На Львівщині оперативні працівники Управління захисту економіки спільно з працівниками слідчого управління поліції за процесуального керівництва обласної прокуратури припинили діяльність мережі п’яти підпільних закладів.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Гральні заклади, які працювали під вивісками операторів лотерей, були розташовані у Шевченківському та Галицькому районах Львова, а також у Червонограді, Городку та Миколаєві.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили 123 одиниці грального обладнання разом із моніторами, вартістю понад сімсот тисяч гривень, понад 42 тисячі гривень та 1,4 тисячі доларів США готівкою, а також «чорнові» записи та мережеве обладнання.

Проводиться досудове розслідування у карному провадженні, відкритому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 зн. 2 (зайняття гральним бізнесом) КК України. Санкція статті передбачає покарання підпільних штраф від сорока до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією грального обладнання.

Нагадаємо, що у Львові триває судовий розгляд обвинувального акту щодо учасників злочинної організації у складі майже двадцяти осіб, котрі, всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні”, налагодили у Львові діяльність мережі гральних закладів.