Про це пише ТСН.

Правоохоронці повідомили, що 36-річний Армандо ді Андраде провів у полоні в батька і мачухи 20 років. Коли поліцейські знайшли бразильця, у нього були сильно відрослі нігті на руках і ногах, борода сягала колін. Він був дуже виснажений. У кімнаті «ув’язненого» не було ні вікон, ні штучного освітлення, а вся підлога була вкрита фекаліями.

Селсо Маркіорі, шеф поліції, розповів, що, коли Андраде знайшли, він не сказав ні слова, навіть не зміг відразу зрозуміти, що це були співробітники правоохоронних органів.

«Ми не знаємо, чи був він переляканий або перебував під дією наркотиків. Ми викликали допомогу, і його відразу ж госпіталізували. Важко повірити, що він провів там 20 років. Це вкрай антисанітарне приміщення, він би не вижив. Там взагалі немає світла», – зазначив Маркіорі.

Повідомляють, що Андраде зник, коли йому було ще 16 років. Він ріс звичайним хлопцем, захоплювався скейтбордом і грав на гітарі. Після його раптового зникнення батько і мачуха на всі розпитування відповідали, що хлопець переїхав в іншу частину Бразилії і з ним все в порядку. Тоді, один із сусідів припустив, що батьки замкнули його в підвалі через те, що підліток почав «експериментувати з алкоголем».

Батько Армандо – Амансіо ді Андраде – стверджує, що його син покинув сім'ю у 18-річному віці, а повернувся лише минулого тижня. Тоді ж він нібито попросив замкнути його в підвалі, щоб позбутися від наркотичної залежності. Поліцейські почали розслідування. Батько і мачуха чоловіка поки не арештовані, проте вони були змушені покинути свій будинок через агресію з боку розлючених сусідів.