Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Протест розпочався виконанням національного гімну. Активісти наголосили,що акція є попереджувальною.

Учасники заходу оголосили львівській владі таки вимоги:

1.     Публічне вибачення організаторів «сміттєвого» віча перед учасниками бойових дій в зоні АТО за образу честі і гідності.

2.     Зменшення податку на землю.

3.     Відсторонення Інни Свистун від займаної посади.

До акції долучилися: Об’єднання організацій роботодавців Львівщини, Львівська обласна організація Національної спілки художників України, УСУ АТО, ГО «Розвиток Громади», Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України, СК «Легіон», Підприємці львівського ринку «Привокзальний», Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, Національний корпус, ГФ «Патріот».

«Наш напівшановний мер і його партія дуже нас образили на тому баранячому віче. Нині вимагаємо публічного вибачення і обіцянки, що таке не більше повториться», – зазначив представник АТОвців.

Також активісти під стінами міськради гучно прокричали «Ганьба» начальнику департаменту комунального господарства ЛМР Інні Свистун. Вони вимагали її відсторонення від виконання обов'язків на час проведення розслідування щодо масштабного розкрадання львівського майна.

Як писав «Вголос», у Львові вкрали 100 приміщень на півмільярда гривень. Тому активісти неодноразово вимагали від очільниці відомства Інни Свистун пояснення щодо виявлених та озвучених ними фактів щодо розкрадання комунального майна у місті Львові.

 

«Вголос»