2 лютого відбудеться тендер з гемодіалізу для Львівської обласної клінічної лікарні

2 лютого відбудеться розкриття пропозицій з процедури відкритих торгів на закупівлю розхідних матеріалів для гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні, і вже через кілька днів пацієнтам зможуть проводити необхідні процедури.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначено в повідомленні, «цього вдалося досягнути завдяки зусиллям Львівської ОДА, Львівської обласної ради та керівництва Львівської обласної клінічної лікарні».

Із серпня Антимонопольний комітет заблокував процедуру закупівлі розхідних матеріалів для гемодіалізу через скаргу одного з учасників торгів. З огляду на оскарження відкритих торгів, не вдалося провести розкриття поданих пропозицій та визначити переможця конкурсних торгів, що призвело до реальної загрози життю хворих на хронічну ниркову недостатність. «Львівська обласна клінічна лікарня через непроведення торгів, починаючи з 15 жовтня 2014 року, не закуповувала виробів медичного призначення для проведення процедур гемодіалізу, а здійснювала лікування пацієнтів за рахунок благочинних пожертв благодійного фонду «Асоціація життя», – пояснюють в ОДА.

Незабаром було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники Міністерства охорони здоров’я, академічної науки та практичної медицини, представники Львівської обласної клінічної лікарні (головний лікар Михайло Гичка та завідувач відділення хронічного гемодіалізу Оксана Русин). За результатами засідання робочої групи було вирішено, що апарати «штучна нирка» «Фрезеніус 5008 S» перебувають у власності Львівської ОКЛ, тому медико-технічні вимоги до витратних матеріалів для гемодіалізу повинні передбачати сумісність таких витратних матеріалів як між собою, так і з наявним у лікарні обладнанням.

Відповідно до інструкції з експлуатації до апаратів «штучна нирка» «Фрезеніус 5008 S» передбачено: виробник не бере на себе жодної відповідальності за шкоду, завдану людині, або іншу шкоду, виключає будь-які гарантії щодо пошкоджень апарата, що виникли внаслідок несумісних, недопущених або неперевірених витратних матеріалів. Недотримання вимог, встановлених виробниками, не дозволяє гарантувати безпечної лікувальної процедури та унеможливлює її належний контроль.

«23 січня на засіданні Антимонопольного комітету України, враховуючи висновки робочої групи, було повністю відхилено скарги ТОВ «Румед», чим розблоковано процедуру закупівлі розхідних матеріалів для гемодіалізу», – йдеться в інформації.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram