70% повідомлень у Facebook міністри роблять у робочий час, - КВУ

За результатами дослідження Комітету виборців України (КВУ), 70% записів українських міністрів у Facebook припадають на робочий час.
Про це йдеться в повідомленні КВУ в соціальній мережі Facebook.

При цьому повідомлення уряду часто стосуються не тільки діяльності їхніх міністерств, а й аналізу загальнополітичної ситуації, міжнародних подій, святкових дат.

Комітет виборців України провів аналіз медіаактивності міністрів у соціальній мережі Фейсбук, починаючи із часу їх призначення на посаду. Найбільш активними користувачами Фейсбук виявилися міністри молоді і спорту Ігор Жданов та міністр інфраструктури Володимир Омелян. У них в середньому 44 та 39 дописів на місяць.

Серед лідерів за кількістю дописів також в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун (32 дописи на місяць), міністр економрозвитку Степан Кубів (28) та міністр екології Остап Семерак (27).

«Лідери цього антирейтингу пишуть по 1-2 новини за робочий день. Навіть у разі «допомоги» прес-служб – це потребує значного часу. Крім цього, міністри фактично в щоденному режимі дають інтерв’ю та коментарі, пишуть блоги, роблять прямі включення на ТБ, приймають участь у ток-шоу. І часто робота із соціальними мережами та ЗМІ може
займати більше часу ніж пряме виконання посадових обов’язків», – зазначив аналітик КВУ Денис Рибачок.

Відповідно до результатів дослідження КВУ 70% всіх дописів міністри робили в робочий час. Так, у Ігоря Жданова 83% дописів зроблено в робочий час, у Володимира Омеляна – 61%. Серед інших членів уряду показники такі: у Степана Кубіва та Степана Полторака 79% дописів оприлюднено в робочий час, у Лілії Гриневич – 71%, в Уляни Супрун та Андрія Реви – 67%, у Остапа Семерака – 61%.

КВУ закликає Національне агентство України з питань державної служби внести зміни до Наказу №50 від 03.03.2016 «Про затвердження Типових правил внутрішнього службового розпорядку», врегулювавши питання використання держслужбовцями соціальних мереж в робочий час.

Висвітленням роботи урядовців в соцмережах мають займатися відповідні прес-служби на офіційних сторінках, а не самі міністри.

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram