Про це інформує заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає УП.

Зазначається, що про ситуацію повідомила дружина потерпілого.

Жінка розповіла, що конфліктна ситуація між громадянином РФ та громадянином України Андрієм Совою сталася 7 липня. У результаті конфлікту останній упав і вдарився головою.  

Чоловіка з черепно-мозковою травмою і крововиливом у мозок госпіталізували до приватної лікарні, де медики прийняли рішення про термінову операцію. Наразі українець перебуває у комі, до тями не приходив.

За даними туроператора, на місце прибула поліція, вони провели розслідування, опитали свідків та порушили кримінальну справу. 

«Інтерфакс-Україна» уточнює, що трагічна подія сталася на другий день після прильоту українців на відпочинок. Зазначається, що росіянин прийшов з сусіднього готелю і побив 57-річного мешканця Запоріжжя. 

Разом з тим, за даними інформагентства, у крові постраждалого було виявлено великий вміст алкоголю, тому страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилась здійснювати оплату.

Кирилич запевнив, що посольство України у Туреччині постійно підтримує контакт із дружиною потерпілого, туроператором, страховою компанією та керівництвом лікарні.

«Ми звернулися до компетентних органів Туреччини щодо надання документів у справі», – сказав він.

Також провели переговори зі страховою компанією потерпілого щодо пошуку альтернативних шляхів вирішення проблеми покриття витрат на лікування і транспортування, оскільки у дружини відсутні потрібниі кошти.

«Посольство тримає ситуацію на контролі, стан громадянина України залишається важким», – підсумував Кирилич.

 

«Вголос»