Такими є результати опитування, яке провела компанія GfK Ukraine на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

Якби вибори відбулися наступної неділі, точно прийшли б голосувати 34% українців, дуже ймовірно – 26% громадян. 28% українців, ймовірно, не з'явилися б на дільницях.

Географія опитування – всі регіони України (за винятком окупованих територій Криму та Донбасу) з 15 листопада по 14 грудня 2017 року шляхом особистого інтерв'ю вдома у респондентів.

Національне опитування проводилося за випадковою вибіркою, до якої належали 2400 постійних жителів України віком від 18 років і які мають право голосу. Вибірка репрезентативна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту. Додатково було опитано 4800 респондентів у Дніпрі, Маріуполі, Миколаєві та Хмельницькому (тобто, 1200 респондентів у кожному місті). Статистична похибка не перевищує 1,7 % у бік збільшення/зменшення, а коефіцієнт досяжності становив 61.9%. 

Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, у цьому ж опитуванні зазначають, що 77% українців не схвалюють діяльність Порошенка, стільки ж громадян України не підтримують прем'єра Володимира Гройсмана, а 86% українців не схвалюють діяльність Верховної Ради.

 

«Вголос»