Сьогодні, 18 вересня, під Львівську обласну раду, де розпочалось засідання сесії, із пікетом прийшли лікарі Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру, які виступають проти реорганізації закладу, що на вул. Коциловського, 30 у м. Львові.

Про це повідомляє кореспондент “Вголосу”.

Голова профкому психоневрологічного диспансеру Мирослава Луцишин каже: “Нам сказали, що нашого питання сьогодні в порядку денного сесії немає. Це питання “Про реорганізацію Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру шляхом приєднання до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні”. Ми відстоюємо свої позиції ще з травня цього року, бо жодного чіткого рішення не почули”.

За її словами, керівництво облради збирається продавати приміщення закладу. Працівники, яких у закладі є 230 осіб і працюють вони у 4 відділеннях, стурбовані своєю долею та майбутнім своїх пацієнтів.

“Ми зрозуміли, що нас просто хочуть закрити, аби приміщення продати. Та й у психіатричній лікарні немає стільки місць, аби всіх там працевлаштувати, – додала медик. – Вони позиціонують, що це у межах реформи медицини, але насправді це таке прикриття. Це ліквідація під прикриттям реформ. Адже таким чином влада тільки погіршить якість надання медичної допомоги”.