100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру

ЛЬВІВ, 24 ЖОВТНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — 100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 членів ЛОК СПУ пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру.
ЛЬВІВ, 24 ЖОВТНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — 100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 членів ЛОК СПУ пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру.

Про це у коментарі PRESSTIME повідомив перший секретар ЛОК СПУ Сергій Гончарук.

“Прокуратура не реагує на заяви трудового колективу. Боротьба акціонерів це одне, нас турбує те, що близько 600 чоловік можуть залишитися без роботи і без житла. Йде блокування роботи самого підприємства. Ми вимагаємо, щоб прокуратура розглянула заяви”, — сказав Гончарук.

Як зазначив радник лідера СПУ по Західній Україні Євген Таліпов, після 30-ти хвилин пікету до пікетувальників вийшли представники прокуратури.

“Вони прийняли наше звернення і заявили, що передадуть його прокурору області Пришку після його повернення з відрядження”, — сказав Таліпов.

Як повідомляло агентство, прокуратура Львівської області оскаржує рішення суду щодо закриття кримінальної справи по факту рейдерства на агрофірмі «Провесінь».

В квітні цього року міжвідомча комісія з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням віце-прем’єр міністра України Миколи Азарова створила постійно діючу робочу групу у Львівській облдержадміністрації.

23 лютого цього року міжвідомча комісія з питань протидії рейдерству розглянула справу захоплення ВАТ „Агрофірма „Провесінь".

Нагадаємо, що в серпні 2006 року акціонери ВАТ „Агрофірма „Провесінь" звернулися до начальника УМВСУ у Львівській області Віталія Максимова з проханням захистити їх від зазіхань злочинних угруповань. Вони стверджували, що невідомі люди в „камуфляжній " формі вимагають від них продати акції.

У жовтні прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за фактом рейдерства проти агрофірми „Провесінь". В рамках розслідування прокуратура перевірила ІК „Вихор" і ЗАТ „Народні реєстри", і виявила порушення законодавства в частині операцій з акціями ВАТ „Агрофірма „Провесінь".

У свою чергу, заступник директора ІК „Вихор" Герасим Кізін звинуватив голову правління і юристів „Провесня", що вони почали рейдерські атаки проти „Вихору".

Наразі рейдери, за різними підрахунками, вже скупили від 12% до 20% акцій товариства, 29% акцій є у голови правління, а решта - у трудового колективу. Голова правління фірми „Провесінь" рейдерські атаки пов'язує з їхнім бажанням отримати землю, якої у підприємств близько 100 га, під майбутню забудову.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram