Близько 6:30 ранку хлопець підбіг ззаду до компанії чоловіків і став бити одного з них по голові. Після цього взявся просити допомоги у поліції.

Про це повідомляє “Інформатор”.

Як розповіли свідки інциденту, спершу хлопець перебіг дорогу на Хрещатику, підбіг трьох чоловіків, котрі йшли по тротуару та став гамселити одного з них по голові. У результаті між чоловіками виникла сутичка. Неадекватного хлопця вдалося знешкодити. Однак побачивши авто патрульної поліції, припарковане по інший бік вулиці, він кинувся до них із проханням допомогти. При цьому чоловік стверджував: «Вони мене намагалися задушити».

Коли правоохоронці взялися опитувати свідків та учасників інциденту, у нападника трапилася істерика — він став плакати і обзивати очевидців.

Також свідки стверджують, що за кілька годин до цього інциденту вони бачили нападника Хрещатику. Він поводився агресивно та кидався камінням.

Потерпілі чоловіки повідомили, що незадовго до бійки хлопець намагався вкрасти у них стільниковий телефон, проте його спіймали в момент скоєння крадіжки. Приятелі припускають, що молодик зачаїв на них образу і вирішила раптово напасти ззаду.

В результаті бійки у одного з чоловіків — травма голови та розбита губа.