулу каденцію з партії «Свобода» також було лише 6 чоловік. Але на сьогоднішній день вони представлені досить великою політичною силою. Я надіюся, що наші галичани – це мудрі люди, які зрозуміють, хто тільки кричить, а хто працює, говорить і приносить користь. Тому, я надіюся, що на наступних виборах вони зроблять мудрий вибір.

СадікЧитав що ти Ігорко своє підприємство загробив — що скажеш у свій захист?

Я можу відповісти словами Марк Твена – «Слухи про мою смерть завищені». У мене підприємство на якому зараз працює 120 чоловік. І , на сьогоднішній день, це легко провірити, я постійно шукаю ще людей, які б могли у мене працювати.

Юрко МангішверСлава Україні!!! Чи не хтіли б ви перейти у ВО Свобода ? Я бачу що ПР у Львові взагалі починає загнивати після програшу Писарчуком мерських виборів .

Героям Слава! Петро Іванович мав досить високий рейтинг серед виборців. І на скільки я сам переконався, коли знаходився між людьми з ним, я бачив як вони до нього відносяться і як вони в нього вірять. Причому це могли бути пересічні громадяни, які йшли нам на зустріч, впізнавали Петра Івановича, з ним віталися і бажали йому перемоги на виборах. І програшу не було. Спрацювали певні старі технології по відношенню до ПР та Петра Писарчука. Тому Петро Іванович зараз зібрався силами і надасть партії на Львівщині зараз новий подих і нові сили. Я думаю, що людям набриднуть скоро старі стереотипи і вони будуть дивитися на нас як на галичан, як на тих людей, які працюють на них. А стосвно зміни партійності, перебіжчиком я ніколи не був.

ХристинаХтіла дізнатись чим ви займаєтесь у вільний від роботи час і де проводити свою відпустку?

Нажаль, зараз вільного часу у мене нема. До обіду я займаюся справами на підприємстві, після обіду – депутатською діяльністю. У мене робочий день починається з 7 ранку і закінчується біля 11 вечора. Відпустку я дуже люблю проводити на Україні, або в Криму, або в Карпатах, або в Одесі. Якщо виїжджаю за кордон, то стараюся, щоб це було пов’язано з прощами. Так я побував в Лівані на могилі св. Шербеля та в Римі , яка є столицею нашої грекокатолицької віри.

АндрійЧи задоволені ви кількістю депутатів Пр у Львівській міській раді ?

Не задоволений, бо по природі я є максималіст і я розраховував, що в крайньому разі нас буде біля 11 чоловік. Але ще раз повторюся, що скоріше всього спрацювали старі технології і не правильні стереотипи про ПР.

Света ЛьвовПоддержевала вашу политическую силу ещё с 2004 года , но в последнее время не понимаю ваших действий по отношению к бандиту Бандере и запрету русских песен .

Що стосується історичних постатей. В школі мене цікавила історія, але нас тоді вихорвували в інших ідеалах. В 90-ті роки ідеали почали змінювати. Причому я зрозумів, що історію переписують політики кожен під себе, не залежно від того в яких вони партіях. Тому досить важко і трудно робити зараз свої висновки, бо я про Бандеру читав різні статті, публікації, книжки. Але я глибоко переконаний, що не можна руйнувати ніяких пам’ятників, бо це наша історія, якою б вона не була. Інакше, наступні покоління будуть писати цю історія так, як буде вигідно їм. Також мені не зрозуміле відношення до пісень. В 80-х роках нам дуже подобалася італійська музика, на основі яких зараз робляться дискотеки 80-х. Дуже є багато якісної російської музики. Тепер ще є багато якісної української. Не розумію, чому нам не розвиватися і не знати іншу музику. І багатьом людям я би хотів привести в приклад слова Т.Г Шевченка: «І свого научайтеся, і чужого не цурайтеся».

Леся УкраїнаЯкось бачила вас з дітьми на Ярмарку під час Свят - багато грошей витратили?

Вільний час стараюся проводити в колі сім’ї. Ходили по ярмарку, стараюся дітям прививати любов до наших традицій і до наших свят. Був засмучений тим, що практично всі свята у нас зводяться на ярмарках до того, що стараються людям продати алкоголь. Здебільшого я зрозумів, що такі свята проводяться по старому принципу, що людям потрібно давати і хліба, і видовищ. Засмутило те, що досить багато молодих людей ходитло на підпитку після зігріваючих напоїв. А що стосується видатків, то ми купили для нашого помешкання дуже хороші воскові свічки, які запаливши дома, нагадали мені про ті дні, коли я був з бабусею і той домашній затишок, який буває тільки в наших українських селах.

Донецк — Воронеж х..Почему Пр не виступила против достройки памятника Бандере во Львове ??? Он же кровавый убийца и бандит . И почему во Львове не возведут памятник Сталину ?

Одним з депутатів обласної ради ПР була висунута пропозиція – давайте створимо фонд, куди гроші внесуть люди, які вважають запотрібне для свого серця, для своєї душі цей памятник відновити. Бо за державний кошт легко бути і патріотом, і націоналістом. І фракція в обласній раді зустріла шалений опір, тобто люди за свій кошт не хочуть бути ні патріотами, ні націоналістами. І тому в мене виникло багато запитань. Раніше на пам’ятник було потрачено 5 млн. грн. – це приблизно 1 млн. доларів за тих цін. І чи правильно гроші тоді потратилися? Можливо зараз знову хочуть залізти в державну кишеню. Давайте ми покажемо, які ми є патріоти. В міській раді нас є 90 чоловік, в обласній – 116, кожен депутат по 1000 грн, уже 206 тис. грн. Плюс наші патріоти і націоналісти. І тоді ми покажемо всім приклад, які ми є.

СС ГаличинаЩо ви думаєте про інцидент якій стався між Свободою та Ю. Кожилюком , чи причетні ви до нього?

Нажаль, пан Кужелюк не звертався до нашої фракції у свою підтримку. Взагалі у нас така ситуація, що фракцію ПР розцінюють як таку, що може дати негатив у спілкуванні з нею. Але цей інцендент, я розцінюю як інцендент інтересів, який, я думаю, у найближчому часі буде вирішено.

невгамовнаЯкі у вас відносини з Петром "південним"?

Як я розумію, мова йде про Петра Івановича Писарчука. Повідомляю всім, з Петром Івановичем у мене нормальні, сталі, партійні відносини. Петро Іванович – голова Львівської обласної Партії Регіонів і я як голова ЛМО Партії Регіонів є його підлеглим. І мені є що повчитися у нього, як у людини, яка має великий життєвий та політичний досвід.

Ю. МихальчишинМи вас усіх “СИНЬОЖОПИХ” викинемо з цієї держави , ви бандити , а не патріоти. Слава Україні!!!.

Героям Слава! Я би багатьом молодим теперішнім політикам побажав вчитися етиці. Не можна заходити в приміщення в головних уборах, сидіти на засіданнях міської ради в верхньому одязі. На перших сесіях мені здавалося, що ще треба тільки дозволити на сесіях курити і лускати насіння і це буде виглядати як революція у 17 році. Тому прошу вчіться будь ласка ще культури та правил етики. А патріот – це не той, хто кричить, а той, хто працює, створює робочі місця та будує державу.

ЖурналістВи не думаєте про створення об'єднаної опозиції свободівціям у ЛМР , і чи не здається вам що останні заяви молодих Свободівців ведуть Галичину до Ксенофобії.

Як я вже говорив, з ПР остерігаються співпрацювати. Багато молодих політиків вважають, що це їм дасть негатив у їх «великій майбутній кар’єрі». Тому про опозицію говорити досить рано. Я думаю, що повинен пройти час для того, щоб свідомість багатьох людей помінялася по відношенню до нас. А зараз ми стараємося показати в своєю роботою своє відношення до Львова, до людей, які в ньому живуть. Багатьом молодим свободівцям треба було бути більш толерантними у спілкуванні з людьми і розуміти ту державу, в якій вони живуть. Україна – це не лише галичина, це і центр і схід. І для розуміння цих людей, я б радив їм більше спілкуватися у широкому колі, ане лише у малій, як їм здається – могучій кучці.

СвободаШановний пане Ігоре. Питання 1 - Всі були здивовані, коли Ви з"явилися випадково на політичному олімпі в команді Писарчука. Ніхто про Вас ніколи не чув до того. Кажуть, що Ви дали не мало грошей Писарчуку за то, що він Вас як невідому нікому людину з нуля поставив головою міського осередку за пару місяців до виборів. Розкажіть, будь-ласка, чому іменно Вас обрав Писарчук? Бо подейкують, що після провальних виборів ваші однопартійці втратили довіру до Вас.

Для того, щоб повністю відповісти на ваше запитання треба трошки вернутися у історію. Зі Сходом я по бізнес-інтересах працюю уже 15 років. Міст для розуміння між ЛОР та ДОЛ я помагав налагоджувати ще при каденції Мирослава Петровича Сеника. З допомогою свого товариша в Донецьку, депутата Донецької обласної ради Єлісовецького Ігора Юрійовича та депутата Львівської обласної ради Калинюка Валерія Анатолієвича. Ми приклали не мало зусиль для першого рейсу літака Львів-Донецьк. Там ми і познайомилися з Петром Івановичем. Петро Іванович був здивований, що мене так добре і багато знають у Донецьку і таке вузьке коло знайомих у Львові. Про гроші ніколи мова не велася і ніколи вони в наших відносинах не використовувалися. Скоріше за все, ми просто дивилися в одному напрямку і мали однакове розуміння по відношенню до України та роботи. А, якщо хтось з однопартійців втратив до мене довіру, я готовий з ними зустрітися і переговорити на цю тему, бо скільки людей – стільки бачень. Можливо в чомусь помиляюся я, можливо в чомусь вони. Завжди легше критикувати, чим робити.

СвободаПитання 2 - як Ви збираєтеся співпрацювати зі Свободою у міській раді? Чи будете Ви лобіювати інтереси олігархів з партії регіонів вступаючи в тимчасову змову зі Свободівцями? Чи з Вашою фракцією в 5 людей Свобода даже не рахується і не хоче іти ні на які домовленості? Чому ваша фракція не отримала ні одної керівної посади в ЛМР?

Наскільки я зрозумів зі спілкування зі свободівцями, вони себе позиціонують як партія, яка не має нічого спільного з ПР. Тому я розумію, що співпраця з їх сторони з нами не можлива. Але ми завжди готові до співпраці з партіями, які працюють на благо міста і на благо львів’ян. А говорячи про олігархів, ви знову путаєте ВРУ з міською. Нема у нас ніяких інтересів олігархів. Є лише одне – наше місто, яке я хочу, щоб було як перлина. Щоб ми могли ним гордитися, як у Росії гордяться Санкт Петербургом, в Італії – Римом та Венецією.... Наша фракція не отримала жодної керівної посади знову ж таки через амбіції Свободи. У нас у фракції є люди, які могли б очолювати комітети культури – Едер Тадей Олександрович, спорту – Дедишин Ігор, освіти – Пасічник Володимир Володимирович. Але зіграли амбіції і свободівці вирішили, що краще не фахівець, а однопартієць. Свобода вирішила всю відповідальність взяти на себе. Головне, щоб вона про це не забула, що відповідальність лежить на них. А ми навпаки, ми не будемо їм заважати, не будемо грати на амбіціях, а самий хороший лікар – це час. Він все покаже, все розсудить і все поставе на свої місця.

СвободаПитання 3 - кажуть, що пан Мочарський має більше політичного впливу ніж Ви і не рахується з Вашою думкою як голови фракції. Які Ваші стосунки з ним? Бо всі думали, що головою фракції буде Мочарський, так як він єдиний з ПР, хто виграв у мажор.окрузі, або Ткачук, який був першим у списку. Чому обрали головою фракції Вас? Поміг Писарчук?

Доводжу до вашого відома, що у першому списку перше місце належало мені як голові ЛМО. Але я порахував, оскільки у списку є більше досвідченіші і заслужено поважні люди, такі як Ткачук, Едер, я посунувся по списку. По людським нормама етикету, мені не було зручно стояти в переді генерала. А, оскільки я вірив в нашу перемогу, мені було без різниці чи я буду першим в списку чи четвертим. Що стосується пана Мочарського, ми ніколи не були один одному конкурентами. Пан Андрій є сформована особистість зі своїми поглядами на життя. Але мене дивує, що нас весь час хочуть зіштовхнути «лобами». І хочу всім нагадати, що Андрій Йосипович Мочарський – єдина людина, що пройшла по мажоритарці. Це багато говорить про довіру людей до нього.

Іван ПетровичКажуть, що Ваша фірма, яку Ви очолювали на межі банкутства? І донецкі бандити, якім Ви винні гроші, напрягли Писарчука, щоб він Вас зробив дупутатом з нуля? Розкажіть де подівся ваш джип чи його забрали за борги? Хто вас кришує з партії регіонів, щоб вас далі тримали депутатом?

MensЯк відноситися до мовних конфузів Януковича? Чи розділяєте думку про то, що Януковичу, а особливо Азарову, треба терміново приїхати у Львів і повчити українську мову. Викладачем мови можна взяти Ірину Фаріон. Чи ви вважаєте, що Азаров прекрасно розмовляє по-українськи?

ТимошенкоВаша влада проводить антиукраїнські реформи ви не думаєте що люди в першу чергу середній клас не витримає такого податкового тиску ?

ЛукаКоли відбулися чи відбудуться обласна та міська партійні конференції ПР за підсумками місцевих виборів? Чому ПР прямо не вкаже на тих осіб. які відповідають за результати виборів?

МіськоЯкі сьогодні стосунки у фракції з Садовим? Чи підтримує фракція мера Львова? По яких питаннях?

ОляНазвіть три пріоритети в роботі фракції ПР у міськраді. Якщо не помиляюся, була ПР мала свою програму на місцевих виборах. Як вона виконується?

ПетроЧи буде справедливо говорити, що сьогодні всі основні фінансові потоки та бізнесові проекти у Львові віддані і віддаються на відпуп донецьким? Євро, переробка сміття, будівництво доріг та ін.

ВасилинаСтавлюсь до вас як до поміркованого політика який більше робить ніж кричить. Які плани на майбутнє ?

МиколаЧи е Цимбалюк членом ПР? Як ви вiдноситесь до того, що до президентських виборiв вiн був в командi опонентiв й навiть мрiяв про посаду мiнiстра МВС у випадку перемоги Тимошенко? Чи е потреба у партii залучати таких перевертнiв?

АндрійПане Ігоре, ви перед початком сесійного засідання справді молитесь разом з іншими депутатами чи тільки робите вигляд? Ви - греко-католик?

Мене дивує, що до заполітизованості у наших людей ще додається своє бачення релігії. Мені б не прийшло в голову стояти і робити вигляд, що я молюся. Віра або є, або її немає. До вашого відома доводжу, що я є в Товаристві Туринської плащівниці, що наше товариство привезло 8-му світову копію у Львів з дозволу покійного папи Іоана Павла II і благословення Бенедикта. З моєю допомогою у собор Юра були привезені мощі св. Шарбеля та мощі Юрія Змієборця, який є покровителем нашого Львова. І мені дуже не приємно, коли членів ПР виставляють як людей не релігійних, або ніби ми прийшли з іншої планети.

КінескопЯ чув, що Кабінет Міністрів України переглядає результати минулорічних земельних аукціонів, котрі проводились у Львові. Що, є підозри, що якісь з них проводились нечесно?

Loading.....Чим закінчився ваш конфлікт з панами Сліпецьким та Мочарським , я так зрозуміла що ви так і не дочекались вибачень від Сліпецького.

СавєлійЯкі ініціативи будуть щодо вулиці Дудаєва? Треба або пам"ятник Джохару будувати ( думаю проблем з коштами, як з Бандерою, не буде ), або назву назад міняти. З повагою.

Григорійп.ІГОР! Якби Ви приймали участь у передачі "ХТО ТУТ ЖИВЕ???" ви б чесно показали всю нерухомість якою володієте по всій УКРАЇНІ??? А цей так званий "МАЛЕНЬКИЙ" будинок в БРЮХОВИЧАХ і весь ІНТЕР"ЄР!!!-хіба можна заробити на підприємстві де працює 120 чол.??? Скількома видами транспорту і якого саме Ви володієте??? Як відомо членам партії - Ваші діти ще не працюють!!! До речі -запитання - Ви оформили право власності на земельну ділянку???Як що так то розкажіть про цільове призначення ділянок на так званому "ПОЛІ ЧУДЕС" в с.БРЮХОВИЧІ"???