12 французьких компаній хочуть розвивати свій бізнес у Львові і області – Посол Франції

У Львові бізнесмени та офіційні делегації з усього світу, які традиційно приїхали у місто на щорічний фестиваль AlfaJazzFest, не тільки насолоджуються музикою, а й ведуть ділові переговори на офіційному та неофіційному рівнях.

У рамках фестивалю сьогодні відбувся круглий стіл французької ділової спільноти за участю посла Франції Алена Ремі, інформує кореспондент «Вголосу».

Ален Ремі пригадав, що торік під час джазового фестивалю французькі бізнесмени, які інвестують у Львові, також збирались на схожому круглому столі, втім у 2013 році їх було менше.  Як зазначив голова Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» Томас Моро, це свідчить про те, що французькі підприємства цьогоріч більш активні і зацікавлені у своїй присутності у Львові.

«Ми активні і віримо в співпрацю з Україною, незважаючи на події, які тут відбуваються», – зазначив Томас Моро.

За словами Посла Франції, цьогоріч низка французьких підприємств мають намір інвестувати у Львів. Зокрема, у місті має з’явитись другий торгово-розважальний центр «Ашан», а компанія «Пежо Сітроен» відкриє новий автосалон.

«Більше 12 підприємств хочуть співпрацювати з містом і областю. Львів має добру стратегію розвитку міста. Ми готові долучитись до будь-якого пункту цього документу», – наголосив Ален Ремі.

«Львів для нас острівок стабільності», – заявив Тамас Моро.

Водночас, голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков  додав, що французькі та українські підприємства мають однакові проблеми – корупція та дерегуляція і їх необхідно вирішувати спільно.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm