12 валіз кокаїну прибуло в Росію з Аргентини як дипломатичний вантаж (ФОТО)

21 лютого в міжнародному аеропорту Буенос-Айреса (Аргентина) затримали місцевого поліцейського Івана Близнюка (син російських емігрантів), який прибув з Риму зі своїм знайомим. Його підозрюють в причетності до створення каналу постачання кокаїну в Росію.

Про це повідомило місцеве видання Clarin.

Розслідування почалося після того, як в грудні 2016 року російський посол в Аргентині Віктор Коронеллі повідомив Міністерству безпеки про те, що в школі при посольстві виявлені 12 підозрілих валіз, оформлених як дипломатичний вантаж. Про це стало відомо тільки зараз, оскільки інформація була засекречена.

Завдяки знанню мови Близнюк виступав «сполучною ланкою» аргентинської поліції з МВС Росії. У своїх соцмережах він говорив про зв'язки в дипломатичних колах, в тому числі з Росією.

Під час розслідування спецслужби провели контрольоване постачання, замінивши наркотик на борошно, встановивши на валізи GPS і відправивши їх диппоштою в Росію. Там затримали чотирьох підозрюваних, імена яких поки що не розголошувалися.

Російське агентство ТАСС стверджує, що операція з припинення наркотрафіку проводилася спільно спецслужбами Росії і Аргентини. «Мова йде про взаємодію російських і аргентинських спецслужб щодо припинення наркотрафіку, – зазначив співрозмовник агентства. – Деталі спецоперації не розголошувались в інтересах спільних оперативних заходів».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram