Про це заявив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук під час сесії ЛМР 11 жовтня, на якій подавалася інформація про проведення аудиту комунальних підприємств Львова.

«У січні ми проголосували ухвалу про обов’язковий незалежний аудит найбільших комунальних підприємств Львова, щоб мешканці міста знали, на що і як витрачають їхні гроші. Також цьогоріч ми передбачили кошти на проведення ревізій. Але що отримали в результаті? Виявилося, що предметом договору з компанією-аудитором є консультування бухгалтерів. Консультування за 1,7 мільйони гривень! Натомість, метою ухвали було проаналізувати ефективність використання бюджетних коштів та управління комунальними підприємствами», – наголосив Веремчук.

Також він звернув увагу на те, що, попри прописаний в ухвалі пункт про визначення  компанії-аудитора через тендер на ProZorro, був укладений прямий договір із фірмою, яка співпрацює з ЛМР щонайменше з 2014 року. Також жодне з комунальних підприємств не опублікувало звіти аудиту, а на сайті міськради взагалі вказано, що перевірки не проводили.

«Те, що нам запропонували — це фарс. Мерія вкотре показала, що не готова до прозорої роботи, не готова показувати, як розпоряджається коштами львів’ян. А, нагадаю, вже цього року комунальні підприємства отримали з бюджету розвитку 1 мільярд 700 мільйонів  гривень. Ці гроші могли піти на дитячі садочки, на закупівлю нового транспорту. Натомість їх «проїли» комунальники», — резюмував Веремчук.

Відтак він наголосив, що готуватиме зміни до ухвали, аби у подальшому убезпечитися від схожих маніпуляцій.