Активісти також тримали у руках плакати із написами «А най вам ті товари окупантів миші погризуть!», «Мишачий спецназ до виконання бойових завдань готовий», «Мишам все одно що гризти – можуть навіть і російське», інформує кореспондент «Вголосу».

Координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик пояснив, що таким чином активісти закликають львів’ян повністю відмовитись від продукції, яку виробляють у Росії і таким чином – від співпраці з окупантом.

«Ми сьогодні хотіли показати, що російські товари можуть їсти тільки миші або пацюки. Якщо пройде час і нічого не зміниться, ми будемо сюди запускати ще пацюків. Ми хочемо досягти того, щоб українці та львів’яни зокрема не купували товар, який вартий хіба що мишей», – сказав Олег Радик.

Він додав, що не боїться відповідальності за те, що миші з’явилися у супермаркеті, бо «тварини самі вилізли із тубусів, бо захотіли поїсти російські товари, але, понюхавши їх, передумали».

Варто зазначити, що у супермаркеті, куди запустили гризунів, попри ухвалу Львівської міськради про обов’язкове маркування товарів із Росії відповідних наліпок на продукції не було.

Адміністратор магазину Уляна зазначила, що російські товари у супермаркеті обов’язково маркуватимуть, бо така потреба виникла нещодавно.

«Сьогодні наші люди дуже обізнані і вони дивляться, що купують. Ми не закриваємо штрих-коди, тому покупці мають можливість самі обирати. Стандарти маркування розробляє компанія «Альянс Маркет» і у всіх магазинах мережі вони будуть однаковими, хоча наразі не відомо якими саме», – сказала адміністратор.

Те, що активісти випустили мишей у торгову залу, адміністратор прокоментувала так: «Це неприпустимо! Це магазин, де продають продукти, а миші плодяться. Хтось за це повинен відповісти. Ми звернемося у відповідні інстанції».

Як писав «Вголос», сьогодні представники найбільших торговельних мереж Львівщини заявили, що вважають цілком виправданою та доречною ухвалу Львівської міської ради про обов’язкове маркування товарів російського виробництва.

Нагадаємо, бойкот російських товарів у Львові прийняли на офіційному рівні – підприємців зобов'язали маркувати продукцію прапором країни-окупанта та позначкою «Товари з Російської Федерації».