90-річна королева Великобританії вперше після хвороби з’явилась на публіці (ФОТО)

08.01.2017 16:51
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Королева Великобританії Єлизавета II вперше в цьому році з'явилася на публіці після того, як вона пропустила кілька святкових церковних богослужінь, посилаючись на сильну застуду.

Про це повідомляє ВВС.

Останній раз королеву бачили на людях майже три тижні тому. Проте в неділю вона з'явилася на ранковій службі в церкві Святої Марії Магдалени, що знаходиться на території королівського маєтку Сандрінгем в графстві Норфолк.

У британських ЗМІ висловлювалися побоювання щодо здоров'я 90-річного монарха, після того як вона – всупереч заведеному правилу – пропустила спочатку різдвяне богослужіння 25 грудня, а потім і святкову новорічну літургію. Таблоїд Daily Mail повідомляв тоді, що в королеви «частий сухий кашель».

Букінгемський палац з приводу її відсутності на святковій літургії 1 січня заявив, що королева відновлює сили після важкої застуди.

У неділю поява Єлизавети II викликала радісні вигуки публіки. Один з очевидців розповів, що бачив, як королева вийшла з машини і обмінялася кількома фразами з вікарієм, перш ніж зайти до церкви.

Через сильну застуду королева і її 95-річний чоловік принц Філіп були змушені відмовитися від свого правила їхати 21 грудня поїздом в Сандрінгем, щоб там зустрічати разом із сім'єю Різдво. Замість цього вони вилетіли в заміську резиденцію наступного дня на вертольоті. Принц Філіп повністю одужав до Різдва і зміг бути на церковній службі разом з принцом Чарльзом, своїми онуками та іншими членами королівської сім'ї, проте королева, як заявила палацова служба, змушена була залишитися вдома до повного одужання.

1 січня королева також не з'явилася на святковому богослужінні, однак її донька принцеса Анна розповіла присутнім біля церкви місцевим жителям, що королева почуває себе краще.
 

ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram