Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

За словами організаторів акції (ГО «Розвиток громади»), її мета – привернути увагу до потреб неповносправних, адже для них досі не створено умови для комфортного пересування містом.

Андрій Фединяк, представник ГО «Розвиток громади», розповів: «Сьогодні ми організовуємо початкову промоакцію «Такі різні – такі рівні». У цьому проекті братимуть участь неповносправні, які мають бажання проявити себе в мистецькій площині та долучитися до вирішення проблем із пандусами тощо». Схожі акції вже проходили в Тернополі, у Вінниці, відбудуться в Івано-Франківську, в Полтаві.

Олександра – одна з майстринь, які допомагають учасникам акції малювати. Вона заздалегідь підготувала ескіз, а «учні» мають лише нанести фарби. «Ми обрали саме міський пейзаж Львова, щоб гості нашого міста могли відчути його атмосферу, намалювати та подивитися на нього трошки іншими очима», розповіла художниця.

Один із художників-початківців – Павло. Він із радістю взяв участь у створенні картини і поділився досвідом, що не вперше пробує малювати масляними фарбами.

Організатори акції мають намір збільшити її масштаб і придбати за кошти, виручені від продажу картин, пандуси та інші речі, які б допомагали неповносправним їздити містом.