27 чемпіонат України з футболу розпочався двома нічиїми

У неділю стартував чемпіонат України сезону 2017/18.

У Львові на арені «Україна» «Карпати» зустрічалися з «Зіркою» з Кропивницького. Господарі відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині: 23-річний півзахисник Амбросий Чачуа реалізував вихід один-на-один з воротарем "Зірки" після точної передачі від Павла Ксьонза. Цей гол став першим в новому сезоні української Прем'єр-ліги.

На 37-й хвилині гості відігралися зусиллями Ігоря Загальського, який реалізував пенальті. До фінального свистка рахунок не змінився - 1: 1.

А ось «Маріуполь» та рівненський «Верес» м'ячів не забивали - 0:0.

У неділю відбудуться ще дві зустрічі. «Зоря» зіграє з кам'янською «Сталлю», а «Олександрія» приймає донецький «Олімпік».

Завершиться 1-й тур у вівторок, 18 липня, двома матчами о 19.00 за участю лідерів минулорічної першості – донецького «Шахтаря» та київського «Динамо». Донеччани зіграють у Полтаві проти «Ворскли», а «динамівці» екзаменуватимуть удома «Чорноморець».