Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Організатори акції,  яких підтримала Українська греко-католицька церква, наголосили, що не припустимо продавати традиційні сімейні цінності за кредити від МВФ.

«Сім’я – це дар Божий і ним не можна торгувати. Майбутнє наших дітей не можна продавати ні за кредити від МВФ, ні за якісь преференції від Заходу. Ми мусимо усвідомити, що майбутнє – це не товар», – зазначив один з організаторів акції.

Капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк зазначив, що сьогоднішню акцію підтримує апарат Львівської міської ради.

«Я хочу не говорити про сім’ю, а засвідчити про родину. Я – греко-католицький священник, я одружений і маю двох дітей та пишаюсь цим. Своїх дітей я виховую у гідності, щоб вони зрозуміли глибокі християнські цінності. Я не соромлюся Духа мудрості, який зійшов на нас разом з благодаттю», – сказав капелан Львівської міської ради о.Павло Дроздяк.

Заступниця голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук від імені Олега Синютки подякувала учасникам ходи за їхню позицію.

«Мати Тереза, щоб був мир на Землі, говорила: потрібно йти додому і любити свою сім’ю. Через родину Господь дає нам народження дива – нашу дитину. У сім’ї дитина набирається любові, ласки, щастя. Тоді це щастя репродукується у нашому суспільстві. Інша дитина, яка не мала того щастя, хоче забрати це у іншої родини та відійняти життя, що ми бачимо на Сході України. Родина, як говорив митрополит Шептицький, – це той місток, який передає нашу історію, віру, мову. Наша родина завжди була традиційна», – сказала чиновниця.

Після виступів учасники фестивалю рушили ходою, на чолі якої була «Свята сім’я». 

Варто зазначити, що до учасників ходи приєдналися члени «секти Догнала». Вони несли плакати: «Зупиніть впровадження гендеру та ювенальної юстиції», «Гендер=гомосексуалізм», «Гендер+ювенальна юстиція =геноцид народу».

Згодом організатори акції їхні дії назвали провокацією.